Hra svalů

Hra svalů https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/4683/bmid_hra-svalu-6dr-4683.jpg 4 261 42

Román Hra svalů autorka věnovala všem nešťastníkům, kteří hloubku kaluže zkoumají tak, že do ní vstoupí - podobně jako hrdinka knihy Darja, která se zamiluje do pana ,,nepravého" a na své cestě kalužemi ztratí věrného ctitele, dobrou přítelkyni, zaměstnání, několik kilogramů živé váhy a spoustu iluzí...

Mi-šu-le
21.05.2014 4 z 5

Ze života, přečteno jedním dechem, kniha se mi líbila.

monte
06.05.2014 3 z 5

Líbil se mi styl, jakým byl román napsán. Přečteno za jeden den.

mariva
03.12.2013 4 z 5

Docela dobrá knížečka, ale kulturisté mě nijak neberou. Zase trochu jiný pohled na vztahy mezi ženami a muži ukazuje, jak bohatě byla spisovatelka obdařena fantazií a nápady.

jindra13
14.10.2013 5 z 5

Jedna z lepších knih od této autorky, oceňuji alespoň fakt, že děj není tak lehce předvídatelný, jako u některých knih Simony Monyové.

danae1515
22.09.2013

Drsný příběh. Podle mně taky jedna z lepších.

čohynka
11.09.2013 3 z 5

Pro mě jedna z méně povedených knih, autorka má i lepší kousky..

Póžislava
05.08.2013 5 z 5

nejlepší kniha od Monyové :)

VladkaBU
25.07.2013 4 z 5

jo jo, i tak to v životě chodí, že toho pravého člověk ztratí, když se na obzoru objeví někdo zajímavější. Pak už je pozdě bycha honit, jak se říká.

Vanýsek
01.05.2013 5 z 5

Podle mě jedna z nejlepších od S.Monyové.Myslím že stojí za to si ji přečíst,ale nečekejte žádný happyend...

Veronela
12.03.2013

Hodně čtivá, nepředpokládaný konec.. Život není pohádka. Skvělá kniha..

Kůstka
05.03.2013 4 z 5

Za blbost člověk prostě zaplatí.. Buď dřív a nebo později.. Tohle je bohužel jeden z těch horších případů, kde hrdinka zaplatila opravdu draze.. Takže nebuďte slepí a dejte vždycky aspoň trochu na to, co vám říkají lidé, kteří vás opravdu dobře znají..

Selendra
18.02.2013 5 z 5

Moje první kniha od Monyové, kterou jsem přečetla a byla skvělá. Celou dobu jsem měla pocit jako bych ten příběh prožívala s Darjou...ale kolikrát mě zarazilo jak strašně hloupá dokáže být žena když je zamilovaná nebo poblouzněná. Doporučuji přečíst :)

Leskodka
07.02.2013 4 z 5

Další kniha autorky, která se pěkně čte.

kika 13
19.01.2013 3 z 5

Knížka k přemýšlení o životě.

l.ennca
12.10.2012

Kamca206
31.08.2012 5 z 5

Neuvěřitelný příběh. Tuto knihu jsem přelouskala za den, a hltala jsem slovo od slova. Nečekejte žádnou přeslazenou romantiku, ale celkem drsný osud zamilované ženy. VŘELE DOPORUČUJI !!

Alca007
24.05.2012 5 z 5

První knížka od Monyové, které dávám *****.
Moc si líbila, dobře se čte, není tak předvídatelná jako ty ostatní.
Doporučuji

Blondy29
09.05.2012 5 z 5

Tahle se mi líbila, přečetla jsem jí za jeden den.

Elisa.Day
05.05.2012 3 z 5

To jsem tak jednou poslala přítele do knihovny, aby mi půjčil nějaké ženské čtivo, abych se trochu odreagovala. Přinesl tohle. Bezprostředně před touhle knížkou jsem četla Komu zvoní hrana od Hemingwaye. Literární hodnota Hry svalů je alespoň tisíckrát menší, ale čte se to asi tisíckrát líp, takže jsem ji přečetla během jednoho dne. Je nesmysl obě knížky srovnávat, takže to dělat nebudu. Je jasný, že tohle je jen taková prvoplánová slátanina, určená pro ženské, které se nejspíš chtějí ujistit, že na tom nakonec nejsou zas tak špatně. Děj mi přišel dost nepravděpodobný, zhuštěný a silně mi připomínal všechny ty seriály, které teď tak frčí. Kolik smůly se dá do těch pár stránek nacpat...? Jak už jsem ale psala, čte se to rychle, vtáhne nás to do děje a nepustí. A jako relax to není zas tak zlé.

Radka Padka
21.01.2012 5 z 5

první knížka, kterou jsem od Monyové četla...od té doby jsem již přečetla řadu, ale stále tuhle považuji za jednu z nejlépe napsaných

pro ženy

Simona Monyová (p)
česká, 1967 - 2011
2011  76%Srdceboly
2003  82%Tchyně a uzený...
2006  76%Sebemilenec
2005  81%Krotitelka snů