Do posledního dechu

Mělo to být vysněné rande… Šaty nasáklé krví, víčka násilně zavřená. Tak vypadá mrtvá dívka v kontejneru. Detektiv šéfinspektor Erika Fosterová je na místě nálezu jako první. Problém ovšem je, že to není její případ. Nejprve si musí zajistit místo ve vyšetřovacím týmu, přesto se Erika rovnou vrhne do práce – a odhalí souvislost s jinou nevyřešenou vraždou. Obě oběti se našly ve stejném prostředí a zemřely stejným způsobem. Navíc si obě smluvily schůzku po internetu… Kdo se skrývá za falešnými profily na Facebooku a láká naivní mladé ženy na schůzku? Jak chytí Erika vraha, který vlastně existuje jen virtuálně?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/371299/do-posledniho-dechu-Wxx-371299.jpg 4.51923

Inspektorka Erika Fosterová / Erika Fosterová 4.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány

Vydáno: , Cosmopolis

Last Breath, 2017

Kniha Do posledního dechu

Hanuja

Zase báječná policejní inspektorka Erika. Knihy s ní jsou velmi, velmi napínavé. I když mi připadalo, že v tomto čtvrtém případu se drží trochu víc zkrátka. Ale výborně vystavěné od první do poslední stránky příběhu.

Hermiona419

Tak tohle? Neskutečně poutavé, čtivé a zajímavé! Vrhám se na další díly. Všem milovníkům detektivek vřele doporučuji jak tuhle knihu, tak autora, od kterého žádná kniha rozhodně není přešlap!!

Monuli36

Není co dodat :) Bavilo mě to ještě víc,jak dívka v ledu.Jdu čmuchat po dalších dílech :)

ErčaV.

Jako další kniha co mě velmi bavila a četla se sama jako celá série. Už se moc těším na další díl.

Libunka74

Velmi dobrá detektivka, zajímavé rozuzlení...odebírám jednu hvězdičku proto, že mi malinko chyběl dotažený konec - více o motivech pachatele a jeho rodině.

onyx84

Díl od dílu lepší a lepší...překvapilo mě,jak dopadla dějová linka se Sparksem,mile mě překvapila ze začátku protivná Melanie a když jsem si říkal,že každým dílem projdou bez problémů,tak...Erika a spol mě opravdu baví...jen tak dál...

manasx

Baví mě inspektorka Forsterova, baví mě spád knihy a rychle krátké kapitoly! Mám přečtené 3 knihy a už se těším na další!

karolina8709

Opravdu povedený thriller. Moje první knížka od Roberta Bryndzy, a vůbec nevadí, že jsem jako první začala číst čtvrtý díl série s Erikou Fosterovou. Určitě si ale hned přečtu předchozí díly pěkně popořadě. Robert Bryndza píše poutavě, takže to půjde rychle. Líbí se mi prostředí Londýna a okolí, příjemná změna po severských krimi, kdy pořádně nevím, jak se názvy měst a ulic vyslovují.
Oceňuji, že součástí knihy je i epilog a medailonek autora. A přístupu Roberta Bryndzy k poznámkám čtenářů si vážím, je to sympatické gesto.