Rapsodie

Rapsodie https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/500469/bmid_rapsodie-nvw-500469.jpg 4 413 100

Handlíř série

ZA CO BYSTE BYLI OCHOTNÍ PRODAT VLASTNÍ DUŠI? Callypso je siréna, jejíž život se právě obrátil naruby. Sedm let nosila na ruce náramek s více než tři sta korálky. Na první pohled obyčejný šperk, jenže každý z těch korálků představoval magickou směnku – dluh Handlíři, vílímu králi. Handlíř má pověst nelítostného vyjednavače, který dokáže splnit jakékoli přání – za přiměřenou cenu. A dluhy neodpouští. Po Callypso za své laskavosti nikdy nic na oplátku nechtěl. Až teď. Do jejího života se ale nevrátil jen proto, aby obnovil jejich dávný vztah. V Jinosvětě, který existuje paralelně s tím naším, se děje něco podivného. Vílí bojovníci mizí a vracejí se jen ženy – ve skleněných rakvích, s kojenci na hrudích. A mezi otroky se šíří zvěsti o probouzejícím se zlu. Pokud má Handlíř svůj lid zachránit, musí požádat o pomoc sirénu, které před lety zlomil srdce. Jenže jeho nepřítel má naneštěstí v oblibě jedinečné tvory. A Callypso patří k těm nejvzácnějším…... celý text

Fantasy Erotika Dívčí romány
Vydáno: , Mystery Press

Rhapsodic , 2016

MichaelaJan
05.12.2022 5 z 5

Skvělá kniha! Která zaujme hned na první pohled úžasnou obálkou. Ke knize jsem se dostala úplnou náhodou, nevím Jestli mě to minulo, nebo jestli byla jen míň propagovaná než jiné knihy ? Ale rozhodně ji budu všem doporučovat.

Na úvod musím vytknout jednu věc, která mě trošku rušila ve čtení, a to kapitoly z minulosti. I když jsou dost důležité. Ale to je jen můj úhel pohledu a rozhodně to neubírá knize na kvalitě! Příběh skvěle plynul a kniha je napsána velmi čtivě. Hlavní hrdinové Desmond Flynn - Handlíř a Callypso jsou jeden lepší než druhý. Oba dva jsem si velmi rychle zamilovala, s Callypso soucítíte kvůli její smutné minulosti. Handlíř je temný velmi charismatický fešák s peprným smyslem pro humor. Ani jsem si nevšimla, že už se kniha chýlí ke konci a když už se to stalo, byla jsem velmi smutná. Strašně se těším na další díl, který jak jsem zjistila bude už v březnu.

A také jako ostatní musím přirovnat příběh k Sarah J. Maas, takže pokud se vám líbí knihy od této autorky, musíte knize dát šanci! Určitě si ji zamilujete!

TerryDee
04.12.2022 5 z 5

Většinou na lákadla typu "pro milovníky toho a toho autora" neslyším. Nevím proč, ale u této knihy to bylo všechno jinak. Zprvu mě zaujala obálka a následně anotace, která zněla velmi zajímavě. A tak jsem si řekla, že to zkusím. Co se může stát, že!? Buď se mi to bude nebo nebude líbit.

A jak zní verdikt!? Řekla bych to takhle - MILUJI TO! Totálně mě to dostalo. ️ Od příběhu jsem se nemohla vůbec odtrhnout a musela číst, dokud jsem nebyla na konci. A pak jsem zase pofňukla, že nemám další díl, abych mohla pokračovat. Takže teď mi nezbývá než čekat.

Musím přiznat, že z příběhu je opravdu cítí vibe knih Sarah J. Maas. Najdete tu víly, vlkodlaky, sirény a další nadpřirozené bytosti, Dvory a jejich vládce. Ale přitom je to své a tak jiné od ostatních příběhů. ️

Díky této knize jsem našla svůj nový crush, a to Desmonda Flynna, neboli Handlíře. Je to ten prototyp hrdiny, který Vám nekompromisně ukradne srdce. Zamlouval se mi takový, jaký byl - přes charakter, humor, laskavost, obětavost, dominantnost až k sexy mužnosti. Vůbec se hlavní hrdince Callie nedivím, že po něm žádala další a další laskavosti, a tak se u něho zadlužila. Také bych neodolala.

Callie mi jako hlavní postava sedla. Bavila mě její osobnost a smysl pro humor. V životě to neměla jednoduché, ale ona se s tím vším popasovala. Jednoduše silná osobnost. Už jen z toho důvodu si ji oblíbíte a držíte jí palce.

Závěrem bych chtěla říct, že jsem ráda, že jsem k této knize dostala. Rozhodně se zařadila mezi mé oblíbence.

Proto bych Vám ji chtěla doporučit. Najdete tu zajímavý příběh, jenž je zasazený do skutečného i fantasy světa, úžasnou dvojici, která má mezi sebou neskutečnou chemii.

Dani3
04.12.2022 3 z 5

(SPOILER) Siréna Callie dluží hromadu "laskavostí" Handlíři, vílímu králi, který si je po dlouhých sedmi letech přichází vybrat.

Hlavní dvojice je sympatická, skvěle jsem se s nimi bavila. Příběh má spád, ale je vidět, že se autorka převážně věnovala romantické lince a ostatní děj hodně upozadila. Zápletka z Jinosvěta se objeví až na samém konci knihy.

I když děj není nijak zvlášť propracovaný, tak si druhý díl ráda přečtu a budu doufat, že se bude z mnohem větší části odehrávat v Jinosvětě, protože o světu víl toho v prvním díle bylo opravdu poskrovnu.

lenka7679
29.11.2022 5 z 5

Parádní jízda a naprosto se ztotožňuji s komenty odkazujícími se na S. J. Maas, v této kategorii něco jako kouzelnici se slovy.
Příběh je skvěle vypracovaný, lehce vtáhne do děje a má spád. Hlavní hrdinové si od začátku získají sympatie čtenáře. Baví mě prolínání různých žánrů a to, jak autorka pracuje s představivostí.
Jsem překvapená a potěšená a hlavně natěšená na další díl.
Callypso, jako mladší zažívá něco, co nikdo zažít nechce, proto se rozhodne situaci řešit dle svých možností. Ovšem řešení této neblahé situce, jak už to bývá, nebylo zkrátka ideální a následky ji pronásledují, i když už je to velká holka. Některé z nich jsou ovšem i velmi příjemné. Jo a je to vzácná siréna.
Handlíř si bere za každou službičku, kterou pro kohokoliv udělá magickou směnku a zároveň si důkladně dotyčného dlužníka označí, aby neměl případně zaječí úmysly a tato památka mu neustále připomínala, co dluží. No a je to taky vílí král.
Do teď si vlastně Callypso ani nevšiml, než mu začala pod nohama hořet půda a potřebuje tak trošku helfnout s jednou zapeklitou věcičkou, která se děje u něj doma ve vílákově, pardon Jinosvětě. Jenže Callypso se do toho úplně nehrne, protože nějaká společná minulost, zlomené srdíčko a tak. Jenže nemá zase tak moc na výběr. A tak se tahle dvojka pouští společně do záhadnýho vyšetřování.

Sančez
27.11.2022 5 z 5

Má první fantasy a musím říct úžasné a už se těším na druhý díl. Příběh Callypso a Dese je čarokrásný, jiskrný a vášnivý. Moc mne to bavilo a doporučuji i nečtenářům fantasy.

Blanka29
23.11.2022 4 z 5

Senzacni kniha z rise vil. Hodne mi pripominala nejen Dvory od Maasove, ale i serii Kruty princ.....Hlavni postavy nemely chybu a uz se nemuzu dockat pokracovani....

Pedruska01
22.11.2022 5 z 5

S touhle knihou to šlo velmi rychle, a to v mnoha směrech. Prvotně jsem ji velmi nedávno jen zahlédla a nahned mě upoutala svou krásnou leč netradiční obálkou a svou anotací. Neváhala jsem a druhý den jsem si pro ni došla. Co jako řešit. Četla se přímo sama, ten skvělý styl a tempo. Bylo to rychlé, bylo to úžasné a nechtěla jsem to dát z ruky. Z ničeho se najednou stalo všechno. Jsem uchvácená a autorka se vystřelila na příčky mých oblíbenců. Prostě pane jo!
Hlavní hrdinku Callie alias Sirénu jsem si opravdu zamilovala. Neskutečně mi ta holka sedla. Její humor, ironie, sprostý slovník - totálně stejná krevní skupina. Moc mě bavila a byla úžasná. Musím říci, že její osud mě dost zasáhnul a bylo mi jí hrozně líto, a to vlastně skoro ve všech fázích - podělané dětství, nenaplněná láska a i to šílenství na konci. Jako dostalo mě to. Zároveň jsem si to užívala, protože i když na růžích neměla ustláno, tak to vždycky nějak dokázala. Byla ohromně silná, ačkoliv se to nemuselo zdát. Musela jsem jí jednoznačně držet palce.
Jejím protějškem byl Des alias Handlíř. Kristova noho, ten chlap mi totálně ukradl srdce. Prostě, ty bláho. Byl dokonalý. Neskutečně mě bavil, stejně jako u Callie super humor, charakter, moc, naschvály, obětavost, laskavý vnitřek a hlavně srdce ze zlata. Jednalo se o, na první pohled, až krutého či zlého krále a sběrače tajemství, jenže tomu tak samozřejmě nebylo úplně. Měl těch povah a tváří více, ale nikdy to nebylo ve špatném slova smyslu. Musím říct, že jsem se do něj zamilovala a nemohla se ho nabažit. Oba dohromady měli mezi sebou neuvěřitelnou chemii, která dokonale fungovala, i přes ten papír bylo cítit to jiskření, škádlení, splácení dluhů a lásku.
To, že je na knize samotné napsáno, že je to pro fanoušky Maas je jednoznačně pravda. Ten příběh má drobátko podobné rysy se sérií Dvory, ale určitě si stojím za tím, že to není žádná kopírka. Naopak to považuju za dost originální, temný a přitom dechberoucí příběh. Je to hodně dobře popsané, příběh hezky plyne, rozvíjí se, odhaluje a od toho "normálního" se dostáváme k tomu "netradičnímu". Objevují se zároveň dvě dějové linky - před osmi/sedmi lety a současnost, což se hezky prolíná a doplňuje. Přeci jenom znali se dřív a po sedmi letech se k sobě opět dostali pod záminkou, že nastal čas, aby se odpočítávaly korálky. Myslím, že to bylo hezky vymyšlené. Dost se toho i vysvětlovalo. Bylo to přirozené. Včetně toho, že to bylo vložené fantasy (ve smyslu postav/tvorů) do skutečného světa a zároveň i pak do toho správného, kde by měli být takové postavy "doma". Perfektně to koexistovalo. Nesmíme opomenout taky velmi zajímavé a žhavé chvilky. Jistá obava ohledně samovznícení knihy hrozila. :D
Ten samotný konec mě totálně rozboural. Stránek nezbývalo moc, respektive skoro žádné a Callie se topila v pěkné kaši. Tušila jsem, že tam musí přijít zvrat, ale dlouho se tak nedělo. Autorka mě dokázala výborně našponovat a pak tak nějak dorazit. Co to sakra...? Jako, vlastně to dopadlo dobře, ale... ne, dobře to vůbec nedopadlo. Jsem zvědavá, co to zatraceně znamená! Je nad slunce jasné, že to potřebuje neprodleně další díl a při vidině čekání do března, mě asi šlehne.
V každém případě se toto ke mě dostalo a jsem vážně ráda, že jsem si to mohla přečíst. A paradoxně vlastně náhodou, že jsem to spatřila na netu při nezáživném brouzdání. Postavy jsem si beznadějně zamilovala. Neuvěřitelně a po celou dobu jsem se culila nebo smála. Parádní charaktery. Originální příběh i přes to všechno. Úžasná romantická linka, která měla obrovský prostor, a to bylo něco pro mě jako romantickou duši. Vynikající úvod. Užila jsem si to, jednoznačně a bez debat doporučuji a hodnotím celou řadou korálků. U takovýho týpka prostě chcete mít nějaký ten dloužek, ne že ne. :D Těším se na další díl! Autorka naprosto skvělá. Nemám výtek, líbilo se mi to maximálně, jsem spokojená, respektive spíše nadšená. Jen tak dál. :)

moma08
18.11.2022 5 z 5

Další kniha ke které jsem se dostala díky čtenářek, které sleduji a jsem za to opravdu ráda, jelikož by mě ani nenapadlo si tento žánr přečíst.
Příběh byl hodně čtivý a dobře napsaný.
Jsem naprosto unešena a těším se na další díl.

kristy.books
16.11.2022 5 z 5

Táto kniha nedávno obletela český a slovenský bookstagram a aj ja som sa nechala zlákať pozitívnymi recenziami (najskôr som si nebola istá, či je to príbeh úplne pre mňa, no keď veľa ľudí vyzdvihlo romantickú linku, bolo rozhodnuté, nedokázala som odolať). Po dočítaní sa oficiálne pridávam k jej fanúšikom, príbeh bol skvelý a jeho čítanie som si užívala od začiatku do konca. Priznávam, že som čakala trochu odlišný príbeh, ale to, čo som dostala, bolo ešte lepšie.

Desa som si takmer okamžite zamilovala. Na jednej strane hajzlík, mocný vládca Ríše noci, ktorého sa mnohí boja a ktorý ide aj cez mŕtvoly, no len čo sa na obzore objaví Callie, hneď je z neho zlatíčko, milujúci muž, ktorý by pre ňu urobil prvé i posledné. Jednoducho si ho nešlo neobľúbiť.

Callie bola tiež sympaťáčka. Páčilo sa mi, akým spôsobom využívala svoje schopnosti sirény, keď pomáhala usvedčiť ľudí, ktorí robili nekalé veci. Nemala jednoduchý život, počas dospievania si prešla peklom, no to všetko ju určitým spôsobom posilnilo, nebola to žiadna krehká kvetinka, vedela sa o seba postarať a povedať svoj názor. Jej najlepšia kamoška, s ktorou rozbehli spoločnú firmu, bola taká neriadená, no aspoň som sa vďaka nej neraz pobavila.

Romantická linka bola úžasná. Desa a Callie som ako pár úplne žrala. Po celý čas som sa na nich len prihlúplo usmievala. Callie si tvrďáka Desa kompletne omotala okolo prsta (a vôbec to nerobila úmyselne). Mali sme tu aj niekoľko návratov o osem/sedem rokov dozadu a už vtedy medzi sebou mali veľmi pekný vzťah. Callie bola v tom čase outsiderkou, nemala žiadnych kamarátov, a tak sa o ňu Des staral, brával ju von, utešoval ju, keď bola smutná, trávil s ňou voľný čas... On sa síce tváril, že všetko robí len kvôli tomu, že si vyžiadala jeho služby, no aj on si rovnako užíval ich spoločný čas (hoci nahlas by to nepriznal). Vždy, keď pre ňu urobil niečo milé, ma zahrialo pri srdci. V súčasnosti bol ich vzťah o niečo pikantnejší, neustále to medzi nimi iskrilo, Des mal vždy po ruke nejakú dvojzmyselnú poznámku, napriek tomu však nič neunáhlili a Des sa ku Callie správal ako ku kráľovnej.

V tejto časti hrala prím romantika, fantasy linka bola trochu v úzadí, hoci sme videli, akými schopnosťami disponujú sirény a víly, navštívili sme Desovu ríšu a dozvedeli sa o problémoch, ktoré ju v posledných rokoch sužujú. Veľa vecí však zostalo otvorených a nedoriešených, no keďže kde o prvý diel trilógie, niet sa čomu čudovať.

Za seba môžem knihu len odporučiť a dúfam, že pokračovania sa dočkáme čo najskôr. Už teraz sa naň veľmi teším.

Konfu97
13.11.2022 5 z 5

WAU! Jsem nadšená. Musím říct, že je to kniha, které opravdu sedne věta "Pro fanoušky S. J. Maas.". Kniha mě úplně pohltila, děj utíkal rychle a svižně. Člověk chtěl vědět víc a víc. Příběh ani na chvíli nenudí, je plný akce, záhad, lásky i intrik. Netrpělivě budu čekat na další díl.

Matri
11.11.2022 5 z 5

Som nadšená, ako fanúšička série ACOTAR (Dvory) moje srdce plesalo. Knihu som zhltla za 1 deň a neveim sa dočkať pokračovania!!

LenkaPet
08.11.2022 5 z 5

Kniha je boží. Asi nemám víc co dodat. Našla jsem jí úplně náhodou a vůbec nechápu jak mi mohla uniknout. Dílu je "bohužel" více takže zase musím čekat. Další díl snad už v Březnu. Normálně knihy dvakrát nečtu, tuhle bych si ale pro její humor a úžasné vyjadřování Callypso, které je mi vlastní, asi víckrát přečtu s radostí.

ydnac
06.11.2022 3 z 5

ONA JE SIRÉNA
ON JE KRÁL NOCI

Callypso si přeje.
Desmond (Handlíř) přání plní.
Většinou touží po jeho přítomnosti, přestože jeho služby nejsou zadarmo…
Je to příběh lásky, přání, přemítání nad vztahem k Handlířovi.
Autorka se nejvíce věnuje romantické lince a ostatní děj je dost v pozadí.
Je to taková mírně erotická fantasy, která se mi dobře četla, ale na Maasovou to rozhodně nemá. Na to je děj málo propracovaný. Vlastně se v knize celkem nic extra neudálo.
No, je to první díl trilogie, tak jsem zvědavá, jestli se autorka ve dvojce víc rozepíše :-)

DreamerX9
04.11.2022 2 z 5

Nevím jestli mi nesedl styl, děj ale kniha mě nezaujala. Fantasy tam byla poměrně povrchová a šlo především o milostnou linku, která byla klišé Amo Jones a jiné. Myšlenky hlavní postavy? I to neustálé přeskakování v čase mně nebavilo. A chyběl mi v knize chytlavý děj. Jsem ráda že autorka knihu neudelala až tak jednoduchou když to porovnám s žánrem romanticko erotická beletrie. Vztah hlavních postav nebyl nucený nicméně za mě ne. Ale je dobré že má kniha své čtenáře

anna7852
03.11.2022 5 z 5

Wauuu,tak takovéhle příběhy můžu fakt že jo.
Od první stránky do poslední neskutečný napětí a jak Calli nazýval andilkem,no tála jsem.
Kdybypak budou další díly?? Vážně by mi nevadilo mít je hned :D

Majuš333
28.10.2022 5 z 5

„Rozkaž mi ještě něco, andílku,“ pobídne mě. „Ani nevíš, jak mě to vzrušuje.“ Poplácá mě po zadku a já najednou vidím rudě.

Určite nie som cieľová skupina, ale vôbec mi to nevadí, pretože to bolo výborné a chytá ma absťák, lebo nemám pokračovanie!
Poznáte to, keď je kniha taká skvelá, že nechcete, aby skončila a zámerne radšej čítate po kúsočkoch a naťahujete to, jak sa len dá? Tak toto bol môj prípad...a koniec prišiel aj tak príliš skoro a príliš rýchlo :(

PS: Súhlasím s Kateřinou (Ketfl) a tiež ďakujem nakladateľstvu za dokonalý preklad, fakt sa to čítalo samo :)

„Chci uzavřít další dohodu.“ Handlíř přimhouří oči.
Čekám, že něco řekne, ale on mlčí. Čas se vzmužit.
„Já, ehm…“ Povytáhne obočí. Vyklop to, Callie. „Já si tě chci koupit na noc.“
Ach _ ty _ vole _ na _ kole.
Pitomá, pitomá puso. Táhni do horoucích pekel.
Handlíř nasadí dokonale nečitelný výraz. „Cože to, prosím?“
Cítím, jak rudnu. Asi se propadnu studem. Ne, beru zpět. Kéž bych se mohla propadnout. Všechno by bylo lepší než tu stát jako idiot a lapat po vzduchu jako ryba na suchu.
Handlířovi zacuká koutek a z nějakého důvodu je právě tohle ještě mnohem horší. Že jsem radši nemlčela.
„Chci si jen povídat,“ vyhrknu. „Bude to naprosto nevinné.“
Bože, teď ještě ke všemu zním jako zoufalec. Ale co si to namlouvám? Já jsem zoufalec. Zoufale toužím po společnosti.

Ketfl
27.10.2022 5 z 5

Tak tohle bylo přímo dokonalé počteníčko. Jsem absolutně nadšená. Příběh měl dokonalý spád, tempo, čtenář nemá ani vteřinu prostor k tomu, aby se začal nudit. Hlavní dvojice, siréna Callie a vílí král a Handlíř v jedné osobě, to byla panečku dvojka. A ta jiskra, panebože ta jiskra mezi nimi! Takovou skvělou romanci jsem dlouho nečetla. Úplně jak kdybych tam stála s nimi. Především to vysvětlení, proč Handlíř musel Callie opustit a vrátil se až po 7 letech... říkám vám, že srdce mi z toho buší ještě teď, jak to bylo nádherný. Část zápletky se v ději vyjasnila, ale jsem si jistá, že nás čeká ještě parádní jízda. Příběh jsem si opravdu užila od první do poslední stránky a s napětím vyhlížím pokračování.

Velký potlesk taky patří nakladatelství, protože kniha je dokonale přeložená a korekce je opravdu na jedničku s hvězdičkou. Tento typ textu mi neskutečně vyhovoval. Četlo se to fakt samo. Nádhera.

zuzak82
25.10.2022 4 z 5

(SPOILER) První díl třídílné série představuje příběh mladé sirény Callie a vílího krále noci Desmonda, v lidském světě však spíše známého jako Handlíře.
Příběh je vyprávěn ve dvou časových rovinách. V první je Callie skoro 16-let a je nucena přivolat Handlíře. Osamělá, zlomená a mladičká Callie najde v Handlíři blízkého přítele a první lásku. Jenže Handlíř dívku opustí a zlomí jí tím srdce.
V druhé časové rovině se posuneme o sedm let později a Callie pracuje jako soukromé očko a plně využívá své schopnosti sirény. A tehdy se Handlíř opět objeví, aby si vybral svůj dluh, nebo jak ji říká on - laskavosti.
Kniha Vám při čtení připomene příběhy, které jste jinde již četli. První časová rovina mi připomněla knihy od Mony Kasten. Pomalu plynoucí romantický příběh, plný bolestných vzpomínek, lásky a vznikající touhy mezi hrdiny.
Druhá časová rovina obsahuje mnohem více fantasty prvků new adult fantasty. Hrdinka je o sedm let starší a její vztah s Desmondem se posouvá více do sexuální roviny. Společně hledají Zloděje duší, který může být zodpovědný za záhadné mizení mužů a žen ve vílím království noci. Tato druhá část mi připomínala velmi odlehčenou verzi podobných příběhů, které píše třeba S.J.Maas. Ale tento svět není tak propracovaný a záhada není tolik zajímavá. A vílích klišé je tu až až.
Pokud však hledáte knihu s hezkou výraznou milostnou linkou, pak je to pro vás. Pokud hledáte trochu propracovanější romantickou fantasty z vílího prostředí, pak si raději vezměte originál od S.J.Maas nebo Holly Black.

Celkově hodnotím lepšími 70%.

"Od první jiskry k poslednímu zrnku popela, od úsvitu do soumraku, po zbytek našich životů, buď jen můj Desmonde Flynne." Callie (Callypso)

evineckY
25.10.2022 5 z 5

Víly, vlkodlaci, sirény, zloděj duší, jinosvět, nadpřirozená komunita....
Bombastický svět, ve kterém víly nejsou zrovna milé !
Víla, jménem Dexter - handlíř, který čekal sedm let na lásku Cellie.
Doporučuji krásnou, romantickou fantasy.

Holubicka1
22.10.2022 5 z 5

Boží! Boží! Tak tohle bylo naprostá pecka. Jsem ohromená! Začala jsem číst večer a nemohla přestat. Přísahám, že tahle knížka je jako droga a nemohla jsem se donutit ji odložit.

Callie, siréna a lovkyně odměn je neustále pronásledována svou minulostí. Jako teenager potřebovala pomoc a zavolal Handlíře, aby ji pomohl uklidnit pozůstatky hrozné noci. Mladá Callie je ztracená a ve světě úplně sama. Snaží se vyrovnat se svou minulostí a neustále volá Handlíře neboli Dese, aby s ním mohla trávit čas. Navzdory všemu se jen s ním cítí v bezpečí. Jenže za každé zavolání mu dluží laskavost a její dluh neustále roste.
A čím více času spolu tráví, tím Callie poznává, že Des není jen děsivý, ale je v něm toho mnohem víc. Jednoho dne ji ale bez vysvětlení opouští a ona ho už více nevidí a musí se vyrovnat s jeho ztrátou.
Po sedmi letech se zničeho nic Des objeví a chce si vybrat dluh, který u něj Callie má.
Potřebuje, aby mu pomohla, protože v Jinosvětě se dějí děsivé věci a Callie je jedna z mála, která díky svým schopnostem může získat odpovědi. Má to ale háček. Její pomoc z ní udělá cíl a nikdo neví, kdo a kdy si pro ni přijde.

Spojení Callie a Dese bylo fantastické a tak uvěřitelné. Touha mezi těmito dvěma byla úžasná. Milovala jsem jejich chemii, něhu a vášeň, kterou měli jeden pro druhého.

Knížku doporučuji každému, kdo hledá fantasy, které vás pohltí. Je to sexy, tajemná a vzrušující jízda, kterou si užijete od začátku do konce.