Loutkář

Loutkář https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/372314/bmid_loutkar-G4l-372314.jpg 4 1730 1730

Od případu Hadrového panáka uplynulo osmnáct měsíců. Hrůza z něj se stále vznáší nad Londýnem, detektiv Wolf zmizel. A jeho kolegyně seržantka Emily Baxterová čelí další sérii nezvyklých vražd – jejich oběšené oběti mají na hrudi vyřezáno slovo „NÁVNADA“. Stejně označená těla se začnou objevovat také v New Yorku a do vyšetřování se tak vloží i speciální agenti FBI Damien Rouche a Elliot Curtisová. S přibývajícími mrtvolami stoupá tlak médií. Stopy vedou k dvojici psychiatrů, k nimž zavraždění docházeli, ale ti jsou nalezeni rovněž mrtví – a na hrudi mají vyřezáno slovo „LOUTKA“. Kdo je však ten, který tahá za nitky?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Hangman , 2017

Zlatinka.Emilly
18.07.2018 2 z 5

První polovinu knihy jsem nepochopila, ale ani konec jsem moc nepobrala. Za mě propadák. To, jakou slávu této novince dali média, poslouží pouze k navýšení prodeje. Takže jsem ráda, že jsem si knihu nekupovala (četla jsem půjčenou z knihovny), byly by to vyhozené peníze. Zajímal by mě názor booktubera Merkla, ale ten se po přečtení Hadrového panáka zařekl, že pokračování číst nebude. A to prý má vyjít ještě jeden díl, údajně se jedná o trilogii.

Strnady095
18.07.2018 2 z 5

...mno...fanatická sekta, proč?...hergot, kde jsem to již viděl...nebo četl...?...dvě hvězdičky a pryč k něčemu lepčímu...i když proti Baxterové...ale no nic...

Mishell14
17.07.2018 5 z 5

Jsem ráda,že jsem u téhle série vydržela. Protože hadrový panák mě bohužel moc nenadchl. Druhý díl byl lepší pro mě už jen z toho důvodu,že "velení" převzala Bexterová ta ženská mě baví!

Erzetka
17.07.2018 2 z 5

Právě dočteno a mám hodně rozporuplné pocity, přijde mi, že jsem letos větší slátaninu ještě nečetla... :-(

romanka26
16.07.2018 3 z 5

Knihu jsem si koupila na základě kladných recenzí. Bohužel jsem se ale nemohla vůbec začíst, do poloviny knihy jsem vůbec nechápala, o co tam jde, musela jsem stále listovat zpět. Nevím, zda by pomohlo přečíst nejprve Hadrového panáka. Bylo tam moc postav, jejich jména jsem si nepamatovala a nevěděla kdo je kdo. Musela jsem se nutit dočíst do konce. Tři hvězdičky dávám za hezkou obálku a vzhled knihy celkově.

rodak
16.07.2018 3 z 5

Ano Hadrového panáka jsem slupnul jak malinu.Toto bylo překombinované, neuvěřitelné.

maci_aa
16.07.2018 5 z 5

Hadrový panák mě nadchl, ale tato kniha mě v mnohém překvapila a za mě určitě předčila Hadrového panáka. Super, těším se na další knihu tohoto autora.

astra3
15.07.2018 3 z 5

Tak nevím, jestli je tato kniha úspěšná díky potokům krve, desítkám obětí nebo nadpřirozeně schopným detektivům. I přez ztrátu krve, několik vážných zranění zachrání svět. Tedy pokud jim v tom nezabrání neschopní agenti FBI. Za mě nic moc.

kristy_dvo
14.07.2018 3 z 5

Od této knihy jsem si slibovala, že bude lepší, než Hadrový panák. Nicméně další díl už číst nebudu. Knihu jsem v půli chtěla odložit, ale nakonec jsem byla zvědavá na závěr, který mě bohužel nijak nepřekvapil. Vraždy jsou celkem efektivní, ale jinak považuji tuto knihu za odfláknutou.

Tynule
12.07.2018 3 z 5

Kniha pro mě byla průměrná na konci jsem se úplně ztratila a moc jsem nechápala. Líbil se mi nápad autora ohledně psychicky a vývoje, ale Hadrový panák se mi líbil více

maxx
12.07.2018 5 z 5

Opět skvělý a napínavý příběh, který vás nechá v nejistotě až do poslední stránky

Veronika95
11.07.2018 4 z 5

Po zdolání Hadrového panáka jsem se pustila do dalšího krimithrilleru od stejného autora Daniela Cole a rozhodně nelituji.
Podle recenzí na internetu, se většině čtenářů Hadrový panák příliš nelíbil. Ani mě úplně neoslovil, i přesto jsem neházela flintu do žita. Ale Loutkář? Hned od začátku je kniha opravdu nabitá akcí, záhadami a bezpochyby nemilými překvapeními. Tento díl mi přijde i mnohem lépe promyšlený a je neskutečné, jak někdo dokáže vymyslet takový příběh. Také se člověk musí zamyslet nad brutálními útoky, které se v knize vyskytují. A i když jsem nechtěla na nic z toho myslet, natož si to představovat, fantazii se člověk stejně neubrání a pak vás samotný incident tak strhne, že jste jím naprosto fascinováni. Není to tak, že bych brutalitu těch činů obdivovala, ale byla jsem tak zaskočena, že jsem si je musela pořád a pořád dokola přehrávat v hlavě.
Co se týče autorova psaného projevu, už jsem si na něj trochu zvykla, takže mi čtení netrvalo tak dlouho, ale i přesto to prostě není můj šálek kávy. Asi ještě úplně nemám buňky na "dospělácké čtení".
Knihu bych určitě doporučila všem lidem, kteří krimithrillery skoro nečtou tak jako já. Ale co se týče milovníků právě tohoto žánru, úplně bych si nedovolila říct, že z knihy budete stejně nadšení jako já.

knimoholka
11.07.2018 5 z 5

Tak tohle bylo opravdu ještě lepší než Panák, super!

Peetullka
09.07.2018 4 z 5

Upřímně, Baxterová mě baví, ale já Vám nevím, vražda za vraždou, je to velmi čtivé, ale Hadrový panák se mi líbil o něco více. Ale ten konec, ksakru, kdy bude další díl? :D

blonďatá.luc
09.07.2018 4 z 5

Hadrový panák pro mne byl obrovským zklamáním a knihu jsem dočetla s odporem. Pak ale vyšel Loutkář a já se této sérii rozhodla dát ještě jednu šanci - a dobře jsem udělala. Vyšetřovatelé byli sympatičtější, děj byl svižnější, celé to bylo napínavější a já jsem čekala velké vyvrcholení. To sice nedošlo v očekávané síle, ale přesto jsem příjemně překvapená a určitě dám šanci i dalšímu dílu. Pokud i vy váháte, běžte do toho!

Věrka69
09.07.2018 2 z 5

Hadrový panák se mi líbil víc, tohle bylo ... hodně přitažené za vlasy.

pavla6928
08.07.2018 3 z 5

Strašně jsem se na druhý díl těšila, ale za mě je to spíše zklamání. Baxterová jako hlavní hrdinka nezklamala, ikdyž jsem se lekla, že zde nebude Wolf, ale Baxterová to dala. Do poloviny mě to velmi bavilo. Vraždy originální. Ano, člověku přeběhně mráz po zádech, aek spíše jsem si říkala, jak to autor dokáže vymyslet a jestli sám netrpí nějakou poruchou :-) Každopádně konec hrozný. Nic originálního. Čerpání z toho co se víc a víc děje kolem nás a co vidíme v televizi. Zklámání. Uvidíme jestli tedy bude další díl, jak naznačuje konec.

Blondebookdevil
07.07.2018 5 z 5

Jedním slovem: Wow! Za půl rok, co jsem četla Hadrového panáka, se mi sice některé detaily vytratily, ale tempo příběhu se dokonce zlepšilo. Mělo to napětí, spád a spisovatel dokázal, že toho má ještě hodně v záloze. Loutky lidí, zavěšené na různých místech... Které z nich jsou ještě naživu? Výbuchy, střelba, ostré dialogy a Baxterová, která to celou knihou táhla, což se mi moc líbilo, zvládla to totiž i bez Wolfa. Nemůžu se dočkat třetího dílu, doporučuji!
"Jak chytíte zabijáka, který je už po smrti...?"

amladar
06.07.2018 4 z 5

Není to špatný příběh, ale.... Moc komplikované, často jsem se vracela, abych našla osobu, která se tam už vyskytla. Seržantka Baxterová je ale naprosto úžasná, její slovník je báječný. Těším se na další případ :-)

Martina1805
05.07.2018 5 z 5

hodně čtivé, konec byl překvapivý i když jsem něco takového očekávala a myslím že to je náznak toho že bude pokračování a moc se na něj těším

vraždy Londýn detektivní a krimi romány sérioví vrazi FBI

Daniel Cole