Temné hlbiny

Temné hlbiny https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397658/bmid_temne-hlbiny-mjg-397658.jpg 5 3212 3212

Niektoré tajomstvá majú radšej zostať hlboko skryté... Keď dostane detektív šéfinšpektor Erika Fosterová tip, že by kľúčový dôkaz vo veľkom drogovom prípade mohol byť ukrytý v zatopenom lome na okraji Londýna, nariadi jeho prehľadanie. Z hlbín však jej kolegovia vyzdvihnú nielen dôkazy k tomuto prípadu, ale aj kostru malého dieťaťa. Pozostatky sú rýchlo identifikované ako Jessica Collinsová. Sedem ročné dievča, ktorého zmiznutie zapĺňalo stránky novín pred dvadsiatimi šiestimi rokmi. Erika musí začať spájať čriepky z minulosti so súčasnosťou a vnárať sa stále hlbšie do rodinných vzťahov Collinsových aj do života vyšetrovateľky Amandy Bakerovej, ktorá si neprestala vyčítať, že zmiznutie dievčatka nedokázala vyriešiť. Erika skoro zistí, že toto vyšetrovanie bude určite jedno z najzložitejších a najnáročnejších v jej kariére. Niekto si totiž nepraje, aby bol prípad vyriešený. A urobí všetko pre to, aby Erikine pátranie zastavila...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Cosmopolis

Dark Water , 2016

P.ary
19.11.2017 5 z 5

Já jsem opět nadmíru spokojena... a už se těším, až u nás vyjde pokračování Eriky Fosterové...
více zde: http://paryaknihy.blogspot.cz/2017/11/temne-hlubiny-robert-bryndza.html

PaniJani
19.11.2017 5 z 5

Skvělá! Ostatně jako předešlé dvě knihy. Sice je fakt, že v této knize chybělo napětí, kterého bylo v ostatních dílech více, ale 5* si zaslouží. Doufám, že brzy se dočkáme dalšího dílu. Navíc jsem taky docela zvědavá, jak se bude vyvíjet osobní život Eriky. Bryndzu jsem si zamilovala zkrátka :-)

mousegun
18.11.2017 3 z 5

Pomaly nastup, neslo se hned zacist. Chovani pachatelu je lehce pritazene za vlasy, nerozumela jsem jejich pohnutkam. A taky uz me nebavi, jak se Erika musi stale prosazovat v siti vselijakych nadrizenych, aby mohla vysetrovat. A znovu pachatel u Eriky v byte, aby ji zneskodnil? Predchozi dily me bavilo cist vice.

happy-smile
17.11.2017 5 z 5

V předchozích dvou knihách mi trochu vadilo chování Eriky, které docela lezlo na nervy. Tady jsem takový pocit neměla. Celkově jde podle mě kvalita nahoru, tento díl se mi zdál zatím nejlepší a začínám chápat, že je tato série označována jako světový bestseller. Sice to není literární skvost, ale čtivost je na dobré úrovni, slupla jsem to jako malinu, ani nevím jak.

Ziva22
17.11.2017 5 z 5

Další kniha která byla super. Těším se na další pokračování.

jalejale
16.11.2017 5 z 5

Wow...teším sa na ďalšie diely ktoré autor sľubuje.

perpe2a
16.11.2017 5 z 5

Výborný třetí díl ze série. Napětí trvá až do konce a rozuzlení je překvapivé a nečekané. Rozhodně mohu vřele doporučit.

Nixa
16.11.2017 5 z 5

Já jsem naprosto nadšená!!! Nutně potřebuji další díly s Erikou. Díl od dílu je mi sympatičtější a ona i její ostatní kolegové mi přirůstají k srdci. Kniha se čte opravdu sama. Autor píše neuvěřitelně čtivě. Doporučuji!!

Blaufik
15.11.2017 5 z 5

Řekla bych, že se rozhodně jedná o nejlepší román s Erikou Fosterovou. Tentokrát tady máme opravdu vše, dysfunkční rodinu, policisty, kteří nejsou tak úplně košér, a neznámého z jehož pohledu jsou psány některé kapitoly. A je to právě onen neznámý, kdo nám zamotá hlavu ještě více, než ostatní.

Martiiiik
15.11.2017 5 z 5

Skvělá kniha, stejně jako obě předchozí a už se těším na další :-). Bylo to napínavé od začátku do konce, kniha vůbec nešla odložit :-). Tak moc mě vtáhla do děje, že jsem dvakrát zapomněla vystoupit z metra, tak si dejte radši při čtení pozor!! :-D

Ajuszka
15.11.2017 5 z 5

Jen 5*? Vic jich tady neni?Nemam co dodat,vse je v komentarich predemnou.Naprosta pecka,i pri 3 mesicnim miminku jsem ji zvladla precist rychle.Cetla se opravdu sama.

JezinkaJ
15.11.2017 5 z 5

Pro mě to naopak byl nejlepší díl o Erice Fosterové. Konečně už není jenom vdovská trpitelka - to mě dost rozčilovalo a nebavilo.
Příběh se mi líbil, pro mě napínavý byl. Pan Bryndza mě hezky vodil za nos a to mě u čtení vždycky baví. Nechci mít od půlky správný tip na pachatele.
Už se těším na další Eriky, doufám, že nebudeme muset čekat moc dlouho.

pobijecmuch
14.11.2017 1 z 5

Dívám se na předchozí komentáře a žasnu nad tím, že jsem asi četl jinou knihu. Sice měla stejný obal, ale pro mě to byl nejslabší díl ze série o Erice Fosterové. Strašně nudné a slabé čtení, prostě takový podprůměr, kterému během prvních 150 stran chybí trochu akce a napětí. Bryndza i na tento třetí díl použil svoji oblíbenou šablonu, kterou psal i v předchozích dílech. Závěr nějak doháněl, ale bohužel dojem z celé knihy už nespravil. Moje celkové hodnocení bude velmi slaboučké. Ať se na mně nikdo nezlobí, ale použiji v této době oblíbený výraz, že je to pouze detektivka pro ženy.

estwen
13.11.2017 5 z 5

Nejlepší z celé dosavadní trilogie. Ve všech literárních disciplínách se Bryndza posunul o level nebo o dva výš. Vynechal egoistické dialogy a házení hrachu na zeď a napsal opravdu top detektivku bez kompromisů. Díky :)

aja0661
11.11.2017 5 z 5

Opet skvele!!!! Tesim se na dalsi

PetraM64
11.11.2017

Nemůžu se nepřipojit k předchozím nadšeným komentářům, Temné hlubiny opravdu předčily Dívku v ledu a Noční lov. Moc se těším na další knihy, doufám, že jejich kvalita nepoklesne.

V28
10.11.2017 5 z 5

Rád se přidávám k ostatním nadšeným komentářům. Také jsem se bál, aby ta vysoko nastavená laťka Dívkou z ledu a Nočním lovem nezačala padat, ale už po pár desítkách stran musí být každému jasné, že Robert Bryndza si troufá ještě daleko výš....skvělé.

DariDerek
09.11.2017 5 z 5

Od knihy lepší a lepší - naprostá spokojenost, skvělé!

kikiodvi
09.11.2017 4 z 5

4,5* Stává se, že u pozdějších knížek série už jejich autorovi dochází dech..Temné hlubiny rozhodně nejsou tenhle případ! Naopak je hodnotím ještě výš než předchozí dvě a doufám, že se v budoucnu dočkáme dalšího případu Eriky Fosterové.

Klárai
09.11.2017 5 z 5

Perfektní kniha! Podle mě je to nejlepší díl!