Hovor se smrtí

Losangeleští detektivové Hunter a Garcia se při vyšetřování nového případu ocitnou na horské dráze zla. Pronásledují predátora, který hledá v ulicích a na sociálních sítích oběti, dráždí je anonymními zprávami a živí se jejich strachem. přední záložka: Po náročném týdnu se Tanya Kaitilinová těší na odpočinkový večer doma. Když vyjde ze sprchy, uslyší zvonit mobil. Požadavek na videohovor přichází od její nejlepší přítelkyně Karen Wardové. Tanya hovor přijme a noční můra začíná. Karen je s roubíkem v ústech připoutaná k židli v obývacím pokoji svého bytu. Jestliže Tanya hovor přeruší nebo odvrátí pohled od kamery, bude příště na řadě ona, slibuje hluboký chraplavý démonický hlas na druhém konci linky. A pokud Tanya neodpoví pravdivě na jeho otázku, on její přítelkyni Karen brutálně zavraždí. Jenže vyděšená Tanya si správnou odpověď nevybaví....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/341853/hovor-se-smrti-z1H-341853.jpg 4.8635

Robert Hunter (8.)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, BB art

The Caller (2017)

Počet stran:344
Jazyk vydání:český
Překlad:Jana Pacnerová
Vazba knihy:pevná / vázaná s přebalem
ISBN:978-80-7507-691-5

Kniha Hovor se smrtí

souc
včera

Prostě co k tomu říct, další skvělý chris carter???? jen mě mrzí,že před sebou mám už jen poslední díl této série o úžasném Robertu Hantrovi a Garciovi. Ještě,že na podzim vyjde další!!! ❤️

ArwenAragorn

Další povedený thriller, ale musím se vám přiznat, že mně Hunter připadá trošku až nechutně dokonalý.

renova

Kniha se četla opět sama. Kladně hodnotím i to, že se tam prolínalo několik příběhů (Hunter a jeho vyšetřování a potom pan J. a jeho pátrání na vlastní pěst). Všem vřele doporučuji

PetaZ

Nevim, co mam furt psat.. Carter opet nezklamal.. Pan J. byl sice skvely, ale Hunter je Hunter

Misan1993

U téhle knihy nechápu jedno, a to co dělá v Levných knihách.

Katulinka69

Bez komentáře.

aleza1

Musím opět ohodnotit 5 hvězdičkami, super čtení! I když bych měla několik výhrad.. chtělo by to oba detektivy trochu posunout, Garcia stále hraje "druhé housle" a děj je opět podobný všem předchozím. Již se blížím k 9. dílu v sérii, ale čtu vždy s proložením s jinou knihou. Nadále zůstává Carter TOP v mé knihovně.

(audiokniha)
Další pecka od Chrise Cartera! Jenom je velká škoda, že (audio)knihy nevycházejí v pořadí, jak by měly, ale po první knize byla vydána až tato osmá... I tento případ Roberta Huntera a jeho parťáka Garcii je vynikající a jedna velká jízda od začátku až do konce. Byla jsem zase nadšená, i když jsou tam místy popisovány opravdu hodně kruté scény tak realisticky, až by se citlivějším čtenářům mohl obracet žaludek. Se závěrem knihy jsem byla spokojená, od knihy se vůbec nedalo odtrhnout ;-) - a za to všechno dávám pět hvězdiček a budu pevně doufat, že se brzy dočkám dalšího případu této sympatické dvojky :-).

krev pomsta psychologie thrillery sociální sítě

Chris Carter

Chris Carter