Klikatá cesta

Klikatá cesta https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426371/bmid_klikata-cesta-pjI-426371.jpg 5 411 146

Frost Easton série

< 3. díl

Cesta ke spravedlnosti dokáže být někdy hodně klikatá. Zvlášť vede-li nejzakroucenější ulicí San Francisca. Jmenuje se Lombard Street. A slovo „Lombard“ je jediné a poslední, které vyřkne Denny Clark, než zemře v náručí svého přítele, inspektora Frosta Eastona, před prahem jeho domu. Může Dennyho smrt nějak souviset s úmrtími několika lidí, poblíž nichž byl objeven obrázek červeného hada? Řádí tu sériový vrah? A kdo nebo co je „Lombard“, záhadné jméno, které se mezi sanfranciskou smetánkou vyslovuje pouze šeptem? Bude-li se chtít Frost tentokrát dobrat pravdy, nemůže věřit vůbec nikomu – jeho protivník totiž zná každý Frostův krok a číhá za další zatáčkou, aby mohl znovu udeřit.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Kalibr

The Crooked Street , 2019

Dajine
27.09.2020 4 z 5

No tedy fakt dobrý. Doufám, že na pokračování nebudu muset dlouho čekat.

Adell-ka
15.09.2020 5 z 5

Naprosto skvělá kniha, četla jsem i předchozí díly a za mě je tenhle nejlepší. Děj je poměrně složitý, ale dokonale propracovaný a všechno do sebe krásně zapadá. Ale ten konec mě dostal. Takže nutně potřebuju další díl!

monika0356
15.09.2020 5 z 5

Okamzite potrebuji dalsi dil!!!!

Veju007
07.09.2020 4 z 5

Ano, tohle rozhodně je zatím nejlepší díl série! Frost je prostě sympaťák a děsně mu fandíte, souhlasím i s tím, co se píše na záložce - Lombard je Frostovým Moriartym.
Tahle série patří k těm složitějším a “dospělejším” knihám, chování všech postav je propracované a dává smysl a vy skoro celou dobu prostě netušíte, komu a co můžete věřit! Už aby tu byl další díl!
P.S. Přesně jsem věděla, co se stane v poslední kapitole!

astra3
06.09.2020 4 z 5

Dobrá detektivka, trochu beznadějná a ten závěr. Tabby ...

DericCaster
31.08.2020 5 z 5

Vezmu to trochu od zadu. Sice mne také trochu vadí, že závěr knihy vlastně nic nevyřešil a jen odsunul vývoj do dalších dílů. To však nic nemění na skutečnosti, že mne čtení knížky bavilo a užíval jsem si jej. Budu netrpělivě vyhlížet další pokračování!

Refadora
28.08.2020 5 z 5

Skvělá knížka, fakt bych ji v některých částech přirovnala k Harrymu Potterovi a to jak čtivostí, tak tím, že u nikoho není jasné, na čí straně je. Četla jsem i další dvě knihy ze série a řekla bych, že je každý díl lepší a lepší! Jedinou výtku mám k překladu a korektuře, v knížce se nachází překlepy a některé věty jsou hodně kostrbaté.

Zaboracka
27.08.2020 5 z 5

Velice čtivá a zdařilá detektivka. Svědci umírají a důkazů je málo. Jen mi neseděl konec. Chápu, že je dobré nechat si otevřená vrátka na pokračování, ale to není můj šálek kávy.

Pajic21
11.08.2020 3 z 5

Kvalitní a promyšlená kniha. Děj mě však nezaujal. Jednoduše řečeno mne prostě nebavila.

LaBella
10.08.2020 5 z 5

Frost a Shack. To je dvojice, která si mě získala od prvního dílu a co případ, to velice dobré čtení. Konec tohoto dílu mě velmi překvapil, už aby vyšel další!

ivoiro
08.08.2020 5 z 5

Tohle bylo hodně dobré. A již netrpělivě čekám na další díl.

Pája699
07.08.2020 5 z 5

Tak tohle nemělo chybu! Napínavé čtení až do poslední stránky. Děj je plný zvratů a akce. Komu vlastně můžete věřit? Konec pro mě hodně zajímavý a nečekaný, tohle jsem vážně nečekala a spadla mi brada. Tím pádem se už nemůžu dočkat dalšího pokračování :-)

mikika
06.08.2020 5 z 5

nenápadná, ale srdeční záležitost.

Radim027
06.08.2020 5 z 5

Nejlepší kniha ze série. Velmi dobře podaný případ, nečekaný závěr, celé vyšetřování mělo hlavu a patu. Jsem zvědavý na další díl, protože ten konec, ten jsem teda opravdu nečekal i když poslední stránky jsem již tušil a uff uff :) jedna z top sérií na poli krmi

alnahu
01.08.2020 5 z 5

Tak toto je pro čtenáře thrillerů opravdová lahůdka. Děj je napínavý od začátku až do konce,drží vás v napětí do poslední stranky-která je opravdovým překvapením.I když zůstává konec otevřený -neubírá to počet hvězdiček v mém hodnocení.Takovéto knihy ráda čtu a již se těším na další od tohoto,pro mne neznámého autora.

ArwenAragorn
26.07.2020 5 z 5

Tenhle thriller byl podle mého gusta. Napínavý, čtivý, akční, plný nedůvěry a lží. Líbí se mi, že Frost není vylíčen jako neodolatelný krasavec a lamač ženských srdcí a že není nezranitelný. A za poslední stránku jsem musela * přidat, takže teď je to za plný počet. S kocourem by to pak bylo za 6. Otevřený konec mi v tomto případě nevadí.
Ale musím dát za pravdu RADOST, že ta neschopnost policie versus hromady vražd byla dost nepochopitelná.

RADOST
21.07.2020 3 z 5

Třetí díl série mi připadal slabší, nezaujal jak ty předešlé. Byl velmi akční, naplněn stálým napětím a nedůvěrou. Odrazovala mě ta neúprosnost a rychlost zabíjení v protikladu se strachem a bezradností, technickou nedokonalostí a neschopností policie. Děj působí bezútěšně a nevyváženě .

Jiparis
15.07.2020 5 z 5

Až na otevřený konec to nemá chybu. Nikdo nevěří nikomu , řeší se spletité pracovní i osobní vztahy , bohužel i spousta mrtvých. Kdo je vlastně Tabby?

kneslova
14.07.2020 5 z 5

Připojuji se k výborným hodnocením, nadprůměrná detektivka, přečteno během dvou dnů, žádná nuda a ten konec!!

Hella
11.07.2020 3 z 5

Čekala jsem víc, přece jen předcházející díl byl docela pecka. Jenže já se nudila a bylo mi docela jedno, jak to bude s Lombardem. Malinko to vylepšil úplný závěr, jenže na druhou stranu si zase říkám: "To jsou všichni ti chlapi úplně blbí?". Ale ano, další díl už kvůli tomu konci určitě dám a věřím, že bude zase lepší.

Brian Freeman
americká, 1963