On

On https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413417/bmid_on-LfE-413417.png 4 953 220

Him (Baronet) série

Jamie a Ryan bývali nejlepší přátelé. Léto, které spolu strávili na hokejovém táboře, patřilo k nejzábavnějším, jaké kdy zažili. A pak Ryan svého kamaráda bez vysvětlení odstřihl. No a co, že se poslední noc opili a uzavřeli sázku? Nic se přece nestalo, tak proč z toho dělat vědu? Ryan Wesley té hloupé sázky, z níž se stala zkouška jejich přátelství, i po čtyřech letech lituje. Uzavřel ji jenom proto, že byl do Jamieho zamilovaný. Když proti sobě budou jejich univerzitní týmy hrát, má konečně šanci se kamarádovi omluvit. Stačí však jeden jediný pohled na Jamieho a Wes po něm touží víc než kdy dřív. A teď spolu ještě mají trénovat mladé hokejisty. Během šesti týdnů na hokejovém táboře se Jamie o dávném kamarádovi dozví několik věcí a jednu významnou zjistí i sám o sobě. Varování: Obsahuje milostné scény, koupání na Adama a důkaz, že oznámit své rodině přes sociální sítě, že jste gay, je docela ošemetný nápad.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Him , 2015

misak94
12.11.2019 5 z 5

Wesmie! prostě nádhera. Styl je skvělý a moc jsem chtěla vědět, jak to s těmi dvěma bylo už od přečtení Hodnej kluk. Dočkala jsem se a jsem vděčná :) charaktery hlavních postav nejsou povrchní, jsou propracované, nepředvídatelné a i když víte jak kniha skoční, čtení si vážně užijete

bari_be
11.11.2019 5 z 5

Nevím, jestli jsem schopna sepsat něco rozumného, protože zatraceně, já ty kluky miluju. Úplně mě pobláznili jak nějakou puberťačku :D Bylo to sladké, vzrušující, svěží.. takové, že se usmívám, kdykoliv si na Jamieho s Wesem vzpomenu. Jdu se vrhnout na druhý díl! Děkuju, že se i u nás překládají takové knihy! :)

LadyElisa
11.11.2019 5 z 5

Wau, to byla pekelně čtivá jízda. Běžím pro pokračování :)

Nuttelka
08.11.2019 5 z 5

Nevím čím to, ale příběhy dvou kluků mě dojímají a Ryan s Jamiem nejsou výjimkou, oba dva jsou k pomilování :-) Knihu jsem slupla za odpoledne a hned se vrhnu na pokračování. Sexuální scény sedly jak prdel na hrnec a já smekám pod touto spisovatelskou dvojkou.

nada3314
06.11.2019 4 z 5

Až teď, když píšu tuto recenzi jsem zjistila, že jsem od autorky četla už jednu knihu a to knihu Návrh, která je ze série, ale zůstala jsem jen u prvního dílu. Tato kniha mě zaujala tím, že se jedná o knihu s gay tématikou. Sedí mi od autorky styl psaní, kniha se čte sama, postavy jsou zlaťučké, Jami a Wes jsou k zulíbání, nejde je nemilovat. Druhý díl „My“ si určitě moc ráda přečtu. Doporučuji moc, a kdyby aspoň jednomu čtenáři, který doposud nebere LGBT komunitu, otevřela oči, budu moc ráda.

gleti
29.10.2019 5 z 5

Přidávám se k nadšeným ovacím. I když je kniha plná gay erotiky, důležitější je pohodová atmosféra, která z knihy jen čiší.

Přitom hrdinové procházejí všemi zkouškami, které běžný život přináší. Vyrovnávání se s bisexualitou (mimochodem dva z mých tří dlouhodobých partnerů přiznali sexuální zaujetí oběma pohlavími), rodičovský nezájem, homofobii. Naštěstí vším projdou s malým škobrtnutím.

2688
27.10.2019 5 z 5

Krása krása krása

Lenny33
27.10.2019 4 z 5

Opravdu příjemné čtení, jen mi trošku vadilo, že autorka nedokázala dostatečně rozlišit kapitoly z pohledu Wese a Jamieho, a tak jsem se občas ztrácela v tom, z kterého pohledu je zrovna kapitola psána.

veveronka
26.10.2019 5 z 5

Precteno jednim dechem.Wes je prima ale Jamie je super.Tato kniha patri k tem nejlepsim co jsem od autorky cetla.

Sarrah
26.10.2019 5 z 5

Uff, tak to byla jízda a pokud to bude mít pokračování, tak šup sem s ním. Od autorek to byla moje prvotina a rozhodně nelituji. Poslední kapitoly mě vehnaly i slzy do očí, což se mi už dlouho u knihy nestalo. Knihu doporučuji všemi deseti.

prcek19
25.10.2019 4 z 5

Tenhle styl moc nečtu a asi ani moc číst nebudu, ale autorky opět nezklamaly..kniha přečtená za jeden den..těším se na další knihy

nani_nka
22.10.2019 3 z 5

Ja neviem. To len mne vadilo, že polka knihy je tvorená sexuálnymi scénami? Príbeh je skvelý. Stretnutie dvoch dávnych kamarátov, ktorí bývali najlepšími priateľmi, avšak kvôli jednej udalosti, sa odmlčali a niekoľko rokov sa nevideli. Až sa nakoniec stretnú ako tréneri na hokejovom tábore a postupne odhaľujú, že je medzi nimi viac než len priateľstvo. Obaja chalani boli nesmierne zlatí a veľmi ma bavili. Ale došla prvá sexuálna scéna, ok, druhá, ok, tretia, hovorím si zas?, štvrtá, už je to nejak prehnané, piata, preskakujem riadky atď.

maafa
19.10.2019 4 z 5

Moje první romantická kniha o vztahu dvou chlapů a klobouk dolů, autorkám se povedl velmi čtivý a zábavný příběh. skvěle jsem se bavila a i když vím, jak to dopadne, na druhý díl se moc těším.

Ewwe
14.10.2019 5 z 5

Já mám knihy od Elle prostě ráda. Sedí mi její styl psaní, prostředí a všechno je takové nenucené a postavy k zamilování. U této knihy jsem nečetla anotaci, myslela jsem, že to bude zase klasika - vysoká škola, hokej a láska. Ouha, po pár stránkách jsem hledala tu dívku, co bude hlavní hrdinkou a vykoukl tam na mne kluk! Což bylo zajímavé a o to nové. Příběh hezky plynul, bylo to chlapské a úsměvné.

Terez9119
10.10.2019 5 z 5

Já...ani nevím, co k tomu napsat. Bylo to romantické a zároveň velmi kamarádské a chlapské. A hlavně to bylo výborně napsané, včetně erotických scén. Příběh klidně plynul, žádné velké zvraty se neděly, ani to nebylo potřeba. Trochu jsem se toho obávala, ale úplně zbytečně. Kdo máte rádi série WAGs a Off-Campus, jděte do toho, nebude litovat.

ardeas
10.10.2019 3 z 5

Ellle ako autorku mam veľmi rada, jej štýl mi sedi. Prečítane jedným dychom. Napriek tomu, že kniha je vtipná, zábavná, nevedela som ju odložiť az kym som ju nedocitala mi chýbal zásadný zvrat. Taky čo vás dozenie az k slzam či zadrzite dych. Na môj vkus tato kniha mi prišla hrozne sladká, preto píšem a hodnotim komentár s odstupom, nech mám trošku objektívnosti :D

LilianaFalcon
07.10.2019 5 z 5

Za mě nejlepší romance roku 2019.
Z obav a nejistot se zrodí krásný romantický vztah. Wese a Jamieho zkrátka nejde nemilovat, navíc se u toho hodně nasmějete. Teda přiznávám, četla jsem to anglicky, ale u kamarádky jsem kontrolovala některé pasáže, u kterých jsem si nebyla jistá, jestli to v češtině vůbec může vtipně vyznít. Naštěstí se překladatelka opravdu posnažila :-)

maca1245
06.10.2019 5 z 5

Tak tohle bylo wow. Po přečtení anotace, které lehce zavání jedním velkým klišé, jsem dost váhal zda se do ní pustit či nikoliv. A musím říci, jak jsem rád, že jsem se do ní pustil. Přečteno během jedné noci. :) Začal jsem číst kolem 11 večer na zkoušku jednu dvě kapitoly a najednou "PUF" a byl jsem na konci. Je to napsané super stylem, děj ubíhá nečekanou rychlostí.
Milé, humorné, žhavé a sexy počtení, které vás nenechá chladnými. Za mě moc povedené.

Majakadelcova
03.10.2019 5 z 5

Musím říct, že knížku jsem přečetla během dne. Stále jsem se k ní vracela a potřebovala číst dál. Četla se velice příjemně, líbily se mi pohledy z obou stran a erotické scény nepůsobily ani trochu vulgárně. No a samotné téma homosexuality bylo více než zajímavé. Povedená knížka.

LenRan
02.10.2019 5 z 5

Líbilo se mi to hodně. Téma homosexuality ve vrcholovém sportu je dost zajímavé a vztah mezi těmito kluky byl výborně popsán. Říká se, že ČR je hodně tolerantní k LGBT komunitě a asi je to i pravda, ale v USA to tak všude není a proto je dobře, že se u nich taková kniha vydá, kdyby to pomohlo otevřít alespoň pár očí, je i tato lehčí literatura záslužným činem. Neumím si představit jaké to musí být, když musíte pořád něco před okolím nebo i rodinou předstírat.