On

On https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413417/bmid_on-LfE-413417.png 4 953 220

Him (Baronet) série

Jamie a Ryan bývali nejlepší přátelé. Léto, které spolu strávili na hokejovém táboře, patřilo k nejzábavnějším, jaké kdy zažili. A pak Ryan svého kamaráda bez vysvětlení odstřihl. No a co, že se poslední noc opili a uzavřeli sázku? Nic se přece nestalo, tak proč z toho dělat vědu? Ryan Wesley té hloupé sázky, z níž se stala zkouška jejich přátelství, i po čtyřech letech lituje. Uzavřel ji jenom proto, že byl do Jamieho zamilovaný. Když proti sobě budou jejich univerzitní týmy hrát, má konečně šanci se kamarádovi omluvit. Stačí však jeden jediný pohled na Jamieho a Wes po něm touží víc než kdy dřív. A teď spolu ještě mají trénovat mladé hokejisty. Během šesti týdnů na hokejovém táboře se Jamie o dávném kamarádovi dozví několik věcí a jednu významnou zjistí i sám o sobě. Varování: Obsahuje milostné scény, koupání na Adama a důkaz, že oznámit své rodině přes sociální sítě, že jste gay, je docela ošemetný nápad.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Him , 2015

wvanilka
02.10.2019 5 z 5

Musím říct, že knihu jsem si koupila omylem. Ale po předchozích rozpacích jsem tomu ráda. Kniha byla poutavě napsána, promyšlený příběh s hromadou humoru, lásky a reálných skutečností. Co se týče sexu stejného pohlaví - bylo to napsáno nevulgárně a poutavě ;) Už se moc těším na jejich pokračování, i když vím, jak to dopadne z Hodného kluka

Ydisara
02.10.2019 5 z 5

Vím, že gay love story se u nás zatím moc nenajde. Z toho, co jsem kdy četla se k tomu přiblížila jenom 11. kniha série Bratrstvo černé dýky, kde se vlastně vyřešil vztah hlavních hrdinů, který začal už o 4 knihy předtím... akorát tam to byli upíři☺. Erotické scény byli sexy, vzrušující, plné žáru, ale autorka se moc nezabývala praktickými věcmi jako lubrikantem, prostatou nebo jinou polohou než na kolenou zezadu... V téhle knize je skoro všechno, co ke gay sexu patří a patří to tam, je to uvěřitelné, realistické a pořád stejně vzrušující. Samozřejmě nešlo jen o sex... láska a humor a k tomu ten sex je kombinace, která se fakt povedla a já jsem za to vděčná. Knihu jsem přečetla asi 3x během 4 dní a chci si ji pořídit i v tištěné verzi, což už teď dělám jen když je to pro mě top. Kdybych mohla dát 6*, udělám to...

Úplně mimo: ráda bych si přečetla Dej mi své jméno (André Aciman), protože film je úžasný, tak by mě zajímalo, jestli i kniha

Majuš333
30.09.2019 5 z 5

Nádhera!!!!!
Priznám sa, že som mala trošku strach, bola to predsa len moja panenská kniha s touto tematikou...ale padla som z nej na zadok :) Jamieho a Wesa som si zamilovala ešte viac ako v knihe Hodnej kluk...
Smiala som sa ako šialená a tiež si poplakala... Takú rodinu, ako má Jamie, by mal mať asi každý človek :)
Teším sa na pokračovanie...

georginaa
29.09.2019 5 z 5

To jako vážně??? Tak citově propletený příběh jsem dlouho nečetla, Whauu. Nikdy jsem nečetla tak silný emoční a erotický....no prostě mě to dostalo. Konečně se to nemotá kolem holek, ale vtáhne to do emocí kluků, jak vlastně přiznat co se s nimi děje a jak to pochopit pro sebe , společnost a kamarádství, které je vždy nejvíc. Prostě tleskám tomuto nápadu a autorkám, že to vzaly za pašesy a mělo to takový "koule" že mi spadla i brada.

1moniccka
28.09.2019 5 z 5

jak jinak než skvěly autorky nezklamaly bylo to trošku jiný než je člověk zvyklí ale i tak to byla paráda

Damonka12
27.09.2019 5 z 5

Dokonalá kniha, nadchla mě. Věděla jsem že mě autorky nezklamou. Také se jedná asi o první knihu tohoto tématu u nás, což dělalo knihu velice originální. Všem jedině doporučuji.

Kekik
27.09.2019 5 z 5

Skvělá, i když trochu jiná, oddychovka, která mě pohltila. Poslední dvě kapitoly mi vehnaly slzy do očí. Parádní počin. Autorka prostě umí. A proto její knihy mám ráda. Je jedno, jestli píše sama či ve dvojici. Prostě TOP.
Doporučuji.

fidáš
25.09.2019 5 z 5

Přečteno jedním dechem.

Cometka
24.09.2019 4 z 5

Skvělá knížka, pěkný příběh. Jen jsem měla častokrát pocit, že není o 22 letých klucích, ale o mnohem starších mužích. Přesto to na atraktivnosti neubralo a knížka se mi líbila, je to milá oddychovka na jedno odpoledne. Rozhodně doporučuji :-)

ElikaBendova
23.09.2019 5 z 5

mě se hlavně líbí, po všem tom co se již zmíněno v komentáři od Saj mon to, že se najednou z heteráka nestal homosexuál, jak to někdy bývá, ale že je Jamie bisexuál a zachovalo si to tu trochu reální linku.

Saj Mon
21.09.2019 4 z 5

Není to žádná Literatura s velkým L. Příběh je dosti předvídatelný a nic překvapivého se nestane. Ale jo bylo to krásné, milé, pohádkové. Zahřálo to u srdce a přesně to jsem od toho očekával.

happy19

Naprosto EPESNÍ!!!Vtipné,svěží,(za)milované..
Mělo to fakt koule:-))))
Věřila jsem jim úplně všechno!
Tak miláčci,těším se na Vás v dalším díle MY:-*****

Lee7
20.09.2019 5 z 5

Boží vážně mám ráda styl jakým jsou příběhy psané, nenudíte se, dostatek vtipu, správná kapka vážnosti, dramatičnosti a i když se očekává jak vše dopadne.. byla skvělá, moc se mi líbila a po dlouhé době dávám 5 hvězdiček. Mám ráda jak se děje sérií propojují a dozvídáme se víc o ostatních.. stejně silný příběh byl pro mě Briar U, Lov.

Market = )

Boží :-).

Tesset
19.09.2019 5 z 5

Dokonalost. Tohle se nedá ani srovnat s ostatními podobnými příběhy - a to že jsem četla i sérii WAGS i Off-Campus a chválila ji, kde se dalo, ale tohle prostě nemá chybu. Jamie i Wes naprosto sympatičtí a vtipní. I když víme, jak to skončí, páč jsme už dřív četli Hodného kluka, stejně nás to baví. Můžu jen doporučit, protože taková dvojice jako Jamie a Wes tu už dlouho nebyla.

pate.langdon
18.09.2019 5 z 5

BOŽÍ! BOŽÍ! BOŽÍ! Je nejde nemilovat! O X levelů lepší než hodný kluk!

DomenicaRisa
16.09.2019 5 z 5

Bože ano! Konečně něco kde nejsou ufňukané holky a donekonečna omílané má či nemá mě rád. Příběh Wese a Jamieho jsem četla už v originále. Jejich dárkové krabice a pitomé sázky mě bavily. Ochota do všeho skočit po hlavě a nedumat nad tím byla osvěžující.

Karola050716
14.09.2019 5 z 5

Už jsem v překlad ani nedoufala..výsledek byl skvělý, i když o dost víc sexuální, než jsem čekala a méně na téma "bože, možná jsem na kluky". Těším se na My.

JitulHa
14.09.2019 5 z 5

Tohle bylo něco nečekaného a zvláštního, ale vážně jsem se bavila! Plusem bylo také to, že si u knihy odpočinete od všech těch trochu naivních, někdy dost ufňukaných hrdinek, protože příběhu vévodí muži. A ti, zkrátka nemají potřebu své city tolik sdílet, namísto toho se do všeho vrhají po hlavě a naplno. Zároveň jsou to hokejisté, kteří se snaží využít jakoukoliv svou šanci na ledě i v životě. Přestože vědí, že nelze skórovat pokaždé. Dámy autorky se zde pořádně pochlapily, těším se na pokračování. Super!

Mišule_11
13.09.2019 5 z 5

Jako vážně..? Určité představy jsem měla, ale nečekala jsem, že se mi bude číst, až tak dobře knížka nabitá sexem, vášní a hokejem..! :)
I když je jasné, že by to mělo dopadnou, tak jak čekáte, tak stejně nakonec některé úsudky obou kluků překvapí! :) Rozhodně ani jeden z nich si nikdy nebyl ve všem, tak jistý až jim to nakonec stejně oběma došlo, že to prostě bez sebe nejde..! :)
A konec byl jak jinak než sladký! Už se těším na pokračování, i když tuším, jak to zřejmě dopadne! :)