Hovor se smrtí

Hovor se smrtí
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/467077/bmid_hovor-se-smrti-rR2-467077.jpg 5 2034 2034

Robert Hunter série

Losangeleští detektivové Hunter a Garcia se při vyšetřování nového případu ocitnou na horské dráze zla. Pronásledují predátora, který hledá v ulicích a na sociálních sítích oběti, dráždí je anonymními zprávami a živí se jejich strachem. přední záložka: Po náročném týdnu se Tanya Kaitilinová těší na odpočinkový večer doma. Když vyjde ze sprchy, uslyší zvonit mobil. Požadavek na videohovor přichází od její nejlepší přítelkyně Karen Wardové. Tanya hovor přijme a noční můra začíná. Karen je s roubíkem v ústech připoutaná k židli v obývacím pokoji svého bytu. Jestliže Tanya hovor přeruší nebo odvrátí pohled od kamery, bude příště na řadě ona, slibuje hluboký chraplavý démonický hlas na druhém konci linky. A pokud Tanya neodpoví pravdivě na jeho otázku, on její přítelkyni Karen brutálně zavraždí. Jenže vyděšená Tanya si správnou odpověď nevybaví.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , BB art

The Caller , 2017

yetti74
26.08.2017 4 z 5

Přesně jak píše v komentáři Matne, kniha je podobná knize Jeden za druhým. Takže sice čtivá, ale tentokrát to na pět hvězdiček není. Ani konec mě nějak neoslovil.

Matne
25.08.2017 4 z 5

Spoiler: Kniha je hodně podobná knize Jeden za druhým, skoro ve všem.

Didi15
25.08.2017 5 z 5

Opět skvělá Carterovka:)..Brutální, děsivá, čtivá, zajímavá a k otázkám selfie a facebooku dost zamýšlitihodná. Netrpělive čekám na další.
Taktéž oceňuji postavu pana J.

bobulaL
15.08.2017 5 z 5

Jak já se na novou Carterovku těšila!!! :) A opět nezklamala. Dalo by se říct, že všechny knížky jsou jako přes kopírák, ale Hunter a Garcia mě prostě pořád baví! Zasloužených 5 hvězdiček :)

Drahuš
15.08.2017 5 z 5

Carterova poslední kniha a opět výborná. Nasadil tak vysoký level, že nevím, jak mě budou bavit jiné krimi...asi by měl psát rychleji:-)

Selinute
14.08.2017 5 z 5

Brutální, děsivé a místy na moje čtenářské vnímání až moc šokující a zvrácené, ale takový je prostě Carter, kterého svým způsobem obdivujeme a znovu a znovu se k němu rádi vracíme...

Pavlnka
07.08.2017 5 z 5

Opět super knížka, ale tentokrát jsem vraha odhadla dříve. :-D

kneslova
07.08.2017 5 z 5

Řekla bych typická detektivka od Ch. Cartera, tedy velice čtivá i když podobná těm ostatním, za postavu pana J. dávám 5 hvězdiček

farfalla13

Super detektivka.

petrzel
06.08.2017 5 z 5

Tato kniha se čte jedním dechem, prostě spisovatel zase nezklamal.

cedos
06.08.2017 5 z 5

Brilantní, jen se zamýšlím nad tím, kde bere pan Carter ta témata a jestli jsem zcela " vpořádku" , když ráda čtu jeho knihy. To je samozřejmě s nadsázkou ... Knihu jsem přečetla jedním dechem a už se těším na další.

AndyK
03.08.2017 5 z 5

Co jsem to jen udělala??? Neodolala jsem a pustila se do poslední knížky, která u nás zatím od autora vyšla. A teď nemám nic! :-( Tak už vážně - opět naprosto skvělé, nervy drásající čtení. Autor to se mnou zkrátka umí! Chci další! Honem, hned! :-D

Kerberos
31.07.2017 5 z 5

Četla jsem všechny jeho předchozí knihy a tahle se mi zdá nejlepší.Nenašla jsem jedinou slabinu.

Fififjonka
28.07.2017 4 z 5

Moje 4* u Cartera se rovnají 5* u jiného spisovatele, ale Carter je tak dobrý, že musím trochu ubrat, aby se dala vyzdvihnout ta opravdu dokonalá díla :-D Caller je tradičně výborný. Neuvěřitelně napínavé, neuvěřitelně rychle-čtivé, šokující, nechutné... (ačkoliv tentokrát zase na brutalitě malinko ubral...). Zvykla jsem si, že Carterův přístup k odhalování vraha není zrovna čtenář-friendly - což znamená, že čtenář nedostane dost indicií, aby mohl taky pátrat, ale to nevadí. Na to stejně není čas, poněvadž čtenář musí hlavně číst jako o závod :-D Snažila jsem se knihu si šetřit, což znamená, že jsem jí přečetla za 3 dny a ne za 1, jako je u Cartera zvykem. Takže další výborná kniha. Cartere, nepřestávej, prosím!!! A teď SPOILER Velice se mi líbil pan J. Doufám, že ho Carter hodlá zase zařadit do nějaké další knihy - to, jak se jeho postavě věnoval, by tomu nasvědčovalo. Bohužel ze zkušenosti musím říct, že tak se snad ještě nestalo. Žádná z vedlejších postav jedné knihy se nedostala do další. Ale tak, třeba... KONEC SPOILERU. Většina z vás už má předchozí knihy Cartera za sebou, takže šup do další! Skvělý zážitek, ale víte jak - dlouho trvat nebude. Dávám vám taky ty 3 dny, maximálně :-D

JustWomen
26.07.2017 5 z 5

Přečteno za jeden den, prostě skvělé, čtivé, logické, za mě nejlepší Carterova kniha (četla jsem všechny). Na konci jsem už fakt potřebovala sklenici oslazené vody :)

gnocchi
25.07.2017 4 z 5

Pro mě první kniha tohoto autora, mohu říct, že jsem četla jedním dechem, i když mě trochu zklamal uspěchaný závěr. Ale určitě jdu do další.

Gigy
25.07.2017 5 z 5

Bezkonkurenčně jedna z nejlepších knih s detektivní zápletkou, které jsem kdy četla. Klobouk dolů před autorem i před překladatelem, rozdělení kapitol bylo takřka dokonalé a děj nádherně gradoval. Vřele doporučuji k přečtení.

1825
24.07.2017 5 z 5

Kdy vyjde dalsi knizka???? Neskutecny!!

bookcase
19.07.2017 5 z 5

Zase megapecka. Jak to ten chlap dělá?

Lucibuska
19.07.2017 5 z 5

Naprosto miluju knihy od tohoto autora. Opět mě nezklamala a je snad ještě lepší než předešlé. Skvělé, překvapivé a nemohu dat zase jinak, než plný počet. :)