Hovor se smrtí

Hovor se smrtí https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/467077/bmid_hovor-se-smrti-rR2-467077.jpg 5 2030 2030

Robert Hunter série

Losangeleští detektivové Hunter a Garcia se při vyšetřování nového případu ocitnou na horské dráze zla. Pronásledují predátora, který hledá v ulicích a na sociálních sítích oběti, dráždí je anonymními zprávami a živí se jejich strachem. přední záložka: Po náročném týdnu se Tanya Kaitilinová těší na odpočinkový večer doma. Když vyjde ze sprchy, uslyší zvonit mobil. Požadavek na videohovor přichází od její nejlepší přítelkyně Karen Wardové. Tanya hovor přijme a noční můra začíná. Karen je s roubíkem v ústech připoutaná k židli v obývacím pokoji svého bytu. Jestliže Tanya hovor přeruší nebo odvrátí pohled od kamery, bude příště na řadě ona, slibuje hluboký chraplavý démonický hlas na druhém konci linky. A pokud Tanya neodpoví pravdivě na jeho otázku, on její přítelkyni Karen brutálně zavraždí. Jenže vyděšená Tanya si správnou odpověď nevybaví.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , BB art

The Caller , 2017

bonifacka
18.07.2017 5 z 5

Naprosto dokonalé. Téma je až k zamyšlení. Čtivé, svižné, narozdíl od severských krimi přehledné. Těším se na další. Přečteno za pár hodin.

TracyB
18.07.2017 5 z 5

Opět výborné, Carter si stále drží svůj vysoký standard.

EvkaB7
16.07.2017 5 z 5

Opět vynikající thriller, kdo má rád tento žánr, kniha by ho neměla míjet. Já určitě doporučuji !

Mil@n
14.07.2017 5 z 5

Jako obvykle perfektní.

Pjater
12.07.2017 5 z 5

Skvělá kniha, kterou mohu jen doporučit. Podle mě se autor stále drží na vrcholu a kniha je stejně napínavá a čtivá jako ty předchozí.

amladar
10.07.2017 5 z 5

Pro mě naprostý luxus. Vyšetřování a způsoby jakým Robert přišel na pachatele jsou skvělé. Během čtení jsem měla v hledáčku celkem 4 pachatele a nebyl to ani jeden! Pasáže s nájemným vrahem byly super a doufám, že Carter už píše další knihu. Ale jak to vydržím, to tedy nevím.......

MelodyFox
10.07.2017 4 z 5

Líbil se mi výběr dost aktuálního tématu, kniha se četla sama, trochu šablonovité, ale stále velmi zábavné.

Karelvovsik
09.07.2017 5 z 5

Pro mě zatím nejslabší Carter. Příběh se rozjel tradičně dobře , ale škoda toho ukvapeného konce. Podle mého názoru se mohl autor více věnovat linii s panem J. a mohl více rozvést konečné vyřizování účtů mezi panem J. a vrahem (na to jsem se marně těšil až do konce knihy). Přesto je kniha velice dobře čitelná ,tak jako ostatní Carteroviny. Hodnotím za 4,5 hvězdy.

JiříM
08.07.2017 4 z 5

Opravdu tomu teďka něco chybělo. Ale je to pořád výborné čtení.

astroweb
07.07.2017 5 z 5

První kniha od tohoto autora, dost drsná, dokonce natolik, že po přečtení prvních kapitol jsem ji odložil, ale pak se po čase k ní vrátil a nelituji. Jak velmi drsné, tak velmi napínavé, trochu ukvapený konec, ale určitě si přečtu i další knihy.

Cituska
06.07.2017 4 z 5

Typická Cartrovina, dobré čtení,po všech jeho přečtených knihách mi další případ Huntera a Garcii připadá jako příjemné znovusetkání se starými přáteli....

AltaMari
05.07.2017 5 z 5

Jako věrná čtenářka p.Cartera jsem čekala, s čím novým přijde ... a ono se moc nového nekonalo. Ale to nic. Kniha má spád, napětí, přiměřenou dávku krve a vnitřností... opět jsem dočítala skoro do rána. Myslím, že s frekvencí co rok, to jeden román stejné kvality zůstaneme s autorem kamarádi ;o).

ankaras
05.07.2017 5 z 5

Nejlepší! Carter nezklame!

Lindulinek
01.07.2017 5 z 5

Opět fantastická detektivka, kterou jsem přečetla jedním dechem. Tento autor mě nikdy nezklame.

Barbarka_CZ
30.06.2017 3 z 5

Carter je prostě jedinečný. Jen... Tomuhle příběhu zkrátka něco chybí. Nějaká jiskra, zvrat, šok. Ani popisy vražd mě tentokrát zase tolik nebraly. Každopádně pořád je to dobrá knížka, možná jsem jen panem autorem už moc "rozmazlená".

kate333
27.06.2017 3 z 5

Na to jak Cartera miluju, musím bohužel napsat, že za mě tento díl byl nejslabší :(... Brutalita nechyběla, ale hlavní zápletka proč a kdo byl vrah mě nedostala, přišlo mi to odfkláknuté, žádné překvapení ani wow efekt se nekonal... :(. Předchozí díl byl skvělý, v tomto díle jede jak podle osnovy: Pohled oběti, pohled Huntera, pohled oběti, pohled Huntera atd.... - dočtete kapitolu za obět, víte co se jí stalo a v další kapitole to s Hunterem znovu čtete a v podstatě to samé....Možná kdyby to byla moje první knížka od něj hodnotím jinak, ale za mě bohužel jen 3*.

rlupinek
27.06.2017 5 z 5

Jak už to u knih Chrise Cartera bývá, nejprve jsem byl šokován brutalitou provedených vražd, na konci knihy, kdy už bylo jasné, kdo vraždil, jak vraždil a proč vraždil, jsem vlastně pachatele chápal... Jinak kniha napínavá, děj ubíhal a pokud by vrah nebyl dopaden, mohla by kniha být ještě mnohem delší. Potom by mě ale zajímalo, jaké způsoby zabití obětí by vrah zvolil, když u prvních třech došlo k objasnění...

Pattrick
27.06.2017 5 z 5

Carter je zpět a zase stejně čtivé, napínavé, brutální, závěrečné rozuzlení bylo promyšlené a přesně mi tam sedělo.

Nelly
23.06.2017 5 z 5

Po přečtení Dvojitého kříže jsem si řekla, že tyto knihy pro mne nejsou (příliš mne nezaujal hlavní hrdina ani jeho postup vyšetřování), ale teď jsem ráda, že jsem podlehla a tento díl přečetla. Byl skvělý (i když místy popisy vražd docela nechutné). Ocenila jsem zajímavé propojení s panem J. - a tak i odpouštím trochu zrychlený konec...

lenuskav
21.06.2017 5 z 5

sice asi nejslabší,ale stejně ho miluju :))