Garfield široko daleko

Garfield široko daleko https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/1691/garfield-siroko-daleko-1691.jpg 5 66 5

Garfield série

Opět je tu Garfield. Věčně hladový, cynický a nabručený. Zkrátka takový, jak si na něj potrpíme.

Kuža007
11.03.2023 5 z 5

Opět další skvělý díl Garfielda. Skvěle jsem se pobavil. Nejlepší stripy:
"Jon: Garfielde, ty jsi perla., Garfield: Jé, děkuju, Jone. - Jon: A víš, jak perly v mušlích vznikají?, Garfield: Jakpak? - Jon: Stálým drážděním okolí!, Garfield: Jon se na mě asi zlobí."
"Jon: Tohle by ti mohlo osvěžit paměť, Garfielde... lasaně! - Garfield: Ne díky, Jone. Ale neměl bys nějakou tlusťoučkou šťavnatou myš? - Garfield: Tohle bych z fousů už nikdy nedostal., Jon: Bééééé!"
"(Garfield je extrémně hubený, jde po ulici, je to sen) - (hubený Garfield propadá přes mříž do kanálu, skutečný Garfield se probouzí ze sna) - Garfield: (u ledničky, cpe se) Byl to jen sen! Byl to jen sen! Byl to jen sen!"

trudoš
04.09.2016 5 z 5

„Garfielde, už přece nemůžeš mít hlad. Musíš trochu shodit. Do snídaně už nic nedostaneš.“
„Opravdu to chceš, Jone? Víš, jak dopadnou podvyživení lidé? Stanou se z nich modelky, Jone. To je to, co chceš?!! Modelku?!“

studentik
16.01.2012 5 z 5

Velmi pěkná knížka... Ale některé prupovídky jsem pochopil až na podruhé =)

marwin836
14.09.2011 5 z 5

Můj první Garfield.. A taky začátek mé Garfieldománie. :)

PanKérka
10.02.2011 5 z 5

Jako vždy jsem se pobavila :)