Garfield polyká pýchu

Garfield polyká pýchu https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/1692/garfield-polyka-pychu-1692.jpg 5 64 4

Garfield série

Opět je tu Garfield. Věčně hladový, cynický a nabručený. Zkrátka takový, jak si na něj potrpíme.

Kuža007
28.03.2023 5 z 5

Jeden z nejlepších dílů s Garfieldem od Jima Davise. Opět nastiňuje situace, které se nikdy předtím ani potom už mockrát nezopakují. Nejlepší stripy:
"Garfield: Abych mohl napsat slavný román, musím trpět. - (Jon otevírá dveře a praští jimi Garfielda) - Garfield: Děkuji ti, Jone. Vzpomenu si na tebe v proslovu při přebírání Nobelovy ceny za literaturu."
"Táta Jona: Dneska je trochu bahno, co, Garfielde?; Garfield: To jo. - Táta Jona: Tady je moc hluboko na prcka jako jsi ty.; Garfield: Já vím. - Táta Jona: Měl by sis stoupnout Jonovi na ramena.; Garfield: Stojím."
"Garfield: (na skluzavce) Praporek odmávl a rallye začíná! - Garfield: (jede) Na čele se drží velký Enzio Bodoni. - Garfield: (vráží do stromu) Enzio Bodoni neplánově zastavuje v boxu."
"Garfield: Tak, Odie, dnes vystrašíme pošťáka... tvař se zle! - (Odie mile slintá) - Garfield: Dobrá, zkusíme mu poslintat boty."
"(Garfield strhává z kalendáře pondělí 21) - (na kalendáři se objevuje pondělí 22) - Garfield: To ne! Nesmrtelné pondělí!"
"Holčička: Ahoj, kočičko. Chceš se mnou jít domů?; Garfield: Odprejskni, dítě. - Holčička: Dám ti spoustu dobrého jídla.; Garfield: Jsem tvůj. - Holčička: Užijeme si spoustu legrace! - Holčička: A taky si můžeš hrát s Koláčkem. - Holčička: Tumáš, Koláčku (hodila Garfielda do ohrady se psem jménem Koláček)"
"Jon: Víš, co je tohle, Garfielde?; Garfield: Vím. - Jon: A víš na co jsou?; Garfield: (bere golfovou hůl) Jasně. - Garfield: Kdo chce psa bít, hůl si zrovna našel."
"Jon: Přines míček, caddy. - Jon: Odie! (Odie vyhrabává jamku, aby našel míček) - Jon: Odie, na slovíčko.; Garfield: Už jsem jde správce hřiště. A myslím, ano, má brokovnici."
"Jon: Nevím, proč bych měl být tak rozrušený, že Garfield a Odie odešli. Nejsou přece členy rodiny. - Moderátor v TV: Je 22:00. Víte, kde jsou teď vaše děti. - Jon: Béééé!"
"(Odie slzí u okna) - Holčička: Chudáčku pejsku. Určitě se ti stýská po domově, viď? Určitě bys chtěl jít zpátky ke svému páníčkovi, že jo? - Holčička: Jen přes mou mrtvolu!"
"Garfield: Přidám se k cirkusu! - Garfield: Budu akrobatem na laně nebo krotitelem lvů. - Garfield: Nebo klaunem."
"Jon: (s Garfieldem i Odiem) To je ale překvapení najít vás ve Zverimexu! - Jon: Nikdy by mě nenapadlo vás tam hledat.; Garfield: Tak co jsi tam hledal? - Garfield: Zapomeň na to. Radši to nechci vědět."
"(Jon si prozpěvuje, jde ze sprchy, je jen v ručníku) - (otevírá dveře, nakukuje ven) - (snaží se rukou dosáhnout na noviny) - (musí jít ven) - (Garfield za ním zabouchne dveře, Jon vyletí úplně na ulici) - Hubert: Teda to je nechutné! Koukni se na to, Rebeko!; Rebeka: (na polonahého Jona) Koukám, koukám!"

trudoš
18.02.2020 5 z 5

„Musím si nějak zpestřit život. Přesunu odpolední zdřímnutí na ráno a ranní zdřímnutí na odpoledne. Garfielde, ty jeden nespoutaný živle!“

DracoMalfoy
23.12.2018 5 z 5

Tak tyhle stripy byly skvělý!

Karter9899
01.10.2011 5 z 5

První jsem začala číst Garfielda já,a ted celá naše rodina:)