Hadrový panák

Hadrový panák https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351414/bmid_hadrovy-panak-afh-351414.jpg 4 3031 3031

Před čtyřmi roky vzal detektiv William „Wolf“ Fawkes spravedlnost do svých rukou – nedokázal ustát, že soud osvobodil podle něj jednoznačného pachatele. Wolfa postavili mimo službu a poslali do psychiatrické léčebny. Teď se vrací do práce a touží po velkém případu. A zdá se, že se ho dočkal: na místě činu, kam ho přivolala kolegyně Emily Baxterová, se najde mrtvola – sešitá z částí šesti těl jako hadrový panák. Stejně tak pojmenují děsivý případ média a Fawkes je pověřen identifikací obětí. Vzápětí Wolfova bývalá žena, která pracuje jako reportérka, obdrží od anonyma fotky z dějiště zločinu a taky seznam šesti lidí a dat, kdy budou zabiti. Poslední jméno na seznamu je: Fawkes. A vrah už si chystá šicí potřeby…... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Ragdoll , 2017

MarieH
27.12.2017

Tak já jsem zklamaná, naprostá bída a ten konec tu bídu ještě podtrhnul.

aleza1
26.12.2017 3 z 5

Námět knihy, zápletka.. úžasné! To bych dala hvězd i šest. Moc jsem se na knihu těšila, reklama na ni obrovská, o to větší zklamání. Ani k jedné postavě jsem si nevytvořila vztah, ve vedlejších postavách jsem měla i chaos a problém se zařazením. Konec hrozný, nedotažený. Celkově podivně pojato, kdyby to byl film, tak špatný i střih. Vyloženě odpad to není, ale jsem ráda, že jsem ji konečně dočetla.

Katerina961
21.12.2017 2 z 5

Bida bidouci, akorát dobre promo, ale příběh basic

petr87
20.12.2017 2 z 5

Za mě zklamání. První polovina knihy čtivá, druhá půle mě nebavila, závěr knihy nezajímavý. Postavy vyšetřovatelů mi v průběhu děje přestávaly být sympatické. Hodnotím jako podprůměrnou detektivku i přesto, že kniha byla označena za světový bestseller a reklamy na ni byly téměř všude.

saez
19.12.2017 5 z 5

Tahle kniha mě hodně bavila. Nechci nic prozrazovat, snad jen, že i se mnou si autor hrál jako kočka s myší :-)

pipa36
18.12.2017 3 z 5

Tak nevím. Začátek výborný, nemohla jsem se od knížky odtrhnout, a než jsem se nadála, byla jsem za půlkou knihy. Ale zhruba ve třech čtvrtinách mě to přestalo bavit. Proč? Připadlo mi, jako kdyby konec psal někdo úplně jiný - postavy se chovaly jinak, co bylo na začátku dáno, na konci už neplatilo...

elfinkaa97
18.12.2017 4 z 5

Úžasný krimithriller, napínavý s naprosto neočekávaným koncem. Recenze:

Zoy
18.12.2017 5 z 5

Opět kniha, kde jsou recenze buď ano, nebo ne. Mně osobně se kniha líbila, měla spád od začátku, ale je fakt, že jsem čekala trochu jiný konec. Trošku byl přestřelený.

milan2727
17.12.2017 odpad!

Nejočekávanější thriller roku je zároveň i největším zklamáním. Jak pachatel dokáže zabíjet? Proč zabíjí? Jak se dozví o plánech novinářů? Mnoho otázek a málo odpovědí. Škoda dobrého námětu.

LadyAnn
17.12.2017 3 z 5

Jsem docela zklamaná z toho, že se tahle knížka pyšní velkou propagací, zlatými nálepkami "bestseller" a samými superlativy na obálce. Není to vyloženě špatné, ale zároveň ani o nic lepší, ničím originálnější a nebo zajímavější než ostatní současné detektivky. Zázrak se nekoná, očekávání zůstávají nenaplněna a hodnotím jako čistý průměr.

Globuska
16.12.2017 4 z 5

Knih s podobným konceptem najdete hodně. Ale nedá se upřít snaha a zajímavost. Když najdete panáka sešitého z několika těl, to už chce sakra žaludek. Ale kniha je velmi čtivá, čte se prakticky sama, děj úměřně ubíhá, postavy jsou ke snesení, fantazie ohledně vražd opravdu barvitá... Za mě určitě doporučuji.

helca.sz
16.12.2017 5 z 5

Vůbec nebyla špatná :) Čtivá, napínavá, překvapující - doporučuji si přečíst :)

Nekťa
15.12.2017 4 z 5

Já se tedy řadím k části čtenářů, kterým se knížka líbila. Je napsaná čtivě, děj má spád a těžko se mi odkládala :-) Navíc musím ocenit autorovu fantazii co se týká způsobů vražd. Vzhledem k tomu, že detektivek jsem přečetla už hodně, tak tady byly vraždy opravdu originální :-)

Yogini
14.12.2017 4 z 5

Recenze nic moc, já ale musím říct, že se mi to líbilo, ano někdy moc postav a překombinované...ale něco jiného, zajímavý děj, napínavý, líbila se mi postava Fawkese i Baxterové.

martina2704
13.12.2017 3 z 5

První polovina byla skvělá, v ta druhá mi přišla až moc překombinovaná a ztrácela jsem se tak v ději. Co mi přišlo fajn bylo, že se střídaly postavy a vyšetřování tedy nebylo jen o jedné či dvou postavách, navíc všichni mi přišli víceméně sympatičtí a uvěřitelní. V únoru má vyjít druhá kniha v sérii, kterou si, byť mám k jedničce pár výhrad, určitě přečtu.

detective
13.12.2017 1 z 5

Bohužel, za mne taktéž pouze nereálná slátanina. PR knihy předčila o 100% její kvalitu. Na spravení chuti nebo jako porovnání doporučuji autory: Michael Connelly, Jeffery Deaver, Lars Kepler, Jo Nesbo a mnoho dalších...

martinka07
12.12.2017 5 z 5

Od samého začátku mě příběh pohltil a nemohla jsem se odtrhnout. Připadala jsem si jako součást týmu, který honí sériového vraha a chtěla jsem ho co nejdřív dopadnout. Bohužel rozuzlení případu mi přišlo přitažené za vlasy a kapku mě zklamalo. I přesto dávám plný počet, protože mě kniha naplno vtáhla do děje a užila jsem si ji na maximum.

MarieH
12.12.2017

Za mne zklamání, prostě slátanina.

Dashmo
12.12.2017 4 z 5

Mna tato kniha nesmierne bavila a kazdu volnu chvilu som vyuzila na citanie.nevedela som sa dockat rozuzlenia a stvalo ma, ze som si ani netipla, kto by mohol byt vrah.o to viac som nastvana z celeho konca a mam hlavu plnu nezodpovedanych otazok z pribehu.kazdopadne za mna skvele citanie a dufam, ze bude pokracko kde sa co to vysvetli

Lotka
12.12.2017 3 z 5

Příběh byl napínavý, sice dost přitažený za vlasy, ale bavil. Jen konec se úplně nevyvedl, ale jako odpočinková detektivka docela fajn.

vraždy Londýn detektivní a krimi romány novináři sérioví vrazi

Daniel Cole
britská, 1983