Bane: Prokletá láska

Bane: Prokletá láska https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445383/bmid_bane-prokleta-laska-jhR-445383.png 4 596 98

Hříšníci série

< 4. díl

Bane Nestoudný surfař. Hulič. Podfukář, lhář, zloděj a podvodník. Naposledy, když jsem o něm slyšela, vydíral boháče a spal s jejich manželkami. To byl ten důvod, proč jsem byla víc než jen trochu překvapená, když jsem ho našla stát na svém prahu, když prosil o mé přátelství, o mé služby. A co mě zmátlo úplně nejvíc? Vypadal u toho tak pokorně. Jenže já jsem ho chtěla vymazat ze svého života. Natrvalo. Problém je v tom, že jsem propadla jeho sladkým lžím… Jesse Carterová Zatraceně žhavá, a přitom studená jako led. Neměl jsem ponětí o její existenci, dokud mi v klíně nepřistála výhodná nabídka. Ona je její součástí. Je prostředkem k dosažení cíle a bonusem k uzavřený dohodě s jejím nevlastním otcem, ropným magnátem. Víc než cokoliv jinýho, je ale Jesse Carterová tvrdej oříšek. Ale já jsem odhodlanej ho rozlousknout…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Bane , 2018

narisa
08.04.2022 5 z 5

Tak přečten poslední díl série. Všechny knihy jsem přečetla v krátké době a moc se mi líbily. Tuto sérii rozhodně doporučuji. Autorka píše tak, že se člověk od knihy nemůže odpoutat.
Příběh Jesse bere za srdce. Ta holka měla vážně velkou smůlu na lidi. Musela být opravdu hodně silná, aby to všechno zvládla.
Roman mi byl moc sympatický. Chvílemi mi kniha připomínala mnou nedávno čtený příběh Cena za bozk. Hlavní hrdinové se totiž živili stejnou činností. Roman (Bane) byl sympaťák s velkým srdcem, který miluje svou matku. Potřeboval jen někoho, kdo by ho viděl takového jaký skutečně je a donutil ho postavit se sám sobě. A tou osobou byla Jesse. A on byl zase tím kdo zachránil ji.
Opravdu krásné romantické čtení. Moc se mi líbili citace z Puškina a zmínky jeho děl.
Co mě mrzelo, je absence HotHoles v této knize. Pouze se tu Vic dvakrát mihnul a jinak nic. Vzhledem k tomu, že tato kniha patří do série, čekala jsem více. Minimálně Trenta s Edie. Ale Vic opět nezklamal. Moc nechápu, že Jamie neměl plnohodnotný dlouhý příběh, ale Bane ano. Špíš bych čekala, že to bude opačně.
Ale příběh byl opravdu skvělý.
Miluju autorčiny epilogy. Jsou vážně úžasné. A také ty přezdívky stojí za to- vločka, oceán, příliv, Země,...
Rozhodně doporučuji.
Hned se samozřejmě vrhám na další generaci hříšníků.

Lee7
06.04.2022 4 z 5

Mám dočteno a hlavní hrdinové a jejich těžké životy byly poučným a silným příběhem.. moc se mi líbily.

katerina94958
26.02.2022 4 z 5

Příběh mě nechytil za srdce tak jako knížky Vicious, Scandalous a Hra s ohněm a právě proto musím dát o hvězdičku méně.
Příběh nebyl až tak špatný, jen byl pro mě těžko uvěřitelný. Je pro mě, ale těžké hodnotit tuto knížku už jen proto, že všechny tyto pocity můžou být spojeny s tím, že se tam píše o Rusech, o kterých je teď všude slyšet až moc a nebo že jsem se také málem stala obětí znásilnění a bylo tedy pro mě spoustu věcí co udělala hlavní hrdinka k nepochopení. Každopádně za přečtení určitě stojí.

Dizzy3
01.02.2022 5 z 5

Ze začátku jsem měla dost rozporuplné pocity - určite to bylo slabší než Hra s ohněm, ale četlo se to samo. Příběh sice lehce předvidatelný, ale pořád super. Nicméně ty pocity trapnosti, když Jessie vypustila z pusy něco šílenýho - to jsem se ptala proč proboha? :D místama to bylo fakt překombinovaný, ale nakonec ten závěr byl tak krásnej, že dám plnej počet :)

lucie3944
31.12.2021 4 z 5

Jak někdo může mít tolik smůly? Pokud se tomu dá říkat smůla... Jesse byla neuvěřitelná, co na konci vyplavalo mě vůbec nenapadlo. Její matka?? Její rádoby otec?? Člověk se pak nediví, že je k okolí velmi nedůvěřivá. Roman nebyl žádný klaďas, některé věci byly za hranou. Ale když dojde na jeho blízké lidi, je ochoten pro ně klidně i zabít... Kdo by si to občas nepřál? Moc povedený závěr celé série. Za mně nejlepší díl byl Scandalous, ale tenhle je v těsném závěsu.

TerryDee
26.12.2021 5 z 5

Tak tohle bylo neskutečně super. Na Romana "Bane" Protsenka jsem byla po minulém díle (Scandalous) zvědavá a říkala jsem si, co se z toho vyklube. A už vůbec jsem nečekala takhle silný příběh a musím smeknout před hlavní hrdinkou Jess, s kterou se život vůbec nemazlil a ona se mu dokázala postavit a plivnout mu do ksichtu. Roman si mě nakonec dokázal získat, i když jako Viciousova nástupce ho neberu, protože Vicious je Vicious (sorry not sorry).

Ralemo
24.12.2021 5 z 5

Moje oblíbená autorka, četla jsem od ní už lepší knihy. Každopádně knížka měla vše, pěkný příběh, zápletku, trošku drama a nakonec šťastný konec se vším všudy. Určitě stojí za přečtení :)

jsemknihomolka
13.12.2021 5 z 5

(SPOILER) Tak toto bylo něco , Bane se mi už od začátku moc líbil a jak ho člověk poznával dál zjištoval že pod tou slupkou děvkaře , podvodníka a kuřiče je hodný chlap . Zápletka byla užasná matoucí a nakonec skvěle vysvětlená , jsem moc ráda že kluci dostali to co si zasloužili .
Krásný silný příběh .

Toledo
15.11.2021 5 z 5

Tak tenhle příběh mě moc bavil! Musím říct, ze asi ze všech nejvíc. Jesse toho měla naloženo fakt hodně a Bane se jevil jako super chlap. Za mě super poslední z příběhů.

Jita160
16.09.2021 5 z 5

Ach ty Hříšníků...tohle byla teda čtenářská nálož.
Bane a Jesse na tyto dva hodil osud tolik sraček,že to nemohlo dopadnout jinak než aby je osud spojil dohromady.I když to bylo tak trochu záměrné.
Příběh byl úchvatný ještě žádnému párů jsem tolik nefandila.
Super prostě nemůžu jinak než,že doporučuji.

kacenka6144
08.09.2021 4 z 5

Příběh Banea a Jesse, pokud byl v reále, je skoro neuvěřitelný. Zápletek je tady až příliš mnoho. Stačilo se držet jedné z nich a zbytečně děj nekomplikovat. Ale i tak - knížka se četla skoro sama. Celá tahle série mě bavila. Už se těším na volné pokračování, které právě vychází.

nina3905
24.08.2021 5 z 5

Kniha je parádna, smutná, ale aj vtipná. Perfektná bodka za celou sériou.

oresvo
29.07.2021 4 z 5

Příběh se mi líbil. Sice dost drsné téma a nesedělo mi jak rychle se z toho oklepala, když několik let prakticky nevylezla z pokoje kromě terapie a běhu. Ale jinak to bylo pěkné čtení.

pipa36
21.07.2021 4 z 5

Velmi se mi líbil námět, zpracování již o trošku míň, ale celkově hodnotím knihu velmi kladně. I když je kniha řazena do série Hříšníků (FHH), dotýká se jí pouze velmi okrajově - hlavní hrdina této knihy není takový psychouš, jako jsme měli tu čest v předchozích dílech, nicméně hodný brejlatý klučík z knihovny to taky není. Sečteno, podtrženo - slabší než předchozí díly, ale pořád dobré a na dovolenkové válení na pláži přesně akorát.

Karin94
10.07.2021 4 z 5

No a dostali sme sa do úplného finále tejto knižnej série! Ak by som mala napísať ktorá z nich bola fakt tá naj naj naj, povedala by som že táto. Tu ste mohli vidieť fakt, že úplne všetko čo v takej knihe môžte vidieť a poprípade niektorí aj hľadať. Bolo tam napätie, romantika, erotika, smútok a dokonca by som povedala, že tam bolo niečo aj z krimi. Za mňa jednoducho TOP táto časť! A obzvlášť v tejto knihe pri Baneovi sa mi páčilo to, že sa nechoval až tak bezočivo a perverzne ako v predchádzajúcich častiach HotHoles. Na Baneovi bolo fakt vidieť, že Jesse ma naozaj veľmi rád už skoro od samého začiatku knihy a povedala by som, že túto poslednú časť napísala autorka asi najromantickejšiu podľa mňa. Neviem ako to vidia ostatní, ale mne to tak príde :) Takže odporúčam fakt všetkým, ktorí majú radi erotiku - romantiku v knihách, lebo táto séria je práve o tom. Fakt bravúrne napísane :)

petraLI
23.06.2021 3 z 5

Já vlastně ani nevím co napsat. Tohle je pro mě trochu zklamání. Kniha mě moc neoslovila.... Shen to umí rozhodně i lépe.

Vendulik
18.06.2021 2 z 5

Předešlé díly byly teda lepší. A můžu říct, že si z knihy pamatuji jen poslední 100 stránek. Konec byl bomba ale začátek byl malinko mimo. A život Jess mi přišel taky moc vymyšleny. Pro mě je kniha tedy zklamáním.

lihate
17.06.2021 5 z 5

Můj celý život mi tě slíbil, tys musel, musel přijíti.

Hra se otočila. Rošáda. Výměna pozic. Pokud hrajete hru, musíte znát pravidla, abyste byli nejlepší. Jenže taky musíte vědět, že abyste všechny dodrželi, nesmí vás nic a nikdo rozptylovat. Což se Baneovi vážně nepovedlo. Zajímavý, jak se člověku, který většinu svého života s někým vyjebával, najednou otočí karty a někdo udá to samé s ním. Jesse mi bylo neuvěřitelně líto už od začátku knihy. Myslím, že uvědomění si, že jste vážně na dně je v bodě, kdy si dokážete přiznat, že se nedokážete zachránit samy. A tady se princezna sama zachránila jen z části, i když je bojovnice a snažila se, co jí síly stačily. Roman jí v tom hodně pomohl, i když sám sobě to nepřiznal. Jak je možný žít s tolika nemocnými a manipulativními lidmi najednou?

"Problém je v tom, jak jsem si uvědomila vteřinu po tom, co jsem otevřela dveře, že když propadnete sebelítosti, tak vám nedojde, že se věci můžou ještě mnohonásobně zhoršit. Říkají, že je lepší krutá pravda než milosrdná lež."

"Říkají, že někdy vyhrajete, někdy prohrajete, ale s tím druhým jsem nikdy neměl problém. Až do chvíle, kdy jsem konečně získal něco, na čem mi opravdu záleželo."

"Naděje je nebezpečná. Říká ti, ať to zkusíš, a když to uděláš, tak prohraješ.“

ovecka535
31.05.2021 5 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem, hlavně poslední třetinu. Nečekala jsem takový děj, ohledně hlavní postavy.

Dela90
20.05.2021 4 z 5

Panejo, tohle byla knížka, s opravdu drsným a krutým příběhem pro hlavní hrdinku. Tohle téma jsem prostě nečekala co, si budeme povídat. I přesto se mi knížka četla s neuvěřitelnou lehkostí a moc jsem si přála, aby byli nakonec spolu, protože každý má právo na lásku.