Hell Boys

Hell Boys https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/340666/bmid_hell-boys-Sbo-340666.jpg 4 305 65

Hot Boys série

< 2. díl

Osamělé ženy z Chicaga vědí, kam zavolat, když chtějí mužskou společnost. O jejich spokojenost se postarají pánové z Hell Boys, agentury, která bohatým dámám zajišťuje doprovod na společenské akce… i trochu víc. Jedním z „pekelných chlapců“ je i Ryan Christensen, sexy mizera, který si umí své zákaznice omotat kolem prstu. Když ale dojde k brutální vraždě jedné z jeho klientek, Ryan zjišťuje, že skutečné peklo teprve začíná. Netuší, komu se připletl do cesty, jisté je pouze jedno: jde mu o život… Líbil se vám Chris Raines, hrdina předchozího autorčina románu Hot Boys? Pak si jistě oblíbíte i „hellboye“ Ryana Christensena a jeho povedené kolegy. Erotikou, akcí, napětím a romantikou nabité Chicago leží nadosah, stačí se začíst…... celý text

Georgine
17.02.2016 2 z 5

V porovnání s Hot Boys podstatně slabší - erotická červená knihovna

kacaaba
01.01.2016 3 z 5

No čekala jsem od této knihy něco víc. Napínavý děj, to jo, možná až trochu moc drsný scény když se jedná o román pro ženy... romantiky tam moc nebylo, spíš mi to přišlo postavený na hlavu. Vím, že se k této knize už nevrátím.

adrianna0305
21.11.2015 1 z 5

Škoda jakéhokoliv komentáře, ale proč ostatní nevarovat před nic moc počtením :-) E.T. nebo co to je za zkratku asi nevěděla zda psát detektivku, ba přímo thriller, nebo erotiku a tak to umixovala dohromady a vznikl tenhle pekelný guláš :-(

ciniminisek
21.10.2015 3 z 5

Pokud celou knihu shrnu, mohu ji doporučit k nudným a sychravým večerům, jež nás právě provází. Pro zarputilé fanoušky této autorky, přesto si ty střízlivější příznivci uvědomí, že to autorka umí lépe.

trynitrix
19.10.2015 3 z 5

Předchozí příběh od spisovatelky se mi líbil více, neříkám že to bylo špatné to ne ,každý příběh má svoje , takže pro mě pruměr taková gigolo detektivka :-D

Helena Lacková
14.09.2015 3 z 5

První díl byl suprový a moc jsem se těšila na pokračování. Očekávala jsem,že hlavní postavou bude někdo úplně jiný, detektivní úryvky jsem jen přeletala.

Lenka.Vílka
12.09.2015 4 z 5

První díl byl dobrý, ale ne skvělý. Tenhle skvělý byl. Bavila jsem se ve všech ohledech. Na chvíli vypnout a jednoduše si užít příběh. Už se těším na další její knihu... :)))))))

nikkifinn
28.08.2015 5 z 5

Líbí se mi příběhy vyprávěny z pohledu mužů a autorka to umí. Přesvědčila mne už s Hot Boys, Hell Boys mi přišlo malinko lepší a dávám plný počet :) Jen už, prosím, žádný culíkatý frajery :-D

JanaDor
23.08.2015 4 z 5

Kniha mile vyčnívá ve změti erotických knih na tomto trhu. Je jiná, není přeslazená. Asi tak, že chlapi se neradi baví o citech. Nerozebírají situaci ze všech stran. Je to příjemné, přečíst si román z jiného pohledu. Je zde kus napětí, kdy jsem opravdu se zvědavostí čekala, jak se z toho Ryan dostane, ale opět nic mrazivě děsivého. Příběh je lehce okořeněn vtipem a drzostí. Napsán je čtivě a nikde to nedrhlo. Pokud hledáte erotický román jemně říznutý napětím, trochu jinak podaný, určitě si přečtěte tuto knihu.

Laf
06.08.2015 3 z 5

Trochu jsem u této knihy postrádala ten správný podnět, který mě úplně vtáhne do děje. Špatné to nebylo. Zase trochu jiné, místy napínavé, ale bylo to o trochu slabší oproti prvnímu dílu.

trudoš
27.07.2015 3 z 5

Přestože M. T. Majar od své prvotiny ušla po kus cesty, nějak má stále problém sestavit hodnověrnou zápletku. Hell Boys sice začnou skvěle, jenže následný vývoj zklamal po všech stránkách. Pominu-li fakt, že jsem smysl hlavního hrdiny pro jeho neaktivnost nepochopil, je největší slabinou románu nulová gradace. Kupodivu ani milostná linie mě příliš nepřesvědčila a těch pár sexuálních scének to nijak nezachránilo.
Původní záměr spojit thriller s erotikou tak u mě bohužel vyšel naprázdno. Thriller zůstal v plenkách a v některých ohledech postrádá logiku, erotika zas působí jako neuměle vložená prémie, která jde mimo ústřední dějovou osu. A nešťastné pokusy o hlubší podtóny jako „Proč mě nikdo nebere vážně, když pracuju jako šlapka?“ mi přišly spíš k smíchu, než cokoliv jiného.
Jenže čtivost se knize upřít nedá a v rámci oddechového čtiva plní svoje na jedničku. Jen ty humpolácké koncepční chybky prostě zamrzí, protože jinak po jazykové i stylistické stránce šlape příběh bezvadně.

MisuleB
21.07.2015 4 z 5

Jednička mě sice bavila víc (nebyla to detektivka :) ) a tady mi hodně chyběl Chris, Riddick to ale suprově vynahrazoval.
Doufám ale, že se dočkáme pokráčka o Chrisově bratrovi. ;)

Samira
20.07.2015 5 z 5

Skvělé pokračování! Na začátku jsem byla překvapená, že kniha není o bratrovi Chrise z dílu prvního, jehož příběh doufám bude dokončen. Ale rychle jsem se začetla. První díl propojoval lechtivější tématiku s humorem, druhý s detektivkou. Pro tohle spojení a také pro svěžest mužského pohledu mám slabost, takže za mě nadšení. Víc takových knih.
Doporučuji!

barborelka
06.07.2015 2 z 5

Za mě bohužel velké zklamání :-(....příběh mě vůbec nebavil, ničím nechytil...prostě nic...jediné co bylo dobré byl Ridick :-D

Slíva73
20.06.2015 5 z 5

Dvěstěsedmesátčtyři stran za čtyřicetosm hodin. Tu knihu prostě nešlo jinak než zhltnout. Autorka se vykašlala na přísné škatulkování žánrů a napsala, co jí bavilo - romanticko-erotický thriller s detektivní zápletkou. Všechno do sebe zapadalo, všeho bylo tak akorát, a když bych se pokoušela vyšťourat něco, co bych mohla pomluvit, připadala bych si jako hnidopych. A dámy, z těch chlapů se vám zase budou třást nohy a tetelit libido, stejně jako v Hot Boys:-))
Každý má právo na vlastní názor a všem se nelíbí všechno. Já už se definitivně zařadila do skupiny fanatických fanoušků (dej si pozor Markéto:-)) M.T. Majar a klidně si přečtu i přebásněný jízdní řád Českých drah, pokud se rozhodne vzít ho do spárů. Někomu nemusí sedět její styl humoru, ale já ho miluju. Nejen hláškování, ale i spousta různých pop-kulturních odkazů a drobných vtípků, která se po různu vyskytovala (pro mě) tak akorát, mě hrozně bavila a mockrát jsem se chechtala. A stejně tak jsem si užila to slibované překvapení pro skalní fanoušky - kdo četl, jistě chápe. Kdo ne, musí si napřed (nebo potom) přečíst Hot Boys.
Ano, někdo může říct, že některé věci byly poněkud přitažené za vlasy, přehnané nebo lehce nereálné. Ale když budu chtít střízlivou a nefalšovanou realitu, tak si pustím zprávy.
Já se bavila od začátku do konce a to je určitě hlavní cíl téhle knihy - skvělá zábava a ten splňuje beze zbytku.
A málem bych zapomněla - za Riddicka má u mě autorka jedno velké (bez)významné a tlusté plus. Ten byl k sežrání úplně ze všech nejvíc a strčil do kapsičky na obojku i páníčka a celou gigolí partu:-)

Veronika.C
16.06.2015 5 z 5

Mám moc ráda knížky od této autorky a i tato kniha mě nezklama. Opět mě pobavila a líbila se mi i detektivní zápletka :-)

livana
12.06.2015 5 z 5

parádní počteníčko. Bezva spád, napětí, erotika - co víc si přát.

Supernova
04.06.2015 5 z 5

Hell Boys opravdu "můžu". Vtipné, čtivé, má to spád, humor mi sedí, vnitřní monology hlavního hrdiny jsou dokonalé a autorka udržuje tempo až do konce. Doporučuju.

Acinore
21.05.2015 3 z 5

První díl byl lepší, o moc :) u tohohle už člověk nemohl vypnout :D

hrubik
15.05.2015 4 z 5

Tuhle autorku mám opravdu hodně ráda. Líbí se mi její styl psaní a naprosto mi vyhovuje její humor. U knížky jsem se nenudila, byla jako ty ostatní výborná.