Garfield se vytahuje

A je tu opět Garfield, který má obroský pupek a zasypává fanoušky jak vtipnými, tak cynickými hláškami. Tentokrát se Garfield ukazuje po dvacátépáté a zpívá novou písničku. Jako v minulích komiksech se zde lze setkat s Johnem, Odiem a Garfieldovím oblíbeným medvídkem Pookym. Takže se připravte na pořádný nával vtipů v podání mluvícího kocoura a jeho společníků....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/16_/1682/garfield-se-vytahuje-1682.jpg 4.638

Garfield (25.)

Komiksy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Crew

Kniha Garfield se vytahuje

trudoš
30.01.2018

„Měl bys cvičit, Garfielde.“
„Já cvičím! Zjevně ne každý je schopen rozeznat jemný rozdíl mezi kočičím cvičením a povalováním.“

terka95
20.07.2017

Nikdy jsem na Garfielda nekoukala, ale vtipy mě pobavily:) i když se našly i takové, které jsem nepochopila :D

Lenna75
27.07.2013

Úžasný to kocour, který omámil velkou část obyvatelstva. Trochu moc tlustý, trochu moc líný, trochu moc sobecký, trochu moc lakomý, trochu moc svůj. A tak je to správně. Garfielda jsem měla ráda již od raného dětství, vždycky jsem si přála takového kocoura. Bohužel takový je jenom jeden - a skrývá se pouze v komiksech a v televizi.

lady
09.12.2011

Garfield a jeho dobrodružství jsou skvělá.Jim Davis má vkus a smysl pro humor.

Karter9899
01.10.2011

Hodně jsem se u toho nasmála.

Garfield komiksy

Jim Davis