Hledání dokonalé lásky

Hledání dokonalé lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/241816/bmid_hledani-hledani-dokonale-lasky-HoX-241816.jpg 4 448 76

Hledání série

Druhý díl volné série „Hledání“ od bestsellerové autorky Jennifer Probstové. Kennedy Asheová je spolumajitelkou seznamovací agentury Kinnections a ve své práci je opravdu dobrá. Umí zorganizovat jakoukoliv společenskou akci a i z nejupjatějšího chlapíka dokáže vykouzlit sebevědomého muže. Nate Ellison Raymond Dunkle, vědec, „nerd“ a Kennedyin nejnovější klient, by však mohl být oříšek. Zatímco se z Natea snaží – obrazně řečeno – strhnout bílý plášť a pomoct mu vypořádat se s katastrofální minulostí plnou rozchodů, nemůže nemyslet na vlastní skrývané pochyby, bolest a nejistotu. Možná si jsou s Natem vlastně docela blízcí…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Searching for Perfect , 2014

havrmoni
02.04.2017 5 z 5

Já tuhle spusovatelku miluju. Nenáročná oddechovka. Sympatičtí lidé,erotika a romantika,vtipné. Co víc si přát.

rene.rn
25.01.2017 5 z 5

Nemůžu si pomoc - i tato kniha se mi líbila - záleží, co a kdo od čtení očekává - jednoduché pěkné čtení ...

Mellisek
14.11.2016 3 z 5

Musím uznat že se mi líbil více předchozí díl. Tohle mi přišlo jak veliký kopie, ale opačně. Nevím asi se těším na díl kde bude Wolf. :-/ Uvidíme, číst se to dalo každopádně mě to neoslovilo.

raty
14.11.2016 4 z 5

Moderní pohádka. Souhlasím s hodnocením z přebalu - Vtipné a sexy.

kik68
11.11.2016 3 z 5

Myslela jsem, že budu víc nadšená. Příběh se mi líbil i obě hlavní postavy jsou fajn.
Problém je v tom, že jsem tam necítila jiskru a to ani ve chvíli, kdy se měla objevit.
Dál mi tam chyběl humor. Na začátku (asi čtvrtina) knihy vtipná byla - prostě v době kdy Nate byl "nerd", ale pak se sranda vytratila a už to bylo jen nudné. Bohužel.
Takže pro mě přišlo první zklamání od této autorky teď :-).
Moc se těším na Wolfa, protože jsem si ho oblíbila v předchozí sérii.

Lee7
28.10.2016 4 z 5

Četla se snadno, byla vtipná a očekávat další super díl je nasnadě :)

kacaaba
21.10.2016 5 z 5

Další moc pěkná kniha. Krásně se četla, zasmála jsem se. Už se těším na další pokračování.

Aichah
26.09.2016 2 z 5

Laboratorni plast i na rande? Tohle uz na me bylo moc :D :D

Pedruska01
05.09.2016 4 z 5

Kniha se mi líbila a četlo se to opět dobře. Prostě tato autorka jede ve svých vyjetých kolejí, které jsou pevné dané, a tak z nich jen tak nedokáže sjet, což je jen dobře. Líbí se mi její styl i to, že dokáže kombinovat příběh s postavami, které byly i v minulé sérii. Ty lidi jsou hrozně sympatičtí, ale musím se přiznat, že s odstupem času, se v nich lehounce ztrácím. :D Každopádně, mám trochu dojem, že jsem i našla místo, kde to trochu "vázlo", a tím pádem jsem bohužel sáhla i po další knize, a proto jsem ubrala i jednu hvězdu – což ohledně hluchých míst se mi u téhle autorky stalo poprvé! Přesto jsem se překousala pár stránkami, které mi dali lehce zabrat a konečně jsem opět najela na to až dech beroucí tempo, že jsem jen nerada odkládala knihu.
Vůči hlavním aktérům nemám křivého slova, jen mě trochu překvapilo, že z takového "nekňuby/ťunti" se vyklubal takový kanec. :D Ale byla to příjemná oddechovka. Teď se jenom těším na další díl, kde bude Gen a Wolfe - konečně! (zase mě v tomhle díle ještě víc nalákala a přežít to věčné čekání) :)

Mikik
25.07.2016 5 z 5

Autorku mám moc ráda a strašně se mi líbí hlavní hrdinové. První díl se mi líbil sice o krapet víc, ale tohle bylo skoro stejně dobré a čtivé:-)

kejty91
11.07.2016 4 z 5

Než se seznámíte s hrdiny, jste trochu rozpačití ale nakonci - alespoň já mám ten pocit - vždy mě napadne, jak to bez těch lidí já zvládnu. Tak mě nakonec bavilo si o nich číst, že mám pokaždé z knihy J. Probst knižní kocovinu.

Děj je ve většině případů ten samý - tudíž předvídatelný konec ale prostě i tak, knihy si vždy zhltnu. Příjemné odreagování. Nic přehnaného.

Turquoise
02.07.2016 5 z 5

Luxusní kniha! Na začátku jsem se pořád chlámala, v půlce už šlo do tuhého a konec byl moc prima. Druhý díl byl pro mě jednoznačně lepší než jednička. Dlouho jsem se u knihy tak nenasmála jako tady. Předpokládám, že jsem nebyla jedinná, koho překvapily Nateovy znalosti v posteli. :)
Teď už jen s napětím vyčkat na další díl.

MissBlack
01.07.2016 5 z 5

Nemůžu být spokojenější.

Kate a Slade byli skvělí, ale Kennedy a Nate? Bože... Často to bohužel dopadá tak, že křivka kvality s počtem dílů klesá, ale já byla druhým dílem nadšená, nadšenější, než prvním a jsem opravdu ráda, že u této série jde křivka nahoru - aspoň tedy doufám, i když myslím, že Wolfe a Genevieve bude zase úplně pecka :D (Nemluvě o Connorovi a Arilyn, kterých se taktéž nemohu dočkat.)

Zpátky ke knize. Proč se mi zdála ještě lepší? Kvůli minulosti obou hlavních hrdinů. Byla těžší, než ta Kateina a Sladeova, zanechala víc šrámů na duši a prožívat s hrdiny tu umně napsanou proměnu jejich osobností a vnímání, to bylo prostě úžasné. Díky propracovanosti a také i propojení postav (Nate a Wolfe na golfu, to jsem se úplně zatetelila :D), neplytkosti dialogů, vtipu, výjimečnému přátelství hrdinek a jedinečnosti každé z postav, ale i velké náloži citů, strachů a odvaze je překonat, je to všechno tak uvěřitelné, milé čtení, které zanechá úsměv na tváři a skvělý pocit.

No, a v rámci žánru rozhodně velký nadprůměr, na tom se asi shodneme.

LilianaFalcon
19.06.2016 5 z 5

Je to oficiální, tahle série je milionkrát lepší než všechny ty "Manželské" knihy... jasně, že to není nic super bomba objevného, ale v rámci žánru je to klasa... zajímaví hrdinové, kteří prochází proměnou, dobře vybrané vedlejší postavy, jejichž osud vás taky nenechává jen tak...
prostě to tentokrát vybrala fakt dobře... a fakt už se těším na pokračování... Wolfe a Gen??? to by mělo stát za to ;-)

Ankavi
11.04.2016 4 z 5

Pohodový příběh o nesnázích s láskou. Koho nepotěší v dnešní uspěchané době plné konzumu? Série Hledání mě moc baví, i když to není žádné hlubokomyslné čtení. Propojení s předchozí sérií je příjemné, jako byste se vrátili do známých míst. Trocha erotiky okoření příběh, moře romantiky pohladí na duši. Doporučuji!

Jenny3
07.04.2016 5 z 5

Skvělá knížka, úžasné čtení! Taková popelka v mužském podání. :) Rozhodně si ji zase někdy přečtu, moc doporučuju.

locin
30.03.2016 5 z 5

Opět jeden z povedených děl. Jen mi to lehce příšlo, že se autorka nechala trochu unést/inspirovat šedým BDMS stínem, ale naštěstí její osobitý styl ještě zůstal a zbytek příběhu se odnést špatným směrem nenechal. :)

MonikaKK
25.03.2016 4 z 5

Zajímavý příběh. I když jsem se zezačátku bála (jiné knihy jsem od autorky nečetla), že to budou jen jinak napsané "odstíny". Tak jsem byla příjemně překvapena.
Kdo chce romantickou knihu s nádechem sexu, je to ta pravá. Děj prozrazovat nebudu ;)

cukrovka
24.02.2016 5 z 5

Opět další povedená kniha od této autorky. Nate byl úplně úžasný.

trynitrix
20.02.2016 4 z 5

Tentokrát Ken a Nate typický příběh jak od začátku tak do konce klasika od Probst.
Nate typický vědátor trochu nekorektní ke společnosti neboli k ženám, vše možné balící techniky má od neandrtálce bratra Connra.
Ken je traumatizovaná svojí minulostí z dětství, i když s něčím se trochu vyrovnala ale stejně má nějaké strašáky ve skříni kteří ji nedají spát.
Na řadu přichází seznamka Kinnections, kde si Neda pak Nata převezme do parády Kennedy a jejich příběh začíná.
Po přečtení mám chuť, si zkusit zahrát golf :-D
PS: A těším se na další to má být o Genevieve a Wolfeovi ;-) bude to zajímavé.