Temné hlubiny

Temné hlubiny https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360148/bmid_temne-hlubiny-NMr-360148.jpg 5 3200 804

Když dostane detektiv šéfinspektor Erika Fosterová tip, že by klíčový důkaz ve velkém drogovém případu mohl být ukryt v zatopeném lomu na okraji Londýna, nařídí jeho prohledání. Z hlubin však její kolegové vyzdvihnou nejen důkazy k tomuto případu, ale i kostru malého dítěte. Pozůstatky jsou rychle identifikovány jako Jessica Collinsová. Sedmiletá dívka, jejíž zmizení plnilo stránky novin před šestadvaceti lety. Erika musí začít spojovat střípky z minulosti se současností a nořit se stále hlouběji do rodinných vztahů Collinsových i do života vyšetřovatelky Amandy Bakerové, která si nepřestala vyčítat, že zmizení holčičky nedokázala vyřešit. Erika brzy zjistí, že toto vyšetřování bude jistě jedno z nejsložitějších a nejnáročnějších v její kariéře. Někdo si totiž nepřeje, aby byl případ vyřešen. A udělá všechno, aby Eričino pátrání zastavil…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: ekniha , Cosmopolis

Dark Water , 2016

Kamčučák
24.06.2018 4 z 5

Kdybych měla shrnout všechny přečtení díly, tak tenhle se mi zdál nejslabší. Něco mi v tom chybělo, ale nevím co. Nemohu říct, že by kniha byla špatná ba naopak! Opět skvěle propracováno, ale jak zmiňuji výše něco tomu chybělo.

JustWomen
23.06.2018 5 z 5

Výborná detektivka, děj má spád, skvělé postavy, milostná zápletka, sestra ze Slovenska spíš na ozdobu. Závěr byl nečekaný, možná moc rychlý, ale konečně jsem zase četla s radostí a nemohla se odtrhnout.

Kackac74
22.06.2018 5 z 5

Opět super napínavé počteni

Toňula
20.06.2018 4 z 5

Opět čtivý, napínavý příběh se sympatickou vyšetřovatelkou, rešící případ, v němž hlavní roli hrají stíny z minulosti a vyrovnávání se s nimi, do toho její osobní trauma z dřívějška, zkrátka další Bryndzova povedená krimi stojící za přečtení.

Zdenička007
19.06.2018 5 z 5

Další kniha, která mě moc bavila. Noční lov byl trochu slabší, tak jsem byla zvědavá, a pan Bryndza opět nezklamal. Erika je super hlavní hrdinka, další zápletka super, opět perfektní kniha, už se těším na další. Toto rozhodně doporučuji.

Pavlnka
17.06.2018 5 z 5

Výborná, napínavá kniha mého oblíbeného autora.

Hadroska
17.06.2018 4 z 5

Pěkná kniha se zajímavým koncem...

Atak
16.06.2018 5 z 5

Úžasná detektivka se zajímavým koncem :)

ela1972
15.06.2018 4 z 5

Je to prostě Bryndza. Čtivá kniha až do konce.

HDosoudilová
14.06.2018 5 z 5

Další případ Eriky Fosterové, který se mi moc líbil. Přijde mi, že Robert Bryndza píše čím dál tím líp. Jeho knihy jsou prostě skvělé. Opět jsem nechtěla přestat číst a teď mě mrzí, že nemám momentálně u sebe další díl, který jsem půjčila mamce. Erika je mi sympatická a je to jedna z mála postav, kterou bych ráda znala i v reálném životě. No a konec tohoto případu? Klobouk dolů, toto jsem nečekala. I když jsem si asi tak od poloviny knihy myslela, že vím, kdo je vrahem Jessicy.

Petrasim
14.06.2018 5 z 5

Úžasná kniha. Bryndza je nyní můj nejoblíbenější autor. Těším se na další jeho knihu a doufám, že jich napíše ještě hodně.

dzeta
13.06.2018 5 z 5

Za mě asi nejzajímavější čtení od tohoto autora. Děj pěkně plyne. Konec překvapivý.

intelektuálka
13.06.2018 5 z 5

Temné hlubiny na mě čekaly v knihovně, a i když jsem říkala, že detektivek už bylo dost, neodolala jsem...

Inspektorka Erika pátrá po ukrytých drogách, a nachází i kostru malého dítěte.
Je rozhodnuta vraha najít za každou cenu - nutí ji k tomu i osobní vzpomínky...

Autor píše zajímavě, děj má spád, hluchá místa jsem nenašla, nechybí ani milostná zápletka Eriky a samozřejmě odkrytí pravdy...

Chápu, proč je autor oblíbený a doporučím.

Mandlevest
11.06.2018 4 z 5

Moje třetí kniha od R. Brynzy, za mě lepší než Noční lov. Opět velmi čtivá a napínavá, ale přece jen mě o jednu hvězdu baví více detektivky A. Marsons, které se mi zdají více propracovanější.

Tulicek404
08.06.2018 4 z 5

Zajímavé čtení, napínavé a s překvapivým koncem:-) určitě lepší než Noční lov.

Cartyra
07.06.2018 5 z 5

Každý případ se zdá být lepší a zajímavější. Takový konec jsem teda nečekala, už se těším, až začnu číst další případ Eriky Fosterové.

zpevSusannah
07.06.2018 4 z 5

5 hvězdiček? Hmmm, asi to úplně nevidím. Nějak mi tu chybí ten "WOW efekt"...
Čtivost? Na 100%.
Krimi zápletka? Ale jooo, celkem dobrý nápad.
Sympatie k hlavním postavám? Jistěěěě, jinak bych snad po třetím dílu ani nesáhla.
Děj který má ten správný spád? BUM! To je to, o co jsem v této knize zaškobrtla. Polovina knihy bylo takové to plácání se na místě, přešlapování a tápání Eriky. Sice to Bryndza všechno dohnal v samotném závěru, ale asi mi to tentokrát nestačilo. To NĚCO se tu neee a neee objevit.
Přesto se ale už těším na čtvrtý díl a okamžitě po něm sahám a jsem zvědavá, co to bude tentokrát :-).

IGEA
07.06.2018 5 z 5

Výborná, čtivá...perfektní!!!

Lethania
07.06.2018 4 z 5

Další případ opět nezklamal. Robert Bryndza píše velmi čtivě, takže se kniha čte skoro sama. A o napětí rozhodně není nouze. Vyhlížím dalsí díl.

Nikkaa
04.06.2018 5 z 5