Hovor se smrtí

Hovor se smrtí
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/467077/bmid_hovor-se-smrti-rR2-467077.jpg 5 2034 2034

Robert Hunter série

Losangeleští detektivové Hunter a Garcia se při vyšetřování nového případu ocitnou na horské dráze zla. Pronásledují predátora, který hledá v ulicích a na sociálních sítích oběti, dráždí je anonymními zprávami a živí se jejich strachem. přední záložka: Po náročném týdnu se Tanya Kaitilinová těší na odpočinkový večer doma. Když vyjde ze sprchy, uslyší zvonit mobil. Požadavek na videohovor přichází od její nejlepší přítelkyně Karen Wardové. Tanya hovor přijme a noční můra začíná. Karen je s roubíkem v ústech připoutaná k židli v obývacím pokoji svého bytu. Jestliže Tanya hovor přeruší nebo odvrátí pohled od kamery, bude příště na řadě ona, slibuje hluboký chraplavý démonický hlas na druhém konci linky. A pokud Tanya neodpoví pravdivě na jeho otázku, on její přítelkyni Karen brutálně zavraždí. Jenže vyděšená Tanya si správnou odpověď nevybaví.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , BB art

The Caller , 2017

Crowley
10.10.2017 5 z 5

Další Carter a další trefa do černého. Suverénní detektivní thriller, který má sympatického hrdinu a dynamický styl psaní. Opět většina krátkých kapitol udrží díky rozkošnému zvratu na konci. Posledních pár stran je už jen takovou krásnou třešničkou na dortu. Pokud máte rádi Cartera, tak opět budete knihu milovat. Pokud ne, tak je pravý čas začít.

IvusP
10.10.2017 4 z 5

Budu se opakovat, ale Carterovy knížky prostě "žeru". Každopádně po 6. přečtené knížce už vás nemá co překvapit. Všechny knížky mají naprosto stejný scénář - brutální vraždy které vás mají šokovat (což už se po tolika předchozích neděje), celou knihu nikde žádné vodítko, a na konci jako blesk z čistého nebe Hunter všechno sám s obětováním vlastního života dokonale vyřeší. Vrah má navíc ke všemu svému počínání "srdceryvný" motiv. Knížky se skvěle čtou, jsou napínavé a řadí se samozřejmě mezi nejlepší thrillery. Každopádně už by to možná chtělo trošku změnu... :-)

Valleta77
09.10.2017

Naprosto souhlasím s Ivana1975.... těžko teď hledám autora, který by byl tak úžasně ctivy jako Chris Carter.... uvažuji o Jo Nesbo....

rodak
08.10.2017 5 z 5

Jsou to opravdu drsné kriminálky,nevím kam až se dá zajít v popisování brutality.Ale má to vždy děj,napětí a logické rozřešení.

perpe2a
06.10.2017 4 z 5

Chris Carter mě nikdy nezklame. Velmi čtivé, drsné a napínavé. I když mi tento díl přišel z celé série nejslabší, přesto je laťka vysoko. Rozhodně doporučuji.

Jaruš7
05.10.2017 5 z 5

Sestavení, logika a detaily příběhu mají výsledný dojem - mrazivé prozření s cinkotem alarmu.
Citát : "Říkám vám : někdo tam byl, u mé postele, a pozoroval mě jak spím."
" Tohle byl temný, dusivý pocit na duši, jako by ji pozorovalo samo zlo."
" Jestli je tohle Město andělů, pak nedej Bůh, abych někdy narazil na Město ďáblů."

NachlJ
02.10.2017 5 z 5

Opět úžasně napínavá detektivka, která mě pohltila a dokud jsem nevěděla kdo a proč? tak jsem jí nechtěla dát pryč. Hlavně při konci kdy už víte vraha ale pořád chcete vědět to ostatní vlastně Proč? Za mě TOP

Tammy11
29.09.2017 5 z 5

Skvělý thriler. Jako ostatně všechny předcházející od Chrise Cartera.

ArwenAragorn
29.09.2017 5 z 5

Opět pecka - neobyčejně čtivé, drsné, napínavé a v závěru neočekávané. Přesto jsou pohnutky vraha dostatečně vysvětleny.
U tohoto spisovatele se snad nedá sáhnout po thrilleru, který by vás úplně nepohltil. Já mám přečteno za den (teda spíš noc), prakticky v kuse.
Teď si dám na uklidnění Sandru Brown.

Lucina88
27.09.2017 5 z 5

On je prostě TOP! Nemohla jsem se opět odtrhnout a přesto, že jsem musela knihu zavřít a plnit povinnosti :-D musela jsem myslet na děj...PECKA!

ivana1975
18.09.2017 5 z 5

Ooooooooo moj boze.... Milujem jeho knihy... Je to zmes vsetkeho... je to napinave a zaroven aj zvratene. Ma to ale jeden minus... Uz mam vsetky casti precitane a len tazko sa mi bude hladat kniha ktora ma natolko pohlti, ako tato seria o Hunterovi a Carlosovi.

Jankulik
17.09.2017 5 z 5

Opět Carter nezklamal :-) Doporučuji, velmi čtivé a napínavé :-) Prostě opět není co dodat a dávám 5 hvězd :-)

barcc85
16.09.2017 5 z 5

Jedním slova - PECKA!
Čtete v napětí a "bez dech" až dokonce.

Acquenta
15.09.2017 5 z 5

Jedna z nejlepších knih, které jsem v poslední době přečetla. Sice jsem si v průběhu četby říkala, jak vlastně může vrah vědět, že ten, komu volá, je zrovna doma a sám ? Co kdyby dotyčný byl třeba někde mezi lidmi ? Ale to je jen takový detail....musím se přiznat, že jsem vraha docela chápala, to, co prožil, je opravdu strašné...:-( Opravdu skvělá kniha, klobouk dolů, Chrisi :-)

Artep25
14.09.2017 4 z 5

Přečetla jsem všechny knihy od autora,které u nás vyšly .Čte se svižně,děj odsýpá ,člověk se nenudí .Všechny jsem ohodnotila 4 hvězdami .Na pátou mi chybí pomyslné něco .Možná to ,že děj je tak trochu předvídatelný .Sériové vraždy ,trochu nechutně provedené ,obvykle se tři povedou a čtvrtá není ,nebo se překazí .Žádná velká myšlenka ,ale dobré odechové čtení pro milovníky detektivek či thrillerů.

keiko33
09.09.2017 5 z 5

Tak docitana aj posledna kniha. Hned po Zlobe sa mi pacila najviac. Poslednych 50 stran som ani nedychala. Dovod vrazd je na zamyslenie. Autor si vybral temu, ktora je v dnesnej dobe dost casta a zaroven smutna. Co dokazu ludia urobit pre blbu fotku a nerozmyslaju nad nasledkami. Vraha som neuhadla, ale chapem preco mu svihlo. Tak tesim sa na pokracovanie, milujem Robertovo genialne zmyslanie.

limruska
03.09.2017 5 z 5

... zatím poslední, přečetla jsem všechny postupně a fakt se mi dostal pod kůži. Carter nebo Hunter !
Doporučuji všech 8.dílů.

Blondebookdevil
01.09.2017 5 z 5

Skvělá, svižná knížka, na jaké jsem od Chrise zvyklá.
SPOILER: Trochu mi vadí, že už podruhé je vrahem někdo z policejního týmu. Ráda si vytipuju někoho sama.

petula22
28.08.2017

Výborná knížka, přečtená jedním dechem.

Pasajda
28.08.2017 4 z 5

První kniha od autora. Četla se sama, mělo to tah. Jen mi vadilo, že čtenář neměl vůbec šanci odhalit vraha a tak mi závěr přišel lehce nedotažený. Nicméně přečtu určitě i další "carterovky".