Hovor se smrtí

Hovor se smrtí
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/467077/bmid_hovor-se-smrti-rR2-467077.jpg 5 2034 2034

Robert Hunter série

Losangeleští detektivové Hunter a Garcia se při vyšetřování nového případu ocitnou na horské dráze zla. Pronásledují predátora, který hledá v ulicích a na sociálních sítích oběti, dráždí je anonymními zprávami a živí se jejich strachem. přední záložka: Po náročném týdnu se Tanya Kaitilinová těší na odpočinkový večer doma. Když vyjde ze sprchy, uslyší zvonit mobil. Požadavek na videohovor přichází od její nejlepší přítelkyně Karen Wardové. Tanya hovor přijme a noční můra začíná. Karen je s roubíkem v ústech připoutaná k židli v obývacím pokoji svého bytu. Jestliže Tanya hovor přeruší nebo odvrátí pohled od kamery, bude příště na řadě ona, slibuje hluboký chraplavý démonický hlas na druhém konci linky. A pokud Tanya neodpoví pravdivě na jeho otázku, on její přítelkyni Karen brutálně zavraždí. Jenže vyděšená Tanya si správnou odpověď nevybaví.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , BB art

The Caller , 2017

ThomasRuhe
17.12.2017 5 z 5

Výborné, příběhem jsem profrčel velkou rychlostí. Znovu mne udivuje jak Carter dokáže do svých knih vložit nějaké originální aspekty, které jsem nikde nečetl, to při záplavě obdobných thrillerů nebude vůbec snadné.
Zde to je např. pravé zaměstnání manžela druhé oběti... jsem rád, že to Carter v knize velice účinně využil...
Navíc u mne opět dokázal probudit touhu číst co nejrychleji a zjistit kdo je vrahem...
Takže mi nezbývá, nežli knihu doporučit a dát jí maximum.

harena
09.12.2017 4 z 5

I poslední díl Chrise Cartera splnil očekávání. Stupňované napětí, drsné vraždy a dva sympatičtí detektivové, žádné odbočky, žádné zbytečné vedlejší postavy, napínavé až do konce. Mučení jsem ale přeskakovala, to už bylo moc brutální. Na závěr jsem říkala s Hunterem: " Opatrujte se..........pane J." Přečteno neuvěřitelně za jeden den.
Teď si ale přečtu třeba "Jak voní tymián" :)))

Radulinka1
04.12.2017 5 z 5

Chris Carter je super ... už mám všechny jeho knihy

Luciane
27.11.2017 5 z 5

miluji cartera,užasně napsano a samozřejmě přečtu i dalších 8knih :-) jedním slovem parada,napětí a hodně probdělích nocí :-D

elisa194
27.11.2017 5 z 5

Zase jedna z výborných knížek od tohoto autora. Napínavá, propletená, ctive napsaná. Jo, tady někdo ty detektivky umí napsat.

ferda16
23.11.2017 5 z 5

Skvělá knížka s každým novým dílem je zápletka snad lepší a lepší. Jen píše hrozně pomalu :)

Alex.rrr
22.11.2017 5 z 5

Knihu jsem si přečetla na doporučení skoro jedním dechem a opravdu je to síla! Skvělý napínavý příběh. Jako u jedné z mála detektivních příběhu jsem do posledních stránek neměla podezření, kdo je hledaným pachatelem. Od knihy dostanete vše co očekáváte – napětí, prožitek děje s postavami, propracovanost, spád. Bála jsem se brutality, ale v poměru k jiným knihám je to v normě, ale ano, násilné scény nejsou nic pro slabé povahy. Naprosto skvěle napsané a čtivé. Rozhodně lepší než Nesbo a podobní. Myslím, že nezůstanu jen u tohoto dílu série. Pro milovníky detektivek rozhodně doporučuji.

Januli
20.11.2017

Moc se mi líbí knihy CH. Cartera a ani tahle nebyla výjimkou. Líbí se mi styl psaní a každá kapitola Vás nutí pokračovat dále a knihu odložíte až po přečtení. Ale musím dát jen 4 hvězdy, Zloba se mi líbila více.

Kmknihy
18.11.2017 4 z 5

chtěla jsem dát původně jen 3 hvězdy, ale za konec musím dát 4! :-)

CharlesWard
12.11.2017 4 z 5

Uživatelka IvusP dokonala vystihla mé pocity.

kyssling
12.11.2017 5 z 5

Skvělá detektivka, napínavá, dramatická, pan J. tomu výrazně dodává "šťávu".

pavčape
03.11.2017 5 z 5

Opět naprosto úžasný thriller! Brutální vraždy, dokonalý detektiv, skvělá zápletka. Vrahův motiv byl pochopitelný, i když pomsta dost nad hranou. Nedokážu si představit, že by se utrpení člověka nad ztrátou blízkého dokázalo až takhle zvrtnout. Ale co já vím? Nicméně čtivé čtivé a ještě jednou čtivé! Každá poslední věta v kapitole nutí číst další a další řádky. Jak to ten Cris jenom dělá? Už aby napsal něco dalšího! jsem špatná z toho, že všechny jeho knihy už jsem dočetla...

konicekbily
31.10.2017 5 z 5

Autor se zase vytáhl, dokonalý triller se stupňovaným napětím a"borcem nakonec". Jak na to náš profesionální génius přijde vrhá se za svým cílem! Motiv je pochopitelný, zápletka srozumitelná, vše vysvětleno a" koncem konců má ještě jeden další konec nakonec!" (To se mi podařila upoutávka!)

KamaPika
29.10.2017 5 z 5

Super. Perfektní rozdělení kapitol. Napínavé.

levánoha
26.10.2017 5 z 5

Super kniha, pro mě prvotina od tohoto autora a moc mě bavila, pěkně to odsýpá. Příběh je rozdělený do kratičkých přehledných kapitol, sympatické postavy detektivů, žádné další zbytečné postavy a uhýbání od hlavní linie, prostě krása. Po dlouhé době konečně knížka, co mě pohltila a bavila od začátku dokonce, přečtená jedním dechem za dva dny. Autora zařazuji mezi mé oblíbené a vrhám se na další jeho knihu.

wixieff
26.10.2017 5 z 5

Četla jsem bezprostředně po dočtení Keplerova Lovce králíků, takže mi kniha nepřišla "až tak" drsná, jak se zmiňuje v komentářích. Přesto musím uznat, že dojem zanechala o maličko větší, než výše zmíněná severská krimi. Od Cartera je to můj první příběh, ale nebude poslední.

Trustty
20.10.2017 5 z 5

Chris Carter je zkrátka borec. Všechny jeho díly jsou skvělé. Už se těším na Galerii mrtvých.

PetraBery
16.10.2017 5 z 5

Opět skvělý další díl série, které nemám naprosto co vytknout. Tento autor mě prostě baví a já jsem vážně ráda, že jsem ho díky Databázi objevila. Čtivé, drsné a opravdu návykové :o). Výborný díl za plný počet, nejen za hlavní hrdiny, ale i za pana J.

aja0661
15.10.2017 5 z 5

Naprosto skvele! Ani neni co vic dodat

JessyPitt
12.10.2017 5 z 5

Tak tento díl byl naprosto skvělý. Celou dobu si kniha udržela tempo a napětí. Do poslední chvíle nemusíte kdo je vrah. A musím říct, ze jsem měla pro čtení fakt strach..Takže vřele doporucuji