Hledání vytouženého dne

Hledání vytouženého dne https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/246312/bmid_hledani-hledani-vytouzeneho-dne-YAs-246312.jpg 4 648 110

Hledání série

První díl nové série od bestsellerové autorky Manželské smlouvy. Kate Seymourová vlastní velmi úspěšnou seznamovací agenturu a nadto má zvláštní dar vycítit, kdy se ve vzduchu vznáší skutečná láska. To jí ale v nejmenším nepomůže, když do agentury vtrhne rozezlený (ale zatraceně sexy) právník Slade Montgomery. Tvrdí, že její podnik je podvod…a jestli ne, ať mu Kate pomůže najít tu pravou ženu. Problém je pouze v tom, že Kate se do něj zamilovala sama…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Searching for someday , 2013

Majjina
12.04.2018 3 z 5

Naprosto souhlasím s komentáři, že se jedná o oddechové a nenáročné čtení...ale pěkné čtení.

maizy
01.04.2018 3 z 5

Knížku jsem přečetla za jediný den. Opravdu oddechová četba, plná klišé. Ona chce jeho, on ji nechce, pan on jí začne chtít, ale ona nechce...no, však to znáte. Do toho troška jakési magie.
Ale na pošmourný den, kdy jste zalezlí doma a nic se vám nechce, venku je hnusně, je to vlastně vcelku fajn volba.

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Szekynka
06.03.2018 4 z 5

Kniha se mi vcelku líbila. Né že by to nebylo opět na jedno brdo, nicméně tentokrát mi byly postavy Kate a Slada sympatické a bavily mě. Některé pasáže mi přišly docela nereálné, ale vlastně proč ne? Přece fantazii se meze nekladou.

Příběh Katina pejska mě trochu dojal a bylo to hezké zpestření a okořenění.
Červená knihovna a oddechové čtení.

Bitty666
11.01.2018

To byl doslova "slepičí úlet". Byla jednou jedna slípka jménem Kate a ta smutně chodila po dvorku,kvokala a vzdychala a hledala dokonalého kohouta. Až ho jednou potkala. Kouhout se před ní naparoval,roztahoval křídla a snažil se zahnat naši upejpavou slepici do kurníku. Slípka se trošku cukala,aby se neřeklo,pak se zatřásl svět a začal se cukat náš kohoutek. Ale naše slepička Kate mu všechno odpustila a svět byl zase krásný. A žili spolu šťastně až na věky.
Takže pokud chcete knihu plnou klišé, kde nikdo moc nepřemýšlí,je to ideální volba. Todle teda ale bylo moc i na moji romantickou dušičku,takže až si budu chtít zase odpočinout u nějakého románku s kapkou magie, raději sáhnu po Noře R.,ta se s tím umí popasovat mnohem,mnohem lépe.

Eeli
04.01.2018 2 z 5

Líbivý tuctový romantický slaďák okořeněný erotikou. Nicméně nijak nevybočuje z řady podobných příběhů. Navíc se autorka často opakuje i v rámci svých jiných knih, jako by některé obecné motivy i konkrétní pasáže vzala přes kopírák, což považuji za nedostatek. Pokud ale potřebujete vypnout a začíst se do něčeho prostého, je to dobrá volba, jsou však i lepší...

jani.ruzicko
24.11.2017 4 z 5

Rozhodně to mělo svoje kouzlo, a to doslova =) Některé pasáže mi přišly celkem dojemné, což bylo fajn =) Romantika psaná z pohledu vypravěče...no, nepřijde mi to úplně dobře, osobně mám radši ich formu, která se k tomuto žánru hodí více, takže mi vždycky chvíli trvá než se začtu. =)

Kytiii
18.11.2017 2 z 5

Pravda, chtěla jsem odpočinkovou knihu, takže jsem si naběhla vlastně sama... ale je fakt nutné na podobné knihy dávat matoucí nálepku "Světový bestseller"? Taková červená knihovna v modrém obalu... nabízelo by se rčení: "Neurazí..." ale vlastně bych lhala. Dvě hvězdy za čtivý překlad.

PawlušQa
12.09.2017 4 z 5

Knihu jsem, jako předchozí od této autorky, přečetla skoro jedním dechem. Příběh byl moc hezký a velmi mě potěšilo, že v příběhu byl zapojený i pejsek, který to neměl v životě jednoduché.

helena19
13.07.2017 4 z 5

Pohodlné čtení, akorát musím říct, že série Manželství s miliardářem se mi líbila více. Bylo super, že autorka připomněla postavy právě z této série. A taky, že do příběhu zapojila takové rozkošné a smutné stvoření, kterým byl Robert. Epilog byl miloučký a plný hlubokých myšlenek, které vás chytí za srdce.

Mi-šu-le
02.07.2017 5 z 5

Další super kniha od autorky, bavila jsem se, nemohla se odtrhnout a přesně to jsem potřebovala, zvednout náladu, odpočinout si a užít si hezký příběh. :)

lenka9778
06.05.2017 5 z 5

The best... na jeden zátah.....za 16h přečteno.

Adelin239
27.04.2017 5 z 5

Kniha se mi moc líbila! Byla velmi čtivá a snadno jsem se seznámila se všemi postavami.
Nápad na děj je velmi zajímavý, jen škoda, že taková podobná kouzla, která jsou použita v knize, neexistují i v reálném životě :D....
Celkově mám tuto autorku velice ráda a musím přiznat, že se jí tato celá série velice povedla :) Rozhodně doporučuji přečíst!

havrmoni
01.04.2017 5 z 5

Je to navázání na sérii Manželů. Objevují se tu nové i staré známé postavy. To mám ráda to propojení. Jelikož něco jako magie bylo použito u obou sérií,tak je to pro mě celkem přijatelné než kdyby se to navalilo najednou v jedné knize. Jelikož tento žánr čtu jako oddychový útěk od reality,tak na ní netrvám. Hrdinové byli sympatičtí,příběh byl čtivý a líbí se mi humor. Epilog neobvyklý a hezky napsaný,ale něco podobného se dalo čekat. V každém díle se to hemží různými mazlíčky :))

bezzink
22.01.2017 2 z 5

Holky fakt se na me nezlobte, ale musim dat jen 2 hvezdy a to jsem jeste vazne uvazovala pouze o jedne. Zkratka jsem to znovu riskla s touto autorkou a novou serii, ale je to opet to same. Ty kouzka jsou strasne spatna, proc si tim vypomaha? Prece se to da krasne obejit bez toho. Celkove i ta zaminka, proc se Slade a Kate potkali, je skutecne hloupa. Chapu, ze pribehy v knihach, potazmo filmech nejsou realne, ale realisticke by mely byt. Take nektere fraze popisujici sex a zar nebyly uplne idealni. Nevim, mozna je to prekladem, ale ta kniha nemela absolutne zadnou hloubku a dej. I oddechovka si ji zaslouzi!
Prectete si jakoukoliv knihu od Susan Elizabeth Phillips, to je podle me uplne jine kafe. Ale proti gustu...

rene.rn
11.01.2017 5 z 5

Výborná kniha přesně pro mě - našla jsem co jsem chtěla - odreagování - romantický příběh s trochou napětí i humoru ... Autorka mě zatím ještě nezklamala ;-)

Litocha
29.12.2016 3 z 5

Kniha u mě příliš nezabodovala. Na můj vkus je moc sentimentální a vykreslení rozvodového právníka jako altruisty jsem autorce nespolkla. Slade mi byl celkově spíše nesympatický. Děj je vlastně docela řiďoučký, není divu, že kniha o více než třech stech stranách chvílemi působí trochu rozvlekle. A ten epilog, to mělo být jako co?
Zkrátka myslím, že to autorka umí i líp, prostě takový průměr.

Mellisek
11.11.2016 5 z 5

Další "magický" příběh od autorky, který láme rekordy v rychlosti mého čtení. Líbí se mi že si autorka ponechala své tajnosti i do dalších knih. Nejen v dílech série Manželský : .... ale i nyní :-) Příběh S. a K. nebyl vůbec špatný, neobvyklé zápletky a znovu shledání :) Romantický láskyplný příběh o tom co je láska. Díl byl pěkný opravdu se těším na další díl. A zajímá mě jestli Jennifer Probst někdy rozlouskne příběh neznámé knihy kouzel :)

kik68
08.11.2016 5 z 5

Nádherná kniha, která mě moc bavila. Mám ráda to propojení s předchozí sérii a moc se mi líbí ta troška "magie" v této knize.
Od začátku jsem cítila to kouzlo mezi Kate a Sladem.
Kateina láska k Robertovi je překrásná a dokazuje jak je Kate úžasná bytůstka, co si zaslouží kouzelnou lásku zatvrzelého právníka.
Škoda jen, příběh Jane se začne rozvíjet až na konci a tuším, že bude upozaděn i v další knize. Její lovestory (před Timem) by mohla být velmi zajímavá.
Epilog je báječně napsaný a vehnal mi slzy do očí :-)

kacaaba
18.10.2016 5 z 5

Další úžasná kniha. Moc se mi to líbilo, pěkně se to četlo. Epilog mě dokonce rozbrečel. :) Už se těším na pokračování.

sex láska pro ženy rodina USA (Spojené státy americké) romantika panenství

Jennifer Probst
americká, 1969
2013  80%Manželská smlouva
2015  81%Hledání vytouženého dne
2014  78%Manželská past
2019  81%Miluj mě jakkoli
2014  81%Manželský omyl

Kniha Hledání vytouženého dne je v