Garfield zaokrouhluje

Garfield zaokrouhluje https://www.databazeknih.cz/img/books/71_/7146/garfield-zaokrouhluje-7146.jpg 5 62 4

Garfield série

Zabarikádujte ledničku, zavřete sušenky do sejfu, povolejte na ochranu svého psa lidovou milici - přichází Garfield! Arogantní, agresivní, sobecký, sadistický, líný, nenažraný, cynický a filozofický kocour se značně zkresleným pohledem na osobní vlastnictví. Stripy z 18.5.1987 až 19.12.1987

Kuža007
17.03.2023 4 z 5

Úžasné a vtipné Garfieldovy stripy, ale chyběli mi tam větší pecky. Nejlepší stripy:
"Garfield: Vlastně by mě zajímalo, co by udělal pes s kočkou, kdyby někdy nějakou chytil. - Garfield: Tak jo, vořechu! Chytil jsi mě! Co se mnou teď budeš dělat?! - (pes začal s Garfieldem tancovat tango) Garfield: Příště povedu já, dobrá?"
"(Odie stahuje Garfieldovi kalhoty, resp. dolní část kožichu) - Jon: Cha cha cha cha! - (Garfield vyškubává Jonovi opasek) - (Jonovi padají kalhoty) - Pošťák Herman: Cha, cha, cha! - (pošťák Herman utíká, Jon mu stahuje kalhoty a Garfield se drží Jona a také mu stahuje kalhoty) Soused Hubert: Rebeko, na tohle se pojď podívat, ale radši si nejdřív utáhni korzet!"
"Garfield: Sousedovic připitomělého psa čeká pořádné překvapení! - Garfield: Až půjde kolem, splete si obraz v zrcadle se mnou. - Garfield: Zaútočí a přitom spadne do jámy. - Garfield: Spadne na něj síť. (pes se přibližuje) - Garfield: A pak se vyklopí míchačka a zabetonuje toho blbečka alespoň na milion let. (pes se více přibližuje) - (Garfield v tlamě psa) Garfield: Počkat! Počkat! Vrať se a přijď ještě jednou!"
"Garfield: Není nic horšího než nuda. - Jon: Hej ty tam, s tou sklíčenou tváří! Teď tě pobavím já! - (Jon má na hlavě stínítko od lampy) Jon: Hopsa hejsa!; Garfield: Beru to zpátky."

téravokudlaná
29.01.2021 5 z 5

můj oblíbený komiks :-)

trudoš
23.10.2016 5 z 5

„Deprese je, když se probudíte s nepříjemným pocitem, že po vás jde celý svět. A pak zjistíte, že se nemýlíte.“

eliska18
08.10.2012 5 z 5

Garfield (se) zaokrouhleje je jednou z nejlepších! ;)

Garfield

Kniha Garfield zaokrouhluje je v