On

On https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413417/bmid_on-LfE-413417.png 4 953 220

Him (Baronet) série

Jamie a Ryan bývali nejlepší přátelé. Léto, které spolu strávili na hokejovém táboře, patřilo k nejzábavnějším, jaké kdy zažili. A pak Ryan svého kamaráda bez vysvětlení odstřihl. No a co, že se poslední noc opili a uzavřeli sázku? Nic se přece nestalo, tak proč z toho dělat vědu? Ryan Wesley té hloupé sázky, z níž se stala zkouška jejich přátelství, i po čtyřech letech lituje. Uzavřel ji jenom proto, že byl do Jamieho zamilovaný. Když proti sobě budou jejich univerzitní týmy hrát, má konečně šanci se kamarádovi omluvit. Stačí však jeden jediný pohled na Jamieho a Wes po něm touží víc než kdy dřív. A teď spolu ještě mají trénovat mladé hokejisty. Během šesti týdnů na hokejovém táboře se Jamie o dávném kamarádovi dozví několik věcí a jednu významnou zjistí i sám o sobě. Varování: Obsahuje milostné scény, koupání na Adama a důkaz, že oznámit své rodině přes sociální sítě, že jste gay, je docela ošemetný nápad.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Him , 2015

Blanka29
18.04.2020 5 z 5

Ke cteni teto knihy jsem se dlouho premlouvala a odolavala. Davam prednost kniham, kde je zena a muz, ale protoze je to ma oblibena autorka, zkusila jsem to :) A musim rict, ze se cetla velmi dobre. Kniha ma spad, je tam humor a sympaticke postavy.

muchomurka
16.04.2020 4 z 5

Tahle kniha byla zajímavá. Ale proč ne? Hodně nevšední, velmi čtivá, rozhodně osvěžující. Moc se mi na ní líbilo, že tam v podstatě nebyl děj a když už došlo k problému, během pár stran byl vyřešen a ne, že se v tom hlavní postavy utápěly půl knihy. Boží.
Jediné, co mě zarazilo, že to napsaly dvě autorky. A že postavy byly hooodně nereálné (asi?), ale kdo by v takovéto knize chtěl reálné postavy? Škoda, že tam nebylo více Jamieho rodiny. Mohlo to být velmi vtipné. Ale celkově - za mě ano.

jahex
06.04.2020 4 z 5

Nebylo to špatný. Gay romance mám rád a rád je čtu. Tady mi akorát přišlo, že je zbytečně moc do detailu popisován sex. Chvilku jsem přemýšlel, jestli ještě pořád čtu gay romanci nebo už gay porno. :D Ale bavilo mě to a to je důležitý.

Zlá-Ňufie
01.04.2020 5 z 5

Aaa tak tohle bylo boží! Měla jsem z toho trochu strach, ale parádníí. Přečteno na jeden zátah a vrhám se na druhý díl. Přijde mi, že téma zamilování do svého nejlepšího kamaráda je tak blízké obecně, že i proto mě to tak pohltilo.

Hasali
31.03.2020 4 z 5

Ano, čtivé to bylo, akorát téma nebylo nic pro mě... musím přiznat, že mi mozek nebral on - on, pořád jsem tam měla ona - on...

Litocha
25.03.2020 3 z 5

Trošku jsem přemýšlela nad tím, co vede dvě ženy, aby napsaly erotickou romanci o gayích. Hodnověrnost nemůžu posoudit, nikdy jsem v mužské kůži nebyla, ale zarazilo mě opravdu velké množství sexuálních scén (popravdě jsem je postupně začala přeskakovat). Bez nich by zbyla útlá knížečka s dost jednoduchým dějem (a místy nabarvená na růžovo). Ale čte se to dobře a postavy byly sympatické.

Knizectvi
22.03.2020 5 z 5

Ano pokračujeme další MM romantikou. 1. díl On a 2. díl My, jsou pro mě dvě velmi intenzivní knihy a romantický příběh, který jsem měl v hlavě velmi dlouho. Autorky jsou kanaďanky a píší knihy z hokejového prostředí což mě dost odrazovalo, nemám rád sporty a hokej obzvlášť, ale nakonec mi tam vůbec nevadil, byl spíše spojovacím prvkem. Příběh o lásce, o tom jak moc se může člověk změnit i co je ochoten podstoupit pro pravou lásku, je samozřejmě okořeněný sexuálními scénami ale nemyslím si, že nějak pobuřujícími. Je to první MM romance kde mi vlastně nevadilo vůbec nic, prostředí i postavy dávají smysl ( asi hlavně proto, že autorky píší o prostředí, které dobře znají), žádné zbytečné a nesmyslné popisy a skvěle dynamický děj. Ten je sice trochu předvídatelný ale to je u těchto knih asi jasné. Popravdě tohle je asi nejnormálnější MM romance co jsem kdy četl, tím myslím, že je nejpodobnější jakékoli normálně romantické knize. Možná je to jenom pocit, možná je to tím, že autorky píší i normální romantické knihy a třeba je to taky tím, že kanaďané už gaye a vše okolo berou daleko běžněji než u nás. Doporučuju prostě každému kdo má rád romantiku a doufám, že se dočkám dalšího dílu.
I neeed moooore ????????????

Alieen
18.03.2020 5 z 5

Tato kniha mě velice oslovila, určitě se k ní ještě vrátím.

Myška43
03.03.2020 5 z 5

Autorce a všem čtenářům se moc omlouvám za původní komentář,trošku jsem u toho popíjela a spletla si knihu. Existuje i jiná kniha v oblasti erotiky s názvem On. Moc moc se omlovám!!!!

M.anon
01.03.2020 5 z 5

Super, nic jiného k tomu snad napsat nejde :D. Jamie a jeho rodina jsou dokonalí.

Myška43
29.02.2020 5 z 5

Nebylato špatná kniha, ale jsou mnohem lepší v tomto žánru. Některé pasáže jsem přeskakovala. Určitě se k ní nevrátím.

krevetinka
27.02.2020 5 z 5

Páni, vždyť tohle se četlo úplně samo!

alzbeta4340
24.02.2020 4 z 5

O mužích od žen a pro ženy.... Slušný příběh, ale zbytečně moc podrobných postelových scén.

Lil30
20.02.2020 4 z 5

Knihu jsem objevila již dříve, ale začala jsem ji číst až nyní díky Čtenářské výzvě a nelituji. Hezky se četla, k odpočinku je super, jen mě překvapilo velké množství sexu. Autorky mě ale rozhodně nezklamaly.

petulkapeta
15.02.2020 4 z 5

Příběh pěkný,ale jinak to není můj šálek čaje...

janno69
09.02.2020 4 z 5

Je to zajímavý a pěkný příběh o lásce dvou mužů. Moc mě zajímalo, jak to vypadá i z druhé strany a bylo to skvělé a nezapomenutelné. Jen bych malinko ubrala sexu, řekla bych, že ho bylo až zbytečně moc a přidala na příběhu. Věřím, že i tak by bylo o čem číst a knížka, by neztratila na nádechu velké lásky, vášně, přátelství, ale i úskalí, kterému musí lidé s jinou sexuální orientací dennodenně čelit a za to mají můj neskonalý obdiv.

0197
09.02.2020 5 z 5

Tak tohle bylo boží. Asi jako většina tady, i já jsem nečekala, že by mě příběh dvou kluků takhle nadchl, ale stalo se. Parádní knížka, na hlavní hrdiny si člověk vzpomene ještě dlouho po té co knihu dočte. Já osobně si knihu ještě několikrát přečtu. Není nic co bych knize vytkla a jedině doporučuji.

astra3
08.02.2020 5 z 5

Pěkně napsaná romantická knížka. Jen by mě zajímalo, jestli si ji někdy přečetl nějaký chlap.

cerna7151
06.02.2020 4 z 5

Jo, bavilo mě to. Psáno lehce, nenásilně. Jiný pohled do světa můžu. Je to tak trochu na výmaz hlavy:-D Takže pokud potřebujete něco, u čeho vypnete a zároveň nemusite moc přemýšet, určitě doporučuji.

genikuxik
05.02.2020 5 z 5

Vůbec jsem nečekala, že mě homosexuální příběh tak nadchne. Dlouho jsem se tomu vyhýbala, ale nebylo proč. Moc pěkně napsané...