Harry Potter 1–7 (box) – Sedm let v Bradavicích

Harry Potter 1–7 (box) – Sedm let v Bradavicích https://www.databazeknih.cz/img/books/72_/72572/bmid_harry-potter-1-7-box-sedm-let-v-bra-65168aa2c8469.png 5 1044 130

Harry Potter série

Dárkové balení všech sedmi dílů Harryho Pottera (1. vydání v této úpravě). V prodeji pouze jako komplet (7 brožovaných svazků v kartonovém obalu). Takhle pohromadě celý příběh sedmi dlouhých let – to tu ještě nebylo! Pozor, pozor! Expres do Bradavic je připraven k odjezdu! Ale od začátku: Nejdříve jsme v domě číslo 4 v Zobí ulici… A potom už postupně poznáváme Harryho, Rona, Hermionu, Hagrida, Albuse Brumbála, Malfoye, Voldemorta a mnoho dalších a dalších postav a postaviček, z nichž každá má v této sáze své důležité místo. Tento komplet obsahuje díla vydaná samostatně: Harry Potter a kámen mudrců (ISBN 978-80-00-02215-4); Harry Potter a tajemná komnata (ISBN 978-80-00-02216-1); Harry Potter a vězeň z Azkabanu (ISBN 978-80-00-02217-8); Harry Potter a ohnivý pohár (ISBN 978-80-00-02218-5); Harry Potter a Fénixův řád (ISBN 978-80-00-02219-2); Potter a princ dvojí krve (ISBN 978-80-00-02220-8); Harry Potter a relikvie smrti (ISBN 978-80-00-02221-5).... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Harry Potter Volumes 1–7 Boxed Set

Newtriah
28.05.2016 5 z 5

Tuhle knižní sérii jsem poprvé četla před 5-6 lety a pořád je to ta nejlepší série, kterou jsem kdy četla.

SeverusSnape
16.05.2016 5 z 5

Prostě TOP.
Kouzelné i mezi kouzly.
Vždy v nich najdu něco nového.
A samozřejmě Severus

Jane007
16.05.2016 5 z 5

Báječné knížky. Provázely mě po celou dobu dospívání a přečtu si je ráda i teď. Vždyť Rowlingová dokázala vytvořit naprosto úžasný svět. Je to pro mě srdcová záležitost.

Dívkasknihou
20.04.2016 5 z 5

Slova nestačí...v tom se lze také mýlit, jelikož autorka dokázala, že i slovy lze z kusu papíru vykouzlit něco překrásného. Možná kouzla neexistují, ale tyhle knihy jsou kouzlem samy o sobě.

Simhel
15.04.2016 5 z 5

Moc hezky napsane knihy, všechny jsem prečetla od začátku do konce. Četla bych od ní všechno.

Georges1
14.04.2016 5 z 5

Dokonalé knihy mého dětství. Žádné si mě nezískaly tolik jako tyto. Mohu se k nim vracet znovu a znovu. Při jejich čtení už na mě nepůsobí pouze příběh a postavy či prostředí, ale i vzpomínky na mé dětství kdy jsem každý jednotlivý díl hltal stránku po stránce, knížku po knížce a vždy s netrpělivostí čekal na další díl. Podrobnější recenze dávám ke každé knížce zvlášť, ale zde si dovolím svůj rychlý názor:

První díl mě rozzářil, okouzlil a získal. Druhý rozjel detektivní fantazii a zvýšil napětí. Třetí mě beze slov dokonale pozitivně odrovnal. Čtvrtý pokračoval v hororovém a napínavém nádechu, plném zvratů, událostí a k většímu přemýšlení. Při pátém dílu jsem měl v úmyslu trhat stránky a ublížit Umbridgeové jak jí vše procházelo a co nadělala za paseku (ve filmu je to slabý odvar). Při šestém dílu přibylo více otázek než odpovědí a konec knihy ač jsem kluk jsem probrečel.

A při dočtení posledním sedmém dílu vyplynuly 2 pocity a věta: Smutek, že je po všem a stesk po jednotlivých postavách, které v jednotlivých knihách odešly. Štěstí, že vše dobře dopadlo a budu se moci k těmto knihám vrátit. A nakonec ,,děkuji, že tento příběh byl sepsán a publikován".

bajdulina
12.04.2016 5 z 5

Co k tomu říct… Harry Potter pro mě bude navždy srdeční záležitostí. :)

sue_kr
29.03.2016

Skvělé knihy, Harry Potter je pro mě opravdu srdeční záležitostí, která mě nikdy neomrzí.

Arven2001
08.03.2016 5 z 5

Není co dodat. Dokonalost sama.

Michaela01
02.03.2016 5 z 5

Všechny díly mě opravdu bavily.Moje velká srdcovka,prostě nádhera :-))

sima176
29.01.2016 5 z 5

Nejlepší knihy na světě, nikdy mě neomrzí, prostě srdcovka :)

alwa
25.01.2016 5 z 5

Naprosto uzasne!! Tohle je moje srdecni zalezitost. Vsechno je tak uzasne a genialne promyslene: famfrpal, domaci skritci, zvrat ohledne Snapea, vitealy, Voldemert a smrtijedi, azkaban, ministerstvo a vsechno ostatni. Je to neuveritelny. Myslim, ze autorka uz nikdy nenapise knihu, ktera by ji jeste vic proslavila a byla by jeste lepsi, protoze tohle je naprosty skost.

helusa2
24.01.2016 5 z 5

Má srdcová záležitost... Miluji celý příběh. Četla jsem celou sérii mnohokrát a asi si ho ještě mnohokrát přečtu ;-) Je v něm vše. Láska, ale hlavně přátelství, věčný souboj dobra se zlem, humor, napětí... Velmi se mi líbí propracovanost celého příběhu. Žádná z postav není černobílá - jen dobrá nebo jen zlá - tak, jako v životě. Každý má světlé i stinné stránky, jde jen o to, kterou cestu si vybere... Přesně, jak to řekl Sirius :-)
Autorka je naprosto GENIÁLNÍ!!! Náznaky na dalekou budoucnost již v prvních dílech, dokonalé zapadání souvislostí... Četla jsem od ní zatím vše a je mou naprostou favoritkou :-)

ilassi
07.01.2016 3 z 5

Asi nejvíc přeceňovaná série, co jsme kdy četl, a to jsem toho četl hodně..

Janulka
08.12.2015 5 z 5

Nechci psát k jednotlivým knížkám, píšu to tady a hromadně...
Je to prostě srdcová záležitost...
Jako první jsem pod stromeček dostala čtyřku, ta mě upřímně moc nebavila (není se čemu divit, ten začátek je všelijaký), a za chvíli jsem se na knihu vykašlala. Když mi pak kamarádka řekla, že to je až čtvrtý díl, povedlo se mi naše ukecat, aby mi koupili jedničku. Tu jsem četla delší dobu (je fakt, že jsem byla v nějaké druhé-třetí třídě), ale posledních pár stránek jsem měla přečtených hned. Pak to šlo hezky popořadě - dvojku k svátku, trojku za vysvědčení a pak dlouhá doba čekání, než se vydá pětka. Pětku jsem dostala už k Vánocům, jenže ve slovenštině, takže jsem si musela zase asi měsíc počkat. A pak už to bylo dlouhé čekání, a čtení neoficiálních překladů...
Ano, je to moje dětství, moje srdcová záležitost. Knihy mám přečtené ani nevímkolikrát (taky podle toho vypadají, u některých mám strach, aby se nerozpadly...), a vždycky objevuji něco nového a kouzelného. Zrovna někdy v listopadu jsem se dala opět do čtení (poté, co jsem v září přečetla jedničku v rámci knižní výzvy), a zhltala jsem to za pár týdnů celé. A řeknu vám...i po těch letech těch slz teklo...nejenom kvůli příběhu, ale i kvůli té nostalgii. Kvůli příběhu, který mě provázel celým dětstvím, a který jsem si naprosto zamilovala.

Kiwisska
18.11.2015 5 z 5

Nemůžu si pomoct, ale od začátku jsem tak trochu fandila spíš Severusi Snapeovi..O to víc jsem cítila pocit zadostiučinění na konci.

Pepa0216
13.11.2015 5 z 5

Nejlepší série všech dob! Mohu to číst stále a stále dokola...

lordik
10.11.2015 5 z 5

Jeden z příběhů na kterém jsem tak trochu závislá. Můžu jej číst stále dokola a asi mě neomrzí.

Fanfara77
07.11.2015 3 z 5

Snažím se už dlouho proniknout do HP a pořád ne a ne...nevim

zuzana13
24.08.2015 5 z 5

Krásná knižní série od moji oblíbený autorky. Doporučuji.