Sexy mlékař

Romantická komedie od autorky bestselleru Nabíječ! Natalie Graysonová má všechno. Je krásná, žije na Manhattanu a pracuje jako top manažerka přední reklamní agentury, jejíž kampaně se nebojí provokovat. Má spoustu přátel, milující rodinu a v adresáři samé pěkné svobodné mládence. Co víc by si mohla moderní holka z velkoměsta přát? Odpovědí je, samozřejmě… sýr. Nataliinou oblíbenou činností je trávit sobotní rána na Union Square, kde se každý týden koná farmářský trh, na němž se může naplno oddat své vášni pro všechno mléčné. Nataliin oblíbený stánek navíc uspokojuje i její vášeň pro všechno sexy. Oscar Mendoza, majitel mlékárny Bailey Falls a dodavatel těch nejlepších farmářských sýrů, jaké může Hudson Valley nabídnout, je vysoký, snědý, záhadný… a vypadá to, že nejeví zájem. Nebo to si alespoň Natalie myslí – ačkoli jí to nezabrání snít o velikosti jeho, ehm, bandasky na mléko. Romantika bublá, vášeň pění, a něco neuvěřitelného vyplouvá na povrch. Mohla by to být…láska?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/401084/sexy-mlekar-rzX-401084.jpg 3.6108

Hudson Valley (2.)

Romány, Pro ženy, Erotika
Vydáno:, Mladá fronta

Cream of the Crop (2016)

Kniha Sexy mlékař

Maggie87

Na příběh jsem se těšila, velké zklamání, hlavní hrdinka nesympatická, jsem v polovině a odkládám, nevím jestli se donutím to někdy dočíst.

genikuxik

Hrozná obálka, ale obsah je dobrý v rámci tohoto žánru...čte se to velmi dobře, což je pro mě ideální oddechovka

JanaDor

Kniha se mi líbila. Dostala jsem přesně, co jsem očekávala – šmrncovní romanci se sympatickou hlavní hrdinkou, která je sebevědomá, nezávislá, pracovitá, lehce vulgární, vtipná a zamilovaná. Je to nenáročná jednohubka pro ženy, která splní svůj úkol. Neurazí, pobaví a třeba někoho inspiruje v postelových scénách. Pokud půjdete do té knihy s tímto přístupem, nemůžete být zklamáni.

margitka13

Výborná kniha na oddych ale chýbalo mi tam iskrenie medzi hlavnými postavami.

Š.Ala

Příběh určitě za přečtení stojí, opět jsem se pobavila :-)
Ale ta obálka??? Souhlasím, že je otřesná!!!

maca5449

Hm, tahle knížka by měla dostat minimálně nějakou medaili za ten nejpitomější název, jaký kdy v dějinách literatury kniha dostala. Tohle pozvedlo žánr "pro ženy" na úplně novou úroveň.

A ta obálka. Ježíši. To v redakci Mladé fronty tuhle knížku nenáviděli, že jim nestačilo zprznit název, ale museli to ještě dorazit obálkou?

Obsah sám o sobě celkem ujde, není to zrovna veledílo, ale to od toho ani nikdo nečekal. Na zažehnání nudy nebo k bazénu super. Já si teda musela pořídit neprůhledný obal, do kterého jsem knihu musela zabalit, protože jsem se styděla ukazovat tohle na veřejnosti.

Cometka

Na začátek - úplně strašná obálka knihy, po přečtení jsem přemýšlela, jestli někdo knihu čte předtím, než ji zkompletuje včetně fotky/obrázku na přebalu. Samotný obsah knihy není až tak zlý ( jako u Sexy farmáře je opět hlavní hrdina nabušeny sexy svalovec s obřím...), je místy vtipná a více místy málo uvěřitelná, ale jako jednohubka není špatná.

LucieM1308

Dobré otravování...Ale jinak asi nejslabší co jsem od Alice četla....

Alice Clayton
americká, 1950