Bane: Prokletá láska

Bane: Prokletá láska https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445383/bmid_bane-prokleta-laska-jhR-445383.png 4 596 98

Hříšníci série

< 4. díl

Bane Nestoudný surfař. Hulič. Podfukář, lhář, zloděj a podvodník. Naposledy, když jsem o něm slyšela, vydíral boháče a spal s jejich manželkami. To byl ten důvod, proč jsem byla víc než jen trochu překvapená, když jsem ho našla stát na svém prahu, když prosil o mé přátelství, o mé služby. A co mě zmátlo úplně nejvíc? Vypadal u toho tak pokorně. Jenže já jsem ho chtěla vymazat ze svého života. Natrvalo. Problém je v tom, že jsem propadla jeho sladkým lžím… Jesse Carterová Zatraceně žhavá, a přitom studená jako led. Neměl jsem ponětí o její existenci, dokud mi v klíně nepřistála výhodná nabídka. Ona je její součástí. Je prostředkem k dosažení cíle a bonusem k uzavřený dohodě s jejím nevlastním otcem, ropným magnátem. Víc než cokoliv jinýho, je ale Jesse Carterová tvrdej oříšek. Ale já jsem odhodlanej ho rozlousknout…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Bane , 2018

AliceTief
10.09.2020 5 z 5

Tak další díl mě rozhodně nezklamal, holčinu nelze neobdivovat za to jak nakonec bojovala. Jako vždy skvěle napsáno, přečteno jedním dechem

musivila
09.09.2020 5 z 5

Tahle kniha mě bavila, tenhle bastard mě bavil ❤ Trochu mi dělalo problém, jakým způsobem vydělával peníze. Ale pak do jeho života vstoupí ONA nebo spíš on vstoupí do jejího. A i když to zpočátku dělá jen pro peníze, nakonec ona změní celý jeho život a on ji ukáže jak žít, i přese všechno, co zlého ji v životě potkalo.
Další skvělá a čtivá knížka, žádná přeslazená romanťárna :-)

uminaa
07.09.2020 5 z 5

Príbeh plný emócií o silnej žene a jej "meči". No ktorá z nás by nechcela byť princezná ;) Teším sa na ďalšie knihy z pera autorky :)

Lenjulka
07.09.2020

Celá série mě bavila. Bane, i když byl divoký, tak je to dobrý týpek.

domina
03.09.2020 5 z 5

Myslím, že je z celé série nejlepší.

Petriii
02.09.2020 4 z 5

Bylo to dobrý. Bylo to hodně dobrý! Jesse toho musela přežít opravdu hodně,Bane byl prostě správný špatný týpek. Prostě dobrý. Ale ne skvělý!!! U Viciouse a u Scandalouse jsem při čtení trpěla,v dobrým trpěla. Prožívala jsem ty pocity zrady,trnulo mě v břiše,brečela jsem. Ty knihy mě neuvěřitelně moc bavili. Tady to prostě chybělo. Jo Bane byl zlý hoch,ale od začátku to s Jasse měli více méně v pohodě. Chyběla mi ta typická... SHEN. Takže i když to byla dobrá kniha a bajecne se četla,v té jedné hvězdě je ta VĚC co tam chyběla,to od začátku ubližování,co vám kroutí vnitřnostmi a vy musíte číst dál a dál a brečet a pak být šťastný.
Rozhodně ale za přečtení stojí! Třeba se příště Shen zase odvaze :)

lucie.sela
01.09.2020 3 z 5

Hlavní hrdinka si prošla peklem jaké by nikdo nechtěl zažít. Peníze hýbou světem a je fajn, když alespoň v knize za to nakonec viníci zaplatí. Bane byl ve své podstatě dobrý chlap, ale trochu mi vadilo to nadsazování toho jak má město pod palcem. Děj se dal v průběhu odhadnout a někdy překvapil. Jak bylo zmíněno v knize - co Vicious začal, to Bane skončil. Celkově se série četla dobře a těším se na navazující.

werkissek
01.09.2020 5 z 5

Naprosto senzační kniha, příběh mě velice zaujal

Damienronnie
31.08.2020 5 z 5

Úplne parádna :)

lusitta05
31.08.2020 4 z 5

Ťažká téma s ľahkosťou napísaná,ktorá sa dobre číta, keď sa nás to netýka. Síce trochu mi to pripadá zveličené, ale zažiť by to nikto nechcel.

Kukicka
29.08.2020 3 z 5

Kdyz se nad tim zamyslim, tak to byl docela masakr. Celkove osud hlavni hrdinky byl fakt otres. Autorka umi psat, Bane byl nakonec zlaticko, ale jinak ten obsah nic pro me. Po teto knize potrebuju neco plne humoru, jiskreni a pohodicky

PandickaAdka2
29.08.2020

(SPOILER) Ako sory ale nechápem baby čo na tento príbeh dokázali napísať že je krásny, úžasný.. čo je také skvelé na tom keď dievča znásilní otčim a o pár rokov neskôr aj jej frajer s kamošmi... podľa mňa je to otrasné.. a takáto citovo labilná osoba sa dá dokopy s gigolom? Toto sa vážne môže stať jedine v knihe.. a to ani nespomínam hlášku "Šukal jsem nevlastní ségru aniž bych to vedel. To je zatracene sexy." No, milý Bane, nie je to sexy.. vôbec .. kniha o Baronovi super.. o Deanovi ešte lepšia.. na Trenta sa chystám.. ale toto? Ako keby to úplne iná autorka písala.

Evka3814
28.08.2020 5 z 5

No tak to bylo hodně překvapující. Tak strašně móóóc jsem se těšila na tento díl a rozhodně nezklamal. Dokonce bych řekla že mě zaujal nejvíc. To co si Jesse prožila by většinu žen zlomilo(abych řekla pravdu,když vyprávěla co ji udělali, tak mě z toho bylo zle.
Jelikož se to bohužel opravdu děje) ,ale ona to dala. Bane je prostě miláček♡ Jesse a Bane jsou dvě zlomené duše co se hledali, aby se dali dohromady . Další série kterou přihazuji mezi mé oblíbené. Vtipné a zároveň smutné čtení

ElikaS
28.08.2020 5 z 5

Parádní knížka, když jsem zjistila, že vyjde další díl ze série Hot Holes, byla jsem z toho překvapená a měla jsem za to, že to bude jen nastavená kaše. Ale byla jsem velmi mile překvapená. Bane je opravdu bad boy, ale vlastně úplně úžasný a hned si ho oblíbíte. Jesse si musíte zamilovat. Skvělý díl, možná i nejlepší z celé série.

Myška43
28.08.2020 5 z 5

Jesse dívka s rozbitým srdcem a duší, podfukářská děvka Bane, který ji pomalu skládá dohromady a vrací ji chuť do života. Myslela jsem,že s Viciousem autorka nasadila laťku hodně vysoko, ale Bane ji s přehledem přeskočil. Tento díl, je pro mě TOP. Autorka nádherně popisuje pocity obou aktérů. Myšlenkové pochody a hlášky Romana mě moc bavily. Rozhodně knihu doporučuji!!!!

zuzak82
28.08.2020 4 z 5

(SPOILER) „Už jsme nebyli přátele. Nebo dvě osamělé oblohy – jedna prázdná jako já, druhá plná hvězd jako on. Jeden skrytý za zdmi a druhý za tetováním a vousy. Teď jsme byli svobodní, abychom prostě mohli jen být.“

Bane dostane od nevlastního otce Jessie nabídku, která se neodmítá. Dostane zaplaceno za to, že během 6 měsíců se spřátelí s Jessie, nabídne ji práci a snad ji konečně opět dostane zpět do života. A hlavně - hlavně se ji nesmí dotknou a už vůbec mít s ní sex. Jak těžké by to mohlo být? Nebude to přece poprvé, co pro peníze nebo moc bude něco předstírat. I když její minulost mu zrovna nehraje do karet, on to zvládne, protože ty peníze jsou cestou ke splnění jeho cílů.
Jenže Jessie si prožila peklo, nevěří nikomu a chlap s pověstí Bana není zrovna materiál na přátelství. Nebo je a mohl by ji pomoct překonat její minulost? Možná dokonce ji opět naučit věřit a milovat?

Obsahuje SPOILERY:
Podle mě je toto nejlepší kniha série.
Musím říci, že hned začátek knihy mě dostal. Ten drásající kontrast, kdy první kapitola je vyprávěna z pohledu Bana, který si užíval tenkrát pohody, slunce, vlny a první pohled na Jessie. A druhá kapitola z pohledu Jessi, která si tenkrát pozdě v noci ozářené měsíčním svitem prožije nejhorší noc svého života.
Moc se líbilo jak se oběma postupně měnily jejich vzájemné city. Oproti předchozím dílům jsem uvítala, že Bane nemyslí od první chvíle jen na to, jak ji dostat do postele. Ale naopak se ze začátku trápí s tím, jak se vůbec vůči ni chovat, aby mu dovolila se k ní přiblížit. Přitahovala ho, to ano, ale on měl své plány, chtěl ji pomoc, ale sobě taky, a to znamenalo bojovat s čím dál rostoucími city k ní.
Ona se naopak musela vyrovnat se svou minulosti a nakonec i láskou k Banovi.
Líbilo se mi, že jedním z motivů bylo i to, že Bane ji provázel na cestě zpět k "normálnímu" životu, ale nakonec to byla Jessie, která se musela sama rozhodnout začít žít, věřit sobě i lidem okolo a zúčtovat s minulosti.
Linka s nevlastním otcem Jessie ve mě vyvolala konflikt, na jednu stranu to bylo předvídatelné a trochu klišé, ale na druhou stranu jsem ocenila, že autorka ukázala, že Darren byl v podstatě nemocný, uvědomoval si to, nedokázal s tím bojovat a stal se prvním krokem ke zničení světa Jessie. Byl to v přímém kontrastu s tím, co Jessie zažila později a jak se k tomu stavěli tito násilníci. Protože opravdu v knize cítíte utrpení, kterým Jessie prošla a jak moc ji zničili.
Zcela navíc podle mě byla linka ohledně skutečného otce Jessie.

Dávám 90%.

Shanib
27.08.2020 4 z 5

Bane se tu objevil z ničeho nic. Nepatří přímo k Four Hot Holes, takže mi jeho příběh zasazený do této série moc nesedí, ale nevadí, i tak je skvělý. S Jessie se život opravdu nemazlil a trochu jsem se bála, jakým způsobem se bude její postava vyvíjet. Jako správná hrdinka se však zvládla se vším poprat a po svém boku měla vytrvalého sidekicka. Málo kdy se stane, aby L. J. Shen zklamala a ani tentokrát se to nestalo.

Majuš333
26.08.2020 5 z 5

Paráda :) Vrelo doporučujem ;)