Garfield škvaří sádlo

Garfield škvaří sádlo https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/1689/garfield-skvari-sadlo-1689.jpg 5 66 5

Garfield série

Opět je tu Garfield. Věčně hladový, cynický a nabručený. Zkrátka takový, jak si na něj potrpíme.

Kuža007
11.03.2023 5 z 5

Opět další díl skvělých Garfieldových stripů. Skvělý Jim Davis. Velice jsem se bavil. Nejlepší stripy:
"Garfield: Jeden filozof řekl: 'Myslím tedy jsem.' - (Odie hopká vedle Garfielda) - Garfield: Chudák Odie, ani neví, že neexistuje."
"Strýček Štěpán (televizní bavič): Ahoj kluci a holky! Mám vás rád takové jací jste!, Garfield: Já tě mám taky rád strýčku Štěpáne. - Strýček Štěpán: Dneska jsem v sádře, protože mě včera přepadl Šáša Váša. Ale to nic, protože ho mám taky rád takového jaká je... - Strýček Štěpán: za mřížemi!, Garfield: Strýček Štěpán je zřejmě taky jen člověk."
"(Garfield - nápisové okénko, tentokrát stylizované do podoby Hvězdných válek, Garfield jako Luke, Arlena jako princezna Lea a Odie jako Obi-Wan Kenobi) Arlena: To je Odie-Wan Kenobi, má mocnou sílu., Garfield: Dobře ji skrývá."

trudoš
06.02.2017 5 z 5

„Jeden filozof řekl: ‚Myslím, tedy jsem‘. Chudák Odie, ani neví, že neexistuje.“

Eremites
25.01.2016 5 z 5

Gabrfielda zbožňuji a moje děti taktéž - některé jeho hlášky se staly naší tradicí :) Skvělý lék na chmury a smutky.

studentik
08.04.2012 5 z 5

Doopravdy výborná kniha plná ironických obličejů a odpovědí kocoura Garfielda.

Bytost na cestě
18.01.2012 5 z 5

Parádní díl Garfieldových stripů :-)