Žízeň

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Harry Hole si chce užívat spokojený život s Ráchel a poklidně vyučovat na policejní akademii. Jenže v Oslu dojde k vraždám několika žen, které si daly schůzku přes Tinder. Vyšetřovacímu týmu v čele s Katrin Brattovou zůstává rozum stát nad tím, že obětem vždy zmizelo určité množství krve. A tak je Harry povolán zpět do služby. Dopátrat se pravdy není ani pro něj jednoduché. Navíc je postaven před zásadní dilema: dát přednost rodině, nebo vyšetřování....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/359456/zizen-EzB-359456.jpg 4.52022

Harry Hole 11.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery
Vydáno, Kniha Zlín

Tørst, 2017

Kniha Žízeň

LuKubi

Jo Nesbo je můj oblíbený autore a i tato kniha se mi velmi líbila. Opět se četla sama.

katka0956

O nesbovi jsem se dočetla zde http://kartmen.cz/radyanavody/naucte-se-cist-knihy-a-zprijemnete-si-karantenu/ a říkala jsem si, bože to je nějaká divná stránka, stejně to nebude pravda... pak jsem si knihu ale přečetla a nestačím zírat :O :O Ze všech možných vrahu jsem fakt nečekala, že to dopadne takhle... Plus teda musím říct, že zprvu mi nebyl Harry vůbec sympatický, ale nakonec jsem si ho zamilovala. Doufám že výjde nějaký další díl :D :D :D

iveta3689

Harry vetsinu knihy resi osobni problemy, vysetrovani provadi ostatni postavy. Na konci ukaze, co vsechno umi, ale privitala bych radeji i to vysetrovani. Hlavni padouch byl na muj vkus moc ocividny, ale neubralo mi to chut pokracovat. Je to ale jeden ze slabsich dilu.

munka

Strhujúci príbeh, ktorým Nesbo ani teraz nesklamal. Teším sa na pokračovanie.

March

HH je prostě nenahraditelný, když docitam jeho knížky, tak je mi smutno. Teď to není ještě tak smutné, protože vím, že mě čeká jeste Nuz. A doufám, že JN bude pokračovat dál, aby nás fanoušky HH "uspokojil".

EvikU.

Knihy HH jsou prostě čtivé. Ano vražd tam je hodně, ale čte se to samo. Mezi jednotlivými díly čtu jiné knihy, ale zas a znovu se musím k dalším dílům Harryho vrátit. A zas a znovu žasnu nad autorem, jak to má napsaný. Jak mě kniha zcela pohltí a čtu. A skoro nikdy nezjistím všechny souvislosti jak dokonale to má autor promyšlený. Opravdu klobouk dolů a teda není to pro toho kdo nečte detektivky nebo se mu o nich pak zdá. Všem ostatním vřele doporučuji.

SPOILER: epilog mě dostal. Takže tam je zase našlápnuto na pokračování. A kdo ví, jdu tedy na poslední díl. Ale třeba taky není poslední jako už mnohokrát předtím?

Eunike93

Jak už jsem asi zmínila v předchozím komentáři, Nesbo se mi líbí čím dál víc. Působí uvolněněji, lehčeji se čte a ubylo těžko stravitelných popisů. Ano, možná se teď víc podobá klasickým severským spisovatelům, ale to mu na autentičnosti neubírá a za mě je to jedině dobře. Bavila jsem se, byť jsem od začátku poznala, kdo za vším vězí a dokonce jsem ochotná odpustit autorovi, že sklouzává do již těžce vyjetých kolejí.

Martina1805

Neskutečné čtení, ze začátku jsem se do knihy nemohla zabrat ale asi tak od prostředka knihy jsem jí nedokázala pustit z ruky. Autor je snad čím dál lepší už se těším na další jeho knihu. Jen jsem udělala chybu, že jsem nezačala od jedničky a čtu na přeskáčku ale to nevadí. Je to zážitek.

Popravčí
Popravčí