Netopýří muž

Harry Hole, policista z Osla, je poslán do Sydney, aby zde objasnil vraždu mladé norské herečky Inger Holterové. S případem mu má pomoci jeho australský kolega Andrew Kensington, Aborigin. Oba nekonvenční policisté se brzy spřátelí a Hole se od Kensingtona dozvídá mnoho zajímavostí o Austrálii, její historii i o životě v samotném Sydney. Vražda Inger Holterové navíc není ojedinělým případem. Na celém západním pobřeží Austrálie jsou znásilňovány – a občas i zardoušeny – mladé blondýnky. Úkolem obou kriminalistů je dopadnout psychopatického vraha co nejdříve......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/71_/71691/netopyri-muz-71691.jpg 3.74897

Harry Hole 1.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Flaggermusmannen, 1997

Kniha Netopýří muž

Kubajzz
30. listopadu

Nesbo nezklame, určitě budu případy Harryho Holea sledovat dál. Knížka byla super, napínavá a pěkně se četla. Doporučuji

Erummeldë

(+ SPOILER) Na detektivkách velmi oceňuji, když se pachatel objevuje již na začátku nebo v průběhu příběhu a né těsně před vyřešením. Děj byl velmi zajímavý, i když jsem se místy ztrácela v postavách a jejich podobně znějících jménech.

sarka9190

Docteno před týdnem, dost dobré. Pár dílů s Harrym jsem už přečetla, takže mi trochu vadí jeho pravidelně se vyskytující opilecke výkyvy v každém z dílů, které jsem vzala do ruky. Našla jsem nakonec řešení a četbu jeho knih si prokládám jinými autory, jelikož se obávám, že by mi po čase splýval. Ale co Jo Nesbo parádně umí, je poslední čtvrtina každé knihy. Parádní kolotoč vrazdicek, akce a překvapení. To je důvod, kvůli kterému mám příběhy Harryho Holea ráda.

vladka321

Abych řekla pravdu vůbec se mi to nelíbilo. Bylo to takové utahané, nezáživné. Nic, co bych si musela přečíst znovu.

MartinkaSl

Klasický Nesbø.

Prvních 100 stránek se vleče, skoro vás až nudí, ale pak se děj rozeběhne, a už nejde přestat číst. Do poslední chvíle jsem opět netušila, kdo bude vrahem.

Harry Hole mi není cizí, pár knih ze série jsem už přečetla, takže jeho rozervanost mi nevadí, naopak imponuje.

Ver777

Seč oslavovaný spisovatel, mne bohužel neoslovil. Knihu jsem nedočetla, což se mis stává málokdy. Severské detektivky mám ráda, mám jen jednu drobnou podmínku...potřebuji, aby vyšetřovatel byl psychicky vyrovnaný, aspoň trochu. Tady jsem nevěděla jestli je větší psychopat kriminalista nebo kriminálník. Pokud máte rádi hodně temna, tak vám to sedne. Pokud ne, vyberte si nějakého jiného spisovatele.

iv.ča

Moc mě to bavilo!!!

Delphín

Když si protrpíte lehce nudných prvních cca sto stránek, dostane se Vám do rukou fantastické čtivo, kdy autor umí skvěle nabudit atmosféru deprese, lásky i napětí. Na knihách od Nesbøho mám rád hlavně to, jak každý detail jenž v průběhu příběhu zmínil, v onom finále vždy hraje důležitou roli i když se zdánlivě zdá o naprostou prkotinu.
Škoda slabšího začátku, ale doporučuji!