Prorok

Prorok https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/185224/bmid_hrbitovni-kralovna-prorok-F90-185224.jpg 4 654 136

Hřbitovní královna série

Hřbitovní královna Amelia Grayová porušila všechna pravidla, která ji měla chránit před duchy, jež vidí. Otevřela dveře do neznáma a Zlo, které za nimi číhá, ji chce zpátky k sobě... A nyní po ní ještě duch zavražděného policisty žádá, aby mu pomohla najít jeho vraha. Stopy ji zavedou do rodného Charlestonu, napohled líbezného města na americkém Jihu, v němž ale doposud kvete čarodějnictví, kořenářství a černá magie. Jakto že si toho Amelia dříve nevšimla? Aby toho nebylo málo, znovu se setkává s Johnem Devlinem, mužem, kterého měla milovat jen zdálky, a ocitá se tak před volbou, jež jí s definitivní platností změní život jednou provždy – bude se řídit otcovými pravidly, aby udržela sebe i Johna v bezpečí, anebo touhou svého srdce? Dech beroucí závěr temné trilogie, která uchvátila čtenáře po celém světě.... celý text

Literatura světová Horory Pro ženy
Vydáno: , Knižní klub

The Prophet , 2012

Misa25
10.06.2014 5 z 5

Celou sérii, jsem si velmi oblíbila, napínavé jsou všechny díly a člověk má pocit, že potřebuje vědět jak to všechno dopadne, čím dřív tím líp. Takže můžu jen vřele doporučit :)))

Lleennččaa
04.06.2014 5 z 5

Knížka se moc dobře čte,napínavá od začátku do konce..

03.06.2014 5 z 5

Bude teda ještě další díl????Kdopak ví?

HλNKA
03.06.2014 5 z 5

Tuhle sérii bych doporučila všem. A hlavně těm, co duchařiny nemají rádi, protože tyhle knihy vás přesvědčí o tom, že na duchařiny změníte názor. A to zaručeně! Čtivá, originální, tajemná.. a se skvělým Johnem Devlinem, kterého budete chtít všichni doma - ano, takhle bych tuhle trilogii popsala. Kdo ještě nečetl, čtěte, stojí to za to!

Ellesime
21.05.2014 4 z 5

Ten závěr mě malinko zklamal, čekala jsem něco víc údernějšího. Spousta věcí mi přišla nedořešených, jako by to chtěla už honem rychle ukončit. Klidně se mohla pustit víc do detailů, vzhledem k tomu, jak byla postavena celá kniha. I tak ale pěkné počtení.

Arianne
11.05.2014 5 z 5

Dokonalý závěr, ale potom, kolik času člověk strávil s Amelií Grayovou, už ani nic jiného říct nelze. na všech rovinách příběhu se vracíme zpět k prvnímu dílu. A ačkoli se celý příběh odehrával v duchu posunout se a oprostit, zde se před námi rozkrývá temná minulost všech figurek. Nikdo z nich se nemůže posunout, dokud se nedořeší staré křivdy, viníci nebudou odhaleni a obětem nebude umožněno postoupit. Teprve potom se svého očištění dostane i živým.

Lusik88
03.05.2014 4 z 5

Tento díl je důstojným zakončením celé trilogie, avšak se nemohu zbavit dojmu, že první dva díly byly lepší. Na můj vkus se to místy trochu vleklo a postrádala jsem větší "napětí" mezi Amélií a Devlinem.

Domulenka
27.04.2014 5 z 5

opet sem knihu zhltla na posezeni,užasne psana ,hned chyti a zaver ,páni vyrazil dech u poslednich stranek nejradej bych celou serii přečetla znovu :-*

lucull
18.04.2014 5 z 5

Na třetí díl jsem se moc těšila. V kalendáři jsem sledovala, kdy nastane ten den, až Prorok vyjde, abych si ho mohla pořídit. Koupě vůbec nelituji, protože A. Stevens to prostě umí napsat tak, že člověk musí číst pořád dál a dál, až je ve finále překvapený, že to zvládl slupnout za tak krátký čas.
Stejně jako v Okřídlené duši jsem nečekala, že vrahem bude ta osoba, která jím byla. Čekala jsem, že se objeví ještě nějaká další, nevýrazná osoba, která se v příběhu jen tak krátce mihne. O to větší překvapení na konci.

18.04.2014 5 z 5

Úplně úžasná knížka, úplně dokonalá celá série!!!!!Nemohla jsem se zase odtrhnout.Napínavé od první stránky do poslední!Pro mě zatím nejlepší tři knížky, co jsem kdy četla a rozhodně budu číst znova.BOMBA!Kdyby byl další díl, budu nadšená :)

17.04.2014 5 z 5

Meybe - v Knihách Dobrovský :) v knižním klubu :)

meybe
15.04.2014 4 z 5

kde jste prosim sehnali knizku? nikde zatim neni k zakoupeni..dekuju za radu! :-)

T_nule
12.04.2014 5 z 5

Skvělé! A odhalení v posledních kapitolách mi naprosto vzalo dech.

Lenous133
09.04.2014 5 z 5

Další skvělý díl ze serie Hřbitovní královna, který měl být původně asi poslední, ale jelikož se autorka na svém blogu zmiňuje že se 4 díl blíží do finále, budu se jen těšit na další pokračování a doufám, že bude tak úžasně napsaný jako všechny knížky Amandy Stevens.

P.ary
07.04.2014 5 z 5

Tohle je moje srdcová záležitost :-) Tahle série mě prostě nadchla... A jestli bude čtvrtý díl? V tom případě už se nemůžu dočkat... :-)

NikaMirka
28.03.2014

Přesto, že mě série hřbitovní královny nadchla, už hlavně pro to, že se v ní píše o nadpřirozených bytostech, které nám jsou blíž než upíři, konec jsem si představovala jiný...faktem ale je, že i když nakladatel píše, že je to závěr této série, existuje ještě čtvrtá kniha v této sérii a to THE ABANDONED, tu jsem zatím ještě nečetla, takže nemohu říct, zda se ještě příběh Amelie nerozvíjí :)...

duchové a přízraky hřbitovy

Amanda Stevens