Hell Boys

Hell Boys https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/340666/bmid_hell-boys-Sbo-340666.jpg 4 305 65

Hot Boys série

< 2. díl

Osamělé ženy z Chicaga vědí, kam zavolat, když chtějí mužskou společnost. O jejich spokojenost se postarají pánové z Hell Boys, agentury, která bohatým dámám zajišťuje doprovod na společenské akce… i trochu víc. Jedním z „pekelných chlapců“ je i Ryan Christensen, sexy mizera, který si umí své zákaznice omotat kolem prstu. Když ale dojde k brutální vraždě jedné z jeho klientek, Ryan zjišťuje, že skutečné peklo teprve začíná. Netuší, komu se připletl do cesty, jisté je pouze jedno: jde mu o život… Líbil se vám Chris Raines, hrdina předchozího autorčina románu Hot Boys? Pak si jistě oblíbíte i „hellboye“ Ryana Christensena a jeho povedené kolegy. Erotikou, akcí, napětím a romantikou nabité Chicago leží nadosah, stačí se začíst…... celý text

Lofda
30.12.2018 2 z 5

Za mě zklamání :-( Hot boys nasadili vysokou laťku a tady jsem pořád čekala, kdy už "to" konečně přijde.. Nepřišlo :-( Autorka bezpochyby čtivě píše, ale nemůžu přijít na nic, co bych na této knížce (resp. postavách a jejich chování) chápala.. Tu druhou hvězdičku jsem přihodila za Riddicka, ten mě opravdu bavil ;-)

ivca6341
18.11.2018 5 z 5

Kniha byla velmi čtivá. Líbila se mi tam zápletka s vyšetřováním. Bylo to trošku o něčem jiném než co jsem zvyklá číst. Příběh nebyl vyloženě jen o sexu a striptérech- v což jsem od začátku doufala.

ajam85
23.04.2018 5 z 5

Zajímavá kniha od neméně zajímavé autorky

Silver.l
27.01.2018 5 z 5

Knížka je velmi čtivá a z některých hlášek jsem umírala smíchem.

ivedoo
14.01.2018 5 z 5

Naprosto suprová knihy, ihned jsem ji přečetla :) Mnohem napínavější něž 1. díla rozhodně je trošku více akční :) Tato autorka má dobrý styl psaní.

Evka3814
18.11.2017 5 z 5

Pěkné a napínavé čtení, přečteno jedním dechem jak jsem byla zvědavá na konec

cukrovka
16.10.2017 3 z 5

Příběh gigola s krimi zápletkou. Nevím, jestli bych si za partnera vybrala muže co se živil jako gigolo.

Nikidree
22.06.2017 3 z 5

Nějak nevím, jak knihu zhodnotit. Líbila se mi, to ano, avšak detektivní zápletka mě příliš nenadchla. Tak nějak mi přišlo, že je to spíš detektivka z gigolovského prostředí, než něco, co šlape na paty "červené knihovně" (bráno s nadhledem).
Jediná věc, která mi celkem vadila byla Catherine VS Prudence. Na začátku se stěží srovnával s tím, že je Cat mrtvá a najednou, jako kdyby to ustalo a byla už jen Pru. A ke konci se opět porovnávalo mezi matkou a dcerou.
Tak jako tak hodnotím knížku kladně a doporučuji. Ryan se mi líbil povahově a ty jeho hlášky mě opravdu bavily. Pru byla předvídatelná, ale to se dá pochopit, vzhledem k tomu, jaký život vedla. A nějak jsem si oblíbila Coryho, i když tam o něm bylo jen pár zmínek.

PS: Souhlasím s většinou, že by se měla autorka zaměřit hlavně na vlčí řadu, ta je fakt dokonalá! :)

amysa
14.06.2017 4 z 5

Občas není vůbec na škodu, když si knížku, kterou mám v plánu, přečtu až s delším časovým odstupem... Hot Boys mě nadchli a na pokračování jsem se moc těšila... Ale tak nějak stále nepřicházel ten správný okamžik, kdy po dalším pokračování sáhnu... A najednou je to tady... A věřte, že Ryan mě bavil stejně jako Chris! A hlavně vůbec neřeším, že je dějová linka podobná a předvídatelná, mě to prostě bavilo a to včetně té detektivní zápletky... Ani nechci srovnávat s Hot Boys, obě knížky se mi líbily a moc ráda si od Markéty zase něco přečtu, její vtipný nadhled mě hodně baví a ve správných chvílích odbourává:-) Užila jsem si to, díky!

kkaajkkaa
26.04.2017 2 z 5

Já nevím mě se prostě nelíbí to, že skončí s dcerou bývalé milenky!

havrmoni
13.04.2017 4 z 5

Čekala jsem něco podobného jako je předchozí díl. Toto je v podstatě o životě gigola s krimi zápletkou. Romantika nic moc a v podstatě až na konci. Což mi ani nevadilo,tak jako nějaká ta podobnost se seriálem Gigolové. Pohled chlapa se mi líbil i když psaný ženou.

veru.nika
13.03.2017 4 z 5

Tato kniha mě nadchla více než Hot Boys. Už jen tím, že to mělo od začátku zajímavou zápletku. A nekteré fráze v knize mě natolik pobavily, že si kolegyně v práci občas ťukala na čelo, jestli jsem normální...mohu doporučit.

paprika75
27.02.2017 3 z 5

V porovnání s ostatními knihami je tato nejslabší. Vadilo mi už jméno hlavní postavy ... Ryan Christensen ... vážně? ... když v Hotboys to byl Chris Raines ... vážně? Kdybych tuto knihu četla jako první od MTM, tak bych asi byla méně "nenadšená", i když první věta mně fakt odbourala :-D. Jinak bych spíš uvěřila, že je reálnější vlčí story (kt. jsem téměř vdechla ... btw bude pokračování ??? ) než tato. Na mně je to moc ... a závěrečný spojler na Hotboys ... škoda. Za mně 3*. M.

LiLLu
04.09.2016

Mam takový pocit jakoby se autorka nedokázala rozhodnout, jestli napíše "to svoje" a nebo to přizpůsobí svým čtenářkám, aby o ně nepřišla. Myslím že by měla psát, to co jí táhne nejvíce a to nejsou sladké románky, jak některé čtenářky stále očekávají.
Začátek jsem si říkala, jo super konečně něco ostřejšího než romance. Jenže se to pak nějak začlo v tu romanci měnit a mě to přestávalo bavit. (A to jsem si knihu šetřila několik měsíců )
Sakra Markéto vybodněte se už na to, a napište už něco pořádnýho- nejlépe třetí díl vlků! Vybodněte se na románky takových tu je plno, Vaše značka je sirovost tvrdost a pořádný sarkasmus! Vy prostě nejste romantická pisatelka:-/ a právě tady se ukazuje, že to cílená skupinka žen nepochopila oč tady jde.
Knihu hodnotit nebudu, jsem zklamaná že se Majarová pořád tak brzdí...

Fizulka71
01.08.2016 3 z 5

Po skvělých Hot Boys jsem se na tuto knihu moc těšila, ale byla jsem zklamaná. Asi jsem neměla očekávat něco jako volné pokračování se stejnými postavami. Zápletka byla vymyšlená dobře, ale nedokázala jsem skousnout hlavního hrdinu.

Karolína18
21.07.2016 2 z 5

Velmi se mi líbilo zajímavé pozadí knihy, ale se svým pohledem na morálku, jsem prostě nemohla hlavního hrdinu úplně pochopit. Přesto musím uznat, že kniha nebyla vůbec špatná, místy mě i celkem bavila. Nejedná se však o příběh, u kterého bych měla chuť na opětovné čtení.

Brambu
05.07.2016 3 z 5

Tentokráte nahlédneme do světa gigolů nebo-li společníků, který není o nic méně zajímavější než svět striptérů. Ryan je mladý atrkativní chlap, který přemýšlí nad svým životem. A že je tedy co měnit... Druhý díl nepostrádá detektivní zápletku a velkou komplikovanou lásku, která má velmi zajímavé vyústění. Nesmí chybět polský řezník + ulítlý mazlíček a zajímavý příběh je na světě. Inu, dobře se to četlo.

janesy
17.05.2016 4 z 5

Tahle kniha s krimi zápletkou se mi také líbila. Navíc vyprávění z pohledu chlapa je neobvyklé
a zábavné. Víc takových! Zajímá mne, zda nebude pokračování s Chrisem nebo že by Ryan
začal jako striptér? Anebo se můžeme těšit na osudy bratra Chrise? Doufám, že tahle série nekončí...

maxihrosik
28.02.2016 4 z 5

Autorka napsala příběh z mužského pohledu a myslím, že se jí to dost podařilo, ale nejsem chlap, takže je to možná jen ženská představa o tom, jak uvažuje druhá strana. Hlavní hrdina se živí jako placený společník, což mi moc neimponuje, ale je to vtipný sympaťák s hezkým vztahem k nezdárnému čtyřnohému mazlíčkovi, takže mu odpouštím. Děj hezky šlape. Je okořeněný nějakou tou erotikou a detektivní zápletkou, poměrně dramaticky zahájenou hned na prvních stránkách. Následně nedojde k žádným velkým odhalením, zvratům a překvapením, což je trochu škoda, protože rozehrané je to hezky, ale je jasné, že detektivní linie příběhu není to podstatné. Pro mě je důležité, že jsem se dobře bavila a krásně si odpočinula. Další knížku si nenechám ujít.

malazluta
23.02.2016 3 z 5

Od knih podobného ražení těžko očekávat nějaké hluboké myšlenky a stěží můžeme čekat nějaké zásadní zvraty v ději .... tato kniha je přesně taková, pobaví a člověk u ní nemusí přemýšlet. Kdo čeká toto, bude spokojený .. já docela jsem.