Hrdina

Hrdina https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/293938/bmid_hrdina-0Iu-293938.jpg 4 853 141

Alexa Hollandová vždy pokladala svojho otca za hrdinu, ale iba do chvíle, keď odhalí, že ona a jej matka nie sú jeho jedinou rodinou. Zrazu sa zrútia všetky jej istoty, a preto chce od základov zmeniť svoj život. Začne si budovať vlastnú identitu, nechce mať nič spoločné s desivým tajomstvom, ktoré sa práve dozvedela. Náhoda jej do cesty postaví Caina Carrawaya, ktorému jej otec takisto zničil detstvo a pre ktorého Caine prišiel o rodinu. Rozhodne sa pomôcť mu, ale on jej pomoc odmieta. Začne pracovať ako jeho osobná asistentka, lenže stále to medzi nimi iskrí. Caine totiž vie, že nikdy nebude tým rytierom, ktorého Alexa hľadá. Chce, aby ho nenávidela, svojím správaním ju irituje a očakáva, že sa zvrtne a odíde preč...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Hero , 2015

cornetka
07.08.2019 4 z 5

Odpočinkové čtení podobné “Odstinům” s trochou akce a happy endem na konci.

salča
25.07.2019 4 z 5

Hezké romantické čtení.
Začátek byl skvělý,v polovině knihy se mi zdálo, že děj trochu upadá a nic se velice neděje,ale ke konci přišlo opět napětí a akce.

BlankaHill
15.07.2019 5 z 5

Úžasné. Miluju tento typ příběhů, nesnasime se, děláme si naschvaly, ale přitažlivost nakonec vyhrává.

malazluta
14.06.2019 4 z 5

Tato autorka snad ani neumí napsat špatnou knihu... další povedený příběh.

Shanib
15.05.2019 4 z 5

Když jsem knížku vzala do ruky, tak jsem si nebyla jistá, jestli jsem ji už četla nebo ne a došlo mi to asi na třicáté stránce. Ale bavilo mě to, tak jsem si řekla, proč se do toho nepustit i podruhé.
Jsem ráda, že jsem tak udělala, protože se mi líbila snad ještě víc. Jediná věc, která mi tam asi vadila, byla ta, jak na Alexu letěli úplně všichni chlapi a jak si byla jistá, že když zakroutí zadkem, tak jí padnou k nohám.
Caine s ubývajícím dějem zas tolik nevyměknul a zůstal charismatický až do samotného konce.
Hodně mě bavil Henry a brala bych knížku, která by nám ukázala příběh jeho a Nadie.

ovecka535
06.04.2019

Velmi čtivá, odpočinková kniha. Prečteno jedním dechem.

Mišule_11
22.03.2019 5 z 5

To jsem potřebovala! :) Čtivý a napínavý příběh již od samotného začátku až do konce. Příběhu nic nechybělo, místy jsem se i pobavila a místy jsem byla i z průběhu smutná..! Zkrátka všechno, jak má být včetně i občasného plamene vášně mezi hlavními hrdiny! :) A s touto autorkou jsem prozatím jen a jen spokojená! :)

happy19
15.03.2019 5 z 5

Moc pěkné počtení,všeho akorát;-)!Krásný obal:-*..má první přečtená kniha od autorky,natěšena na sérii Dublin Street;-)))

Adele0511
18.01.2019 2 z 5

Za mě teda bohužel zklamání. Knihy od této autorky mám hodně ráda, ale tahle knížka...:-( Začátek nebyl špatný ale asi cca po 30 stránkách jsem už jen rychle listovala a pak přečetla až konec, který měl zase spád. Za mě teda nuda

Pedruska01
05.01.2019 5 z 5

Kniha se hodně dobře a rychle četla. Měla myšlenku či směr, se kterou jsem se bohužel nesčetněkrát setkala, ale důležité vždy je pak využít pořádně ten nápad, což bylo výborně podchycené a zpracované. Nic levného. Za což jsem ráda a cením si toho.
Hlavní hrdinka byla naprosto báječná a nenechala si nic líbit. Dokázala si dupnout anebo naopak ustoupit. Byla příjemná a dost vtipná především ve spojení druhého hlavního hrdiny - Caina. Ten chlap se mi líbil. Byla to taková již stereotypní klasika - krásnej, bohatej, namakanej a úspěšnej podnikatel, který se jen tak neváže a v posteli je bůh, ale díky nápaditému a bohatému příběhu měl své mouchy a můry, tudíž jde veškerá dokonalost trochu stranou. Trochu mě mátl, když se z ničeho nic naštval a začal nesmyslně jednat - to jsem pak měla tendenci zjistit, co mu zase šibe. A to bylo často. :D Dost mě bavilo to jejich společné kočkování. To jeho věčné komandování a vyšilování, to její vrácení úderu a hraní na nervy. Smála jsem se nahlas, povedená dvojice.
Dost jsem si oblíbila i dalšího chlapa z postav, který nedostal tolik prostoru, a to Henryho. To flirtování s Lexie a provokování Caina - ten bídák si to užíval a já s ním. :) Výborná byla i Effie.
Moje první setkání s autorkou a za mě spokojenost, doporučuji, těším se na další z jejich děl. Nebylo to nic těžkého, i když úplně jednoduché vzhledem vývoji a zápletce v ději to nebylo, ale určitě to mohu označit jako pohodové a oddychové čtení. :)

uminaa
31.12.2018 5 z 5

Jednoducho som od tejto autorky zatiaľ žiadnu zlú (alebo horšiu) knihu nečítala :)

inom
31.12.2018 5 z 5

Tuto knihu jsem poprvé četla před dvěma lety. No nepamatuji si, že bych si ji takhle užila. Upřímně, ani jsem si nepamatovala o čem byl její děj. Nevím, jestli to bylo proto, že jsem knihu tehdy četla slovensky nebo jsem jen na ni nebyla připravena, ale rozhodla jsem se jí dát druhou šanci. A tuto šanci nelituji, protože kniha byla úplně boží. Musím se přiznat, že u mě je Hrdina nejlepší autorčina kniha a asi mi nezbývá nic jiného jen dát 5 hvězdiček a doporučovat knihu ostatním. :)

Lofda
30.12.2018 4 z 5

Autorku mám ráda, pro mě píše čtivě. Ale i když kniha utíkala a dobře se četla, byl to příběh pro mě z úplně jiného světa, všichni krásní a bohatí.. Není to jen milostný příběh, je to i o tom, jak se někdy vztahy dokáží zamotat. Celkově hodnotím jako lepší v tomto žánru, byl tam vtip i zvraty, ale vracet už se k ní nejspíš nebudu.

Lejdus
20.09.2018 4 z 5

Kniha byla super! I když jsem si knihu půjčovala kvůli autorce, která píše erotické romány, přesto mi tento element v příběhu tak neimponoval. Velmi se mi líbila linie příběhu, jeho děj, napětí a že jsem nevěděla, jak se to tedy bude dál vyvíjet. Trochu mi to připomnělo podobné téma jako 50 odstínů šedi. Chtěla bych si od autorky přečíst i jiné knihy, už se těším :)

devildeny
28.08.2018 3 z 5

Tu třetí hvězdu dávám za poslední čtvrtinu knihy, kdy konečně přišla alespoň nějaká akce. Bohužel už mě unavují témata šéf-sekretářka, takže toto prostředí mě v knize moc nezaujalo. Ostatní autorčiny knihy mě bavily podstatně více.

Leninkka
05.08.2018 3 z 5

Čtivá kniha. V půlce jsem se začala trošku nudit a myslela že knihu odložím. Ale pak se to opět rozjelo a já ji dočetla na jeden zátah. Musím říct, že mě kniha nakonec mile překvapila.

misak94
31.07.2018 5 z 5

Zajímavá kniha, rozhodně poutavý příběh, chvílemi jsem měla slzy v očích. Jak moc je vidět, jak nás naše rodiny ovlivňují. Spokojenost

domina
01.06.2018 3 z 5

Kniha se četla dobře, místy to bylo moc zdlouhavé a Caine nebyl úplně ideálně propracovaná postava, furt se vraceli k jednomu a tomu samému problémů, který v podstatě problémem ani nebyl .. ale jo, dobré..

Enthu
10.05.2018 4 z 5

Musím říct, že na této knize mě především bavil vztah mezi hlavními hrdiny. Někdy jsem i měla chuť je profackovat, aby se konečně vzpamatovali, ale postupně času jsem si na to zvykla, ba dokonce jsem si to i oblíbila. A některé pasáže mi i způsobily úsměv na rtech.

ves.lucie
08.05.2018 5 z 5

Tak tento Hrdina .. Caine .. me v dobrem slova smyslu "sejril" celou knihu a opravdu jsem mela pocit, ze by si zaslouzil jednu vzpamatovavaci na kazde druhe strance. Ale to by nesmelo byt Lexie, ktera si sla tvrde za svym a nenechala se zastrasit. Paradne mu odsekavala a davala mu to holka pekne "sezrat" .... drama v zaveru mi lehce postavilo do late mou nervovou soustavu, nebot jsem si rikala co jeste prijde .... a prisel :-) Prisel "heppik" a ja vam s klidem knihu doporucim a sama se odporoucim k dalsi :-) Diky ti ma Hrdinko, ze diky tobe ctu :-)