Závrať všedních dnů

Závrať všedních dnů https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/223048/bmid_zavrat-vsednich-dnu-77q-223048.jpg 4 147 29

Inn BoonsBoro série

Clare, matka tří malých synů, se vrátí do rodného města poté, co nečekaně přišla o manžela. Hledá způsob, jak uživit rodinu, a nakonec se rozhodne otevřít si knihkupectví, a to přímo naproti místnímu hotýlku, který modernizuje architekt Beckett. Ten neskrývá zájem o mladou ženu. Jednoho dne nabídne Clare, že jí syny pohlídá…

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

The Next Always , 2014

sona8058
11.01.2017 5 z 5

Opakuji se, ale knihy od téhle autorky jsou pro mne sázkou na jistotu! Nora umí psát a potvrdila to i u téhle série! Zapojila trochu duchařiny a já jsem strávila příjemné odpoledne u knihy, u které jsem věděla, že mě nezklame.

Brockchen
01.05.2016 3 z 5

Nevím, jestli tenhle pocit mám jen já, ale docela slabota. Když jsem začala před pár lety číst knihy od téhle autorky, hned jsem si ji přidala do svých oblíbených. Jenže teď mi Nora přijde jako "továrna na knihy", kdy jde kvalita stranou. Rozdělit jednoduchý děj...tři dvojce do tří knížek je skvělý obchodní tah, to uznávám. Jenže docela nuda. Dříve měla klidně tři dvojce v jedné knize. Odpadalo opětovné vysvětlování kdo je kdo, co se událo v minulé knize...atd. Zrovna jsem začala číst svatební quartet a nevím nevím, jestli přečtu všechny díly. Raději se budu držet knih, které nejsou součástí série.

Zafiro
16.07.2015 2 z 5

Souhlasím se Zdery, děj by mohl být zajímavější a bez zbytečných dlouhých a složitých popisů pokojů a architektury, té je tu na můj vkus až příliš. Samotný příběh je bez nějaké větší zápletky, v podstatě se toho v knize moc neděje, až na tu duchařskou vložku a pár úsměvných situací s dětmi.

Zdery
13.07.2015 2 z 5

Tak nevím, nějak se touhle knížkou nemůžu prokousat. Myslím, že se Nora měla víc zaměřit na vztahy mezi hrdiny a ne na sáhodlouhé opisy zařízení pokojů a stavebních prací. Knížka mě nebaví, ale možná je to i díky tomu, že jsem před ní četla Megan Hart a Lindu Howard. A od těch děj sakra jinak odsejpal!

mariva
07.07.2015 4 z 5

Knihy Roberstové mám moc ráda, ale tahle mi přišla trochu slabší. Dost dlouho se nic moc nedělo, ale protože jde opět o první díl trilogie, uvidím, co přinesou další díly - i když děj už je dopředu celkem jasný (kdo s kým...).

raty
14.04.2015 4 z 5

Pohodové čtení připomínající "Svatební" sérii od této autorky. Přidávám se ke kritickým ohlasům na obálku. K příběhu se vůbec nehodí.

Carneol
15.03.2015 4 z 5

Souhlasím s modranka v jejím názoru na obálku. Dívala jsem se na obálku amerického vydání, vlastně na obálky celé trilogie Inn Boonsboro, a ty jsou moc hezké a stylové. Tohle je hrůza. Obecně většina obálek českých vydání knih Nory Roberts je strašně ošklivá. Mrzí mě to a štve mě to.

Ivetaa
28.02.2015 3 z 5

Příběh ze současnosti, nekomplikovaný děj - přesně podle mého gusta - ideál k relaxaci...

Už se těším na 2. díl - vyjde 02/15 pod názvem "Modré z nebe"

modranka
16.01.2015 4 z 5

Traja bratia, tri priateľky... to je základ pre novú trilógiu z dielne Nory Roberts. Po prečítaní knihy som mala pocit, že treba nejakú tú priečku v dome zbúrať, premaľovať police a prestavať nábytok. Kto chce začať podnikať, čítajte. Dobre napísaný realistický príbeh so štipkou ducharčiny. Tej som sa trochu zľakla, ale po prečítaní knihy som zistila, že sa celkom teším ako duch Lizzy zamáva s ostatnými aktérmi príbehu.
Jednu hviezdičku som stiahla za obálku. Už som veľmi, veľmi dávno nevidela tak odpudzujúcu obálku. V porovnaní s originálom mi bolo do plaču. Ženská s vykĺbenou rukou, 30 % čierna a šedá machuľa, no hrúza. Pozrite aká je originálna obálka http://www.fantasticfiction.co.uk/r/nora-roberts/next-always.htm
A teraz mi povedzte, že by ste nestiahli jednu hviezdičku. Presne tak je opísaný hotel.

Nora Roberts
americká, 1950
2000  86%Smrtící nahota
1997  89%Nebe mé lásky
2000  87%Past na dobrodruha
1997  86%Zrozená z ohně
2011  82%Kouzlo okamžiku

Kniha Závrať všedních dnů je v