Chladnokrevně

Chladnokrevně https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/390048/bmid_chladnokrevne-38h-390048.jpeg 4 2591 618

Chladné londýnské ráno. Velký kufr, který vyplavila Temže. Detektiv šéfinspektor Erika Fosterová a její kolegyně Mossová už tuší, že je uvnitř nečeká příjemné překvapení Ale na to, co doopravdy najdou uvnitř, když se jim zrezivělý kufr podaří na několikátý pokus otevřít, nemůže být nikdo nikdy připraven Byť to není poprvé, co detektiv šéfinspektor Erika Fosterová čelí brutální vraždě, kufr s rozřezaným tělem mladého muže vyplavený na břeh Temže ji šokuje. O dva týdny dříve bylo navíc nalezeno v podobném kufru tělo mladé ženy. Je to jen náhoda, nebo se Erika a její tým budou muset znovu postavit sériovému vrahovi? Co obě oběti spojuje? A co další případy, které se sice staly v jiném okresu a za jiných okolností? Mohou se i u nich najít nějaké styčné body s případem těl v kufrech? Zločin si navíc, jak známo, nevybírá dovolenou a Erika se zaplete do paralelního případu. Robert Bryndza opět splétá a rozplétá mnohovrstevný příběh ve více rovinách a vede nitky ke konci, jenž čtenáře tentokrát možná tolik nešokuje, ale rozhodně vybudí silné emoce. A znovu nechá každého, aby si sám odpověděl na otázky, co znamená láska až za hrob, pro co jsou lidé ochotní riskovat nebo kvůli čemu zrazují své přátele.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Cosmopolis

Cold Blood , 2017

Dandulka
19.01.2019 5 z 5

Erika Fosterová opět nezklamala! Parádní příběh, až mě z něj mrazilo. Jako všechny Bryndzovy knihy, i tuto jsem přečetla jedním dechem. Za mě- mohu jen doporučit!

Rubyn
19.01.2019 1 z 5

Předchozí knihy série mne bavily. Tento díl velká nuda.

BlanickyRytir
18.01.2019 3 z 5

Kniha byla dárek pro maminu, ale sám jsem jí za necelé dva dny zmáknul. Četla se velmi lehce a byla celkem napínavá, i když jsem čekal víc a další tituly od Bryndzy již nezakoupím.

Evule *
18.01.2019 5 z 5

Kniha se mi opět moc líbila, podle některých komentářů zde, jsem ji čekala ještě drsnější a zvrhlejší :)

DejnaDee
15.01.2019 5 z 5

Za mě jasných pět hvězdiček. Zase jsem ani nedutala a nechávale se unášet skvěle čtivým, strhujícím příběhem i když tentokrát hodně drsným s opravdu chladnokrevným a bezcitným přístupem pachatelů k obětem.

Květ
15.01.2019 4 z 5

Všechny detektivky od Bryndzy mám doma, tak mi nemohl chybět ani jeho nejnovější přírůstek. Autor pokračuje v sérii s hlavní vyšetřovatelkou Erikou, a proto je pro mě kniha shledáním se "starými známými" a oblíbenými postavami, kniha je napsána stylem, na který je čtenář zvyklí. Erika v tomto díle řeší případ dvou mrtvol nalezených v kufrech a zároveň dostává zabrat i její osobní a partnerský život. Napínavá knížka pro chvíle odpočinku.

monte
15.01.2019 5 z 5

Tak to byla jízda. Moc pěkné a napínavé čtení.
Už se nemohu dočkat dalších autorových knih, na kterých jsem si vypěstovala závislost.

hronova.anna
13.01.2019 5 z 5

Knihu jsem přečetla za jeden večer, opravdu pevně doufám, že vyjde další díl. Závislost.

aliisalounu
11.01.2019 5 z 5

Přečteno za necelých 24 hodin, to je na mě dost slušné skóre. Kniha se četla úplně sama a byla napínavá až do konce. Musím sáhnout i po dalších knihách autora, jeho styl psaní mi naprosto vyhovuje. Rozhodně doporučuji!

gutanice
10.01.2019 5 z 5

Četla jsem všechny knihy od Bryndzy, tahle patří mezi nejlepší.Je pěkně drsná:)
Jen je pravda, že děj je v některých částech nedořešený, nebo spíše jak by spisovatel zapoměl na to co už napsal...i přes to 5 hvězd.

Angelicca
10.01.2019 5 z 5

Opět bomba kniha, hrozně moc mě bavila!!!!:)Akorát konec byl na mě hodně drsný, ale jinak se mi moc líbí postava Eriky a Petersona, těším se na další vývoj mezi nimi a také další případ, který budou řešit. Knihu vřele doporučuji k přečtení!!!

Kamilajznik

Za me skvela kniha!!

Tynule
10.01.2019 4 z 5

Mám velice ráda knihy od pana Brynzy, ale tato mě zklamala co se týče osobním životem Eriky. Jinak kniha byla svižná a velice dobře se mi čte. Dokonce jsem u knihy promáčela slzami nějakou tu stránku. Velice doufám, že osobní život Eriky nabere zpětný ráz, velice ji fandím a přeji této ambiciózní a fiktivní postavě štěstí v knihách od pana Roberta Brynzy

veronika3141
09.01.2019 5 z 5

Dalsi napinava kniha od Roberta o komisarce Erice ,napinave az do konce :)

eliska5154
09.01.2019 5 z 5

Strhující! Autor dokáže vtáhnout do příběhu tak, že mám pocit, že se to děje přímo mně. Snad již netřeba slov. Robert Bryndza zkrátka umí! Nemohu se dočkat další knihy.

martinka07
08.01.2019 5 z 5

Snad nejlepší knížka ze série s Erikou Fosterovou. Bryndza je prostě sázka na jistotu. Kdy že bude další díl?

JustWomen
07.01.2019 5 z 5

Skvělá detektivka, líbilo se mi střídání kapitol z pohledu pachatelů a z pohledu detektivního vyšetřování. Eričin soukromý život jde pěkně z kopce, to by mě zajímalo proč ji Bryndza takhle trápí. Jen nechápu, že se v běžném životě všichni policisté oslovovují všemi jmény a tituly...

Nixa
07.01.2019 5 z 5

Hrozně se těším na další díl, Erika a její tým je mi moc sympatický . Doufám, že bude mít Erika konečně štěstí i v soukromém životě. Jinak, kniha je opravdu čtivá. Já se od Bryndzových knih nikdy nemůžu odtrhnout. Další díl co nejdříve, prosím :-)

MT23
06.01.2019 5 z 5

Má nejrychleji přečtená kniha za několik posledních let.. Musím říct, že byl příběh strašně chytlavý a napínavý.. Jsem nadšená.. :)

Janniska
06.01.2019 5 z 5

Tady jsem nemohla sáhnout vedle.Robertův styl psaní mi velice sedí,ikdyž se snažím knihy od něj si “šetřit” prostě to nejde.Je trochu škoda že pachatelé byli odhaleni autorem tak brzo,ale i tak mě to bavilo.Super!Těším se na další příběh s Erikou a tajně doufám ve větší vývoj její postavy a jejího života.