Sluneční drahokamy

Sluneční drahokamy https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/1073/bmid_slunecni-drahokamy-PlH-1073.jpg 4 220 28

Gallagherova hospoda série

Po nezdařeném manželství a náročné kariéře psycholožky odjíždí unavená Jude do Irska, země svých předků, aby dala svému životu nový směr. Usadí se v domě zesnulé pratety a brzy se spřátelí s Aidanem a jeho sourozenci, kteří vedou místní hostinec. June a Aidan jsou k sobě přitahováni magickou silou, ale mladá žena brzy vycítí, že mezi nimi stojí staré tajemství...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Jewels of the Sun , 1999

lifeoptimist
15.05.2015 3 z 5

tak nevím no, jako kdo má rád romantiku a trošku fantasy nebo nadpřirozena.... tak supr, takový hezký oddych, mně se teda daleko víc od Nory líbily romány typu Vražedná nevinnost, Krajina světla, Zlodějka, Tři osudy.......atd. Tohle je na mě už přeslazené, zkusím přelouskat i další díl a uvidím

vaili
18.06.2014 4 z 5

Jj pro mě trošku přeslazené, ale dalo se to :)

hojchna
13.09.2013 2 z 5

Noru Roberts čtu celkem ráda, ale tahle limonáda mě teda nebavila, dočetla jsem s potížemi.., Na mě byl příběh až moc sladký, nic ze života. Další díly si mileráda nechám ujít..

Moni-ka
29.08.2013

Pohodová knížka. Ráda si přečtu další díly.

kika 13
03.03.2013 4 z 5

Oddychové čteníčko,pěkné.

LibraryGirl
31.08.2011 5 z 5

Nádherná kniha, plná vtipu, romantiky a krásných irských pověstí. Místy mi připomínala knihy Sophie Kinsella. Ačkolik je Kinsella britská autorka a Nora americká. Moc se mi příběh líbil, už se těším na další z Irska, o Shawnovi a pak o Darcy.

Danafantom
26.06.2011 5 z 5

Odpočinkové čtení, bylo to fajn, jen úplný konec -nevím, jak to nazvat- no, přitažený za vlasy.

zuzil
30.11.-0001

patří do trilogie: srdce oceánu a měsíční perly