Hadrový panák

Hadrový panák https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351414/bmid_hadrovy-panak-afh-351414.jpg 4 3031 3031

Před čtyřmi roky vzal detektiv William „Wolf“ Fawkes spravedlnost do svých rukou – nedokázal ustát, že soud osvobodil podle něj jednoznačného pachatele. Wolfa postavili mimo službu a poslali do psychiatrické léčebny. Teď se vrací do práce a touží po velkém případu. A zdá se, že se ho dočkal: na místě činu, kam ho přivolala kolegyně Emily Baxterová, se najde mrtvola – sešitá z částí šesti těl jako hadrový panák. Stejně tak pojmenují děsivý případ média a Fawkes je pověřen identifikací obětí. Vzápětí Wolfova bývalá žena, která pracuje jako reportérka, obdrží od anonyma fotky z dějiště zločinu a taky seznam šesti lidí a dat, kdy budou zabiti. Poslední jméno na seznamu je: Fawkes. A vrah už si chystá šicí potřeby…... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Ragdoll , 2017

Melodiel27
21.11.2017 5 z 5

Jedna z nejlepších příběhů co jsem kdy četla. Skvěle propracovaný příběh plný zvratů a napěti. Za mě určitě 100%

SilvieSisinka
21.11.2017 4 z 5

Kniha mě bavila celá.Četla jsem i lepší,ale za přečtení stojí.

Trustty
20.11.2017 3 z 5

Tak světový bestseller.....pfff asi si ho představuji trochu jinak. Začátek byl nijaký. Asi na 130 straně jsem se začetla a od 250 strany jsem se zase nudila. Ještě, že tam měli Edmunse :)). Nicméně nejhorší příběh nebyl.

Martiiiik
20.11.2017 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Je fakt, že první půlka byla akčnější, oběť umírala na každé druhé straně, ale nemyslím si, že by druhá půlka byla horší... Postupné odhalování podstaty, proč se věci staly, velmi napínavé.. Kniha určitě stojí za přečtení :-)

rozalupe
20.11.2017 5 z 5

Napínavé, chvílemi i vtipné, kniha splnila mé očekávání, nový autor-nový trochu něčím neotřelý styl, myslím, že jako ale u každé detektivky je dobré přečíst ji pokud možno na jeden zátah, pak se člověk neztrácí v ději a postavách a kniha má úplně jinou šťávu...

Ankavi
19.11.2017 4 z 5

Velmi pěkný thriller, děj mohl mít místy ještě větší spád, ale jako celek hodnotím velmi dobře. Střed příběhu, kdy jede jedna akce za druhou a čtenář dosud neví, kdo za tím stojí, považuji za nejčtivější. Začátek se rozbíhá pozvolna a konec mně přišel rovněž trochu "rozplizlý", zřejmě proto, že pokračování na sebe nenechá dlouho čekat. Někdy si říkám, že i jednotlivé thrillery by měly svůj půvab, ale zřejmě jsme posedlí sériemi :-)

Magnovak
18.11.2017 3 z 5

Za mě tedy mnoho povyku pro nic. Zaujala mě reklama v TV a knihu koupila. Začátek byl velmi slibný, zajímavé postavy a děj sliboval napětí a brutalitu. Bohužel ale mně se kniha nakonec vlastně ani nelíbí. Charaktery se ale jen snaží vypadat komplexně až komplikovaně, ale jsou to jen nedotažené karikatury postav z jiných sérií.

Celý děj se po první třetině táhne a táhne, mnoho situací je naprosto nereálných a to celé završí rychlý sestup v posledních kapitolách ze tří hvězd na nulu. Nemohla jsem se dočkat, až knihu dočtu, bohužel ne v tom pozitivním smyslu slova.

Jediné, co hodnotím na pět hvězdiček jsou některé humorné repliky v knize. Jinak je kniha průměr a další si zřejmě nekoupím... Za tři až čtyři hvězdy by byla pointa... Takže dočtenou odkládám a s nadšením se vrhám na Cartera a Adler-Olsena

Hope80
16.11.2017 5 z 5

Vážně skvělá knížka. Asi je to tím, že opravdu dost čtu, ale připadá mi, že se tím čtením ze me snad stává "profik" protože už ve ctvrtce knížky jsem vedela kdo za tím stojí. Super kniha.

vysypanel
16.11.2017 5 z 5

Naprosto úžasná kniha! Doporučuji k přečtení !!!

p.pavlina
15.11.2017 5 z 5

Skvělá kniha. Přečetla jsem jí jedním dechem a byla jsem napjatá jako struna až do konce. Doporučuji.

LaMila
15.11.2017 3 z 5

Kniha se četla lehce a rychle, ale děj mě moc nenadchnul. Čekala jsem víc napětí a strachu. Knihu jsem měla půjčenou a jsem ráda, ve své knihovně bych ji mít nemusela.

adaba
14.11.2017 5 z 5

Knížka se mi moc líbila. Napínavá byla každá stránka, i když ten konec byl trošku slabší. I tak 5 hvězd :)

iveta3689
14.11.2017 4 z 5

Zajímavý námět, velice napínavý děj. Ke konci knihy napětí gradovalo tak, že jsem se nemohla dočkat další kapitoly. Bohužel konec byl jakoby přilepený odjinud, mám z něj dojem, že ho psal jiný autor. Proto 4* z 5.

Gatao
13.11.2017 5 z 5

Napínavé, strhující a naprosto pohlcující případ Hadrového panáka.

Petruna6
13.11.2017

Téma okopírované od Vraní dívky. Kdybych jí nečetla, tak bych byla ohodnotila jako zajímavý nápad. Četla jsem ji hlavně proto, že v televizi běží reklama - což mě upoutalo, neboť jsou reklamy na ledascos, ale upoutávky na knihy chybí. Hodnocení lepší střed. Neurazí.

Lindulinek
12.11.2017 3 z 5

Na knihu jsem se těšila, ale zklamala mě. První polovina se táhla a závěr to celé tak nějak "zabil" :)

Nicky.ca
12.11.2017 4 z 5

Kniha ma bavila, doslova som ju MUSELA čítať. Musím ale priznať, že koniec ma trochu sklamal. Ale rozhodne sa teším na další diel.

zuzana2599
12.11.2017 4 z 5

Hadrový panák je jistě vydařený debut britského autora, kvalitní žánrový kousek.
Ze začátku mi chvíli trvalo než jsem se začetla, pak jsem se ponořila do děje, který byl napínavý a místy i děsivý... Kdo má rád kriminální thrillery nebude zklamaný, mě osobně kniha nenadchla až tak, jak jsem čekala, proto dávám o hvězdičku méně.

Acinore
12.11.2017 4 z 5

Jo, jako nebylo to špatný, ale nemohla jsem se nějak ponořit do postav, takový povrchní všechno.. V půlce už jsem ani nechápala, jak jsou zabedněný a nenapadne je to nebo ono. A taky už mě nebaví, jak se v každý krimi ještě řeší sexuální vztahy hrdinů. Fakt trapný.

simona7713
11.11.2017 5 z 5

Ooo, konecne adekvatni nahrada za Chrise Cartera ( nez vyda dalsi knizku). Ja jsem nadsena! Bavilo me to od zacatku az do konce, zadne hluche mista. Proste ctete... a uvidite.

vraždy Londýn detektivní a krimi romány novináři sérioví vrazi

Daniel Cole
britská, 1983