Hadrový panák

Hadrový panák https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351414/bmid_hadrovy-panak-afh-351414.jpg 4 3031 3031

Před čtyřmi roky vzal detektiv William „Wolf“ Fawkes spravedlnost do svých rukou – nedokázal ustát, že soud osvobodil podle něj jednoznačného pachatele. Wolfa postavili mimo službu a poslali do psychiatrické léčebny. Teď se vrací do práce a touží po velkém případu. A zdá se, že se ho dočkal: na místě činu, kam ho přivolala kolegyně Emily Baxterová, se najde mrtvola – sešitá z částí šesti těl jako hadrový panák. Stejně tak pojmenují děsivý případ média a Fawkes je pověřen identifikací obětí. Vzápětí Wolfova bývalá žena, která pracuje jako reportérka, obdrží od anonyma fotky z dějiště zločinu a taky seznam šesti lidí a dat, kdy budou zabiti. Poslední jméno na seznamu je: Fawkes. A vrah už si chystá šicí potřeby…... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Ragdoll , 2017

gudaska
12.12.2017 3 z 5

Na Panáka jsem se těšila, ale ve výsledku zas taková hitparáda to nebyla, ale každému se líbí něco :)

Pavcitko
10.12.2017 4 z 5

Musím složit poklonu člověku odpovědnému za reklamu, protože odvedl výbornou práci, ale to co kniha slibuje splní tak na 80 %. Hrůzná a úžasná tak uplně není. Zápletka je zajímavá a neotřelá, detektiv sympaťák, ale i přes to mi tam něco chybělo a ten konec mi prostě nesedí. Nicméně kniha se mi líbila a doporučuji všem :-)

Miriam-věštkyně
10.12.2017 3 z 5

Námět na Hadrového panáka byl dobře promyšlený avšak mne chybělo pomyslné dotažení do konce.
Pravdou je, že jsem dlouho zvažovala, jestli ji přečíst nebo ne, neboť nepatřím mezi ty, kde když se řekne, že je to světový bestseller, že knihu nutně musím přečíst.
Nemůžu ani říci, že by mne kniha úplně vtáhla do děje, protože jsem tam postrádala určitý náboj na který jsem zvyklá v knihách podobného žánru a nebudu se tajit, že konec mne hodně zklamal.
Ze začátku jsem bojovala a nutila se k dalšímu čtení a když už jsem trochu ponořila, tak byl konec, který já osobně moc ráda nemám, takový nijaký ...
Abych však jen nekritizovala, tak se musí nechat již výše uvedený námět, také touha po odplatě.

kate333
08.12.2017 3 z 5

Většinou mě knihy, které jsou všude propagovány jako bestseller nepřitahují, ale tato mě zaujala. Nebyl to ten typ knihy, co by mě vtáhnul a nepustil, ale na druhou stranu to bylo napínavé a bavilo mě to. Stávalo se mi, že jsem chvílema byla zmatená a vracela jsem se o pár stránek dopředu, ale nedokážu říct jestli to bylo knihou nebo jsem se málo soustředila :-)..

Paži
06.12.2017 3 z 5

Bylo to zajímavé, ale něco tomu asi chybělo, nebo mi přišel zvláštní hlavní hrdina. Do teď nevím co si o něm myslet. Dávám 3 a půl hvězdičky

ddkk
06.12.2017 2 z 5

Naprosté zklamání. Evidentní "inspirace" filmy Vraždy podle Jidáše a Sedm, možná i jinými. Barnumská reklama opět vykonala své a i já jsem bohužel podlehla. Víc se mi ani hodnotit nechce - vlastně jsem knihu s úlevou odložila. Pro mne horší průměr a pokračování se nekoná...

sépie
05.12.2017 odpad!

Bestseller? Tohle? Vážně?

Havrnka
05.12.2017 odpad!

Jsem milovnicí detektivních příběhu, ale četla jsem lepší a napínavější.

PavlínaAlžběta
03.12.2017 2 z 5

Tak bohužel humbuk, obrovská propagace a nadšenost všech, ve mně neprobudil žádný požitek ze čtení této "hrůzné" detektivky, jak je všude udáváno. Autor se pravděpodobně inspiroval starším filmovým thrillerem Vraždy podle Jidáše, jelikož celý příběh mě tento film při čtení připomínal. Londýnská policie byla jak z Kocourkova a postava inspektora mě doslova iritovala. Několik morbidních scén udělalo z knihy napínavý thriller, ale mezi oblíbené tuto knihu přiřadit nemohu. Už jsem ji nechala putovat přečíst dál. Třeba někoho více nadchne.

jalejale
02.12.2017 3 z 5

Námet na knihu dobrý ale bohužiaľ pre niektoré neuveriteľné scény ako sa viedlo vyšetrovanie som tomu jednoducho nemohla uveriť a pripadalo mi to nereálne. 3 * za niektoré vtipné repliky a postavu Edmunsa...

Lucek
02.12.2017 5 z 5

Tak to je snad poprvé, kdy mi byl tým vyšetřovatelů děsně nesympatický.
To však nic nemění na tom, že knížka byla super! Jsem zvědavá na pokračování.

Nixa
01.12.2017 4 z 5

Napínavé a velmi čtivé! A i když mám pár výhrad, hlavně asi ke konci, tak jsem byla spokojená a určitě si přečtu další díl.

Atlantis
29.11.2017 3 z 5

Potřeboval bych dát 3,5 hvězdy. Na čtyři to není, ale na pouhé tři také ne.
Hlavní lákadlo Hadrového panáka, tedy mrtvola poskládaná z několika obětí se poměrně brzo okouká a z Wolfa jsem pořád čekal, kdy se vyvine plnohodnotný Harry Hole. Naštěstí se tak nestalo a jsem rád, že jsme nakonec dostali celkem originální hlavní postavu.
Co jsem ale opravdu nesnášel, byly nekonečné vztahové patálie. Tohle prostě do detektivky nepatří.

Warty
29.11.2017 3 z 5

Knihu celkově hodnotím třemi hvězdami. Nijak zvlášť mě nenadchla, ale ani neurazila. V příběhu mi vzhledem k obálce knihy chybělo trochu víc napětí (třeba odhalení pachatele bylo takové nijaké). Pro mě taková běžná detektivka.

malkina11
29.11.2017 4 z 5

Nebylo to špatné, ale hlavní hrdina mi nějak nepřirostl k srdci...není to halt Harry...Některé pasáže až příliš zdlouhavé, ale čtyři hvězdy si to rozhodně zaslouží.

bubble86
28.11.2017 5 z 5

Skvělá kniha, plná nečekaných zvratů, napínavá až do konce. Tesim se na pokračování

kahuda01
27.11.2017 1 z 5

Kniha mě zklamala, nemohl jsem se začíst, snad ten konec to trochu zachránil, ale řečeno slovy klasika: "NEVERMORE".

morava
27.11.2017 3 z 5

Tak za me takovy ten lepsi prumer.Spatne to rozhodne nebylo a jsem zvedava na pokracovani.

ŠtěpánkaB.
26.11.2017 4 z 5

Ucelený a poměrně propracovaný příběh, slušná dávka napětí i tajemna a vrah, který je vždy o krok napřed - to dokážu ocenit. Do páté hvězdy ještě chybí trochu šmrncu - nějaká výraznější stopa autora, nebo tak, ale celkově můžu říct, že se mi to líbilo :)

perpe2a
26.11.2017 3 z 5

Mě tato kniha nijak nenadchla. Byla taková utahaná a měla jsem problémy se začíst a to opakovaně. Takže za mě průměr.

vraždy Londýn detektivní a krimi romány novináři sérioví vrazi

Daniel Cole
britská, 1983