Hell Boys

Hell Boys https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/340666/bmid_hell-boys-Sbo-340666.jpg 4 305 65

Hot Boys série

< 2. díl

Osamělé ženy z Chicaga vědí, kam zavolat, když chtějí mužskou společnost. O jejich spokojenost se postarají pánové z Hell Boys, agentury, která bohatým dámám zajišťuje doprovod na společenské akce… i trochu víc. Jedním z „pekelných chlapců“ je i Ryan Christensen, sexy mizera, který si umí své zákaznice omotat kolem prstu. Když ale dojde k brutální vraždě jedné z jeho klientek, Ryan zjišťuje, že skutečné peklo teprve začíná. Netuší, komu se připletl do cesty, jisté je pouze jedno: jde mu o život… Líbil se vám Chris Raines, hrdina předchozího autorčina románu Hot Boys? Pak si jistě oblíbíte i „hellboye“ Ryana Christensena a jeho povedené kolegy. Erotikou, akcí, napětím a romantikou nabité Chicago leží nadosah, stačí se začíst…... celý text

rafej
13.05.2015 4 z 5

Uvažovala jsem, že dám i pět hvězdiček, protože autorka si dokáže skvěle hrát se slovíčky a některé "hlody" mě fakt dostaly. Navíc se mi líbí i narážky z českého prostředí využité pro vtipné hříčky, ty si v amerických knížkách nepřečteme. ;-)
Jako zábavný a tak trochu po chlapsku romantický příběh by to bylo na plný počet, ale detektivní linka a některé situace mě donutily jednu ubrat.

POZOR! NÁSLEDUJÍ SPOILERY!
Ironicky:
Kam se hrabe CIA a americké námořnictvo na polského řezníka ze sousedství, že?
Nejlepší místo pro druhou šanci na odstranění vašeho nepřítele jsou záchodky striptýzového klubu. Tam vás s jistotou nikdo nebude rušit.
LOL

EvaSupovic
12.05.2015 5 z 5

Knížka byla čtivá, ale z mého pohledu byli Hot Boys lepší :-D Bod dávám navíc i za detektivní zápletku :-D

anulec.s
12.05.2015

Zábavné a napínavé čtení,které je protknuté romantickým příběhem a pro spestření i nějakou tou erotikou;).Knížku jsem přečetla za dva dny,což vypovídá o její "čtivosti".Nečekala jsem,že detektivní zápletka bude až tak dotažena k dokonalosti,takže klobouk dolů:)Málokterá knížka mě dokáže takhle zaujmout:-) Jinak už se těšíím na další knihu:)

barca8336
11.05.2015 4 z 5

Já moc české autory nemusím, ale musím přiznat, že tahle série je opravdu hodně povedená. Bavila jsem se od začátku až do konce. Super. ;-)

ZdenkaN
09.05.2015 5 z 5

Knížka od české autorky se mi moc líbila. Mám ráda takovéto vtipné detektivněromantické příběhy. Bavila jsem se po celou dobu čtení.