Rapsodie

Rapsodie
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/500469/bmid_rapsodie-nvw-500469.jpg 4 427 427

Handlíř série

ZA CO BYSTE BYLI OCHOTNÍ PRODAT VLASTNÍ DUŠI? Callypso je siréna, jejíž život se právě obrátil naruby. Sedm let nosila na ruce náramek s více než tři sta korálky. Na první pohled obyčejný šperk, jenže každý z těch korálků představoval magickou směnku – dluh Handlíři, vílímu králi. Handlíř má pověst nelítostného vyjednavače, který dokáže splnit jakékoli přání – za přiměřenou cenu. A dluhy neodpouští. Po Callypso za své laskavosti nikdy nic na oplátku nechtěl. Až teď. Do jejího života se ale nevrátil jen proto, aby obnovil jejich dávný vztah. V Jinosvětě, který existuje paralelně s tím naším, se děje něco podivného. Vílí bojovníci mizí a vracejí se jen ženy – ve skleněných rakvích, s kojenci na hrudích. A mezi otroky se šíří zvěsti o probouzejícím se zlu. Pokud má Handlíř svůj lid zachránit, musí požádat o pomoc sirénu, které před lety zlomil srdce. Jenže jeho nepřítel má naneštěstí v oblibě jedinečné tvory. A Callypso patří k těm nejvzácnějším…... celý text

Fantasy Erotika Dívčí romány
Vydáno: , Mystery Press

Rhapsodic , 2016

evineckY
25.10.2022 5 z 5

Víly, vlkodlaci, sirény, zloděj duší, jinosvět, nadpřirozená komunita....
Bombastický svět, ve kterém víly nejsou zrovna milé !
Víla, jménem Dexter - handlíř, který čekal sedm let na lásku Cellie.
Doporučuji krásnou, romantickou fantasy.

Holubicka1
22.10.2022 5 z 5

Boží! Boží! Tak tohle bylo naprostá pecka. Jsem ohromená! Začala jsem číst večer a nemohla přestat. Přísahám, že tahle knížka je jako droga a nemohla jsem se donutit ji odložit.

Callie, siréna a lovkyně odměn je neustále pronásledována svou minulostí. Jako teenager potřebovala pomoc a zavolal Handlíře, aby ji pomohl uklidnit pozůstatky hrozné noci. Mladá Callie je ztracená a ve světě úplně sama. Snaží se vyrovnat se svou minulostí a neustále volá Handlíře neboli Dese, aby s ním mohla trávit čas. Navzdory všemu se jen s ním cítí v bezpečí. Jenže za každé zavolání mu dluží laskavost a její dluh neustále roste.
A čím více času spolu tráví, tím Callie poznává, že Des není jen děsivý, ale je v něm toho mnohem víc. Jednoho dne ji ale bez vysvětlení opouští a ona ho už více nevidí a musí se vyrovnat s jeho ztrátou.
Po sedmi letech se zničeho nic Des objeví a chce si vybrat dluh, který u něj Callie má.
Potřebuje, aby mu pomohla, protože v Jinosvětě se dějí děsivé věci a Callie je jedna z mála, která díky svým schopnostem může získat odpovědi. Má to ale háček. Její pomoc z ní udělá cíl a nikdo neví, kdo a kdy si pro ni přijde.

Spojení Callie a Dese bylo fantastické a tak uvěřitelné. Touha mezi těmito dvěma byla úžasná. Milovala jsem jejich chemii, něhu a vášeň, kterou měli jeden pro druhého.

Knížku doporučuji každému, kdo hledá fantasy, které vás pohltí. Je to sexy, tajemná a vzrušující jízda, kterou si užijete od začátku do konce.