Padesát odstínů svobody

od:


KoupitKoupit eknihu

Ana od počátku věděla, že milovat Greye nebude snadné a společný život přinese problémy, které ani jeden z nich nepředvídal. Any se musí naučit sdílet Greyův opulentní životní styl, aniž by přitom obětovala svoji bezúhonnost a nezávislost. Grey naopak musí překonat svoji posedlost Anu ovládat a zaplašit noční můry, které ho stále sužují. Když jsou konečně spolu, spojuje je láska, vášeň, důvěrnost a leží před nimi svět nekonečných možností....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/153240/fifty-shades-padesat-odstinu-svobod-OA5-153240.jpg 3.33155
Série:

Padesát odstínů (3.)

Orig. název:

Fifty Shades Freed (2011)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, XYZ
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (459)

Přidat komentář
Terez9119
05. listopadu

Nejhorší díl. Přeslazené, bez děje, ona zase nedělá, co se jí řekne, a to jen proto, že je blbá. Nedbá na svou bezpečnost, zapomíná brát prášky a injekce... Člověk se diví, že takovej chytrej chlap jako Grey s ní chce být a ještě si myslí, že je dokonalá.

Katulinka69
20. října

Tenhle díl mě bavil ze všech nejmíň.

Macicekh
28. záříodpad!

No comment...

ferda16
20. září

Když jsem zvládla 2 předešlé, tak jsem musela dočíst celou sérii. Tento díl byl nejlepší. Tady jsem četla poctivě celé. Napínavá nit příběhu by tam opravdu byla, ale nemusela by být špatná, kdyby nebyla obalena všemi těmi detaily k ničemu, které se stále dokola opakují a ani čeština není tak bohatá, aby ty výrazy dokázala nahrazovat :). Ale ano, mám sérii za sebou a zkušenost to byla. Bohužel mě nijak extra neobohatila. Jenže se o této trilogii tolik mluvilo, tak aspoň patřím k těm, kteří vědí o co jde :-)

jfialova
22. srpnaodpad!

Nedá se nic dělat, ale nula bodov. Trapné dialogy, odhadnutelný vývoj příběhu a když už čtenáře nudí popisy sexuálních scén (které jsou jak přes kopírák, takže i opravdu svědomitý čtenář přeskakuje), tak tam frkneme neplánované těhotenství. Lidi, fakt se vám takové ubohé knihy líbí? Zkuste šestákové harlequiny, opravdu to je lepší kvalita a ty příběhy jsou aspoň krátké.

Ivka14
12. srpna

Celou sérii jsem si zamilovala. Knihy jsou lepší než film. A zase mě teto díl dohnal k slzám. Doporučuji.

xena_petra
09. července

Velmi čtivý příběh. Chvilema docela napínavý.

Gabux
17. června

Skvělé zakončení. Rozhodně se mi líbilo nahlédnout do hlavy i Christianovi. :)
To, že kniha popisuje něco, co mnoho lidí považuje za tabu neznamená, že je to brak. Sex a celkově erotika do života patří a lidé by se měli přestat bát o tom mluvit. Kniha je napsaná dobře a čtivě. Erotických knih existuje spoustu, ale jen tato vyvolala takové pozdvižení. Právě díky tomu stylu psaní. Za mě je to fajn oddechová knížka.

KateTheBlogger
27. dubna

Po přečtení musím zhodnotit, že mě ze všeho nejvíc zaujal Greyův pohled úplně na konci knížky. Příběh padesáti odstínů se mi zdál až moc americký a romantický... ona a on, zamilují se do sebe i přes počáteční komplikace a společně překonají všechny překážky :-)

LP113
11. dubna

Ale jo, jsem spíš na severské detektivky, ale když to četli všichni.....Jako čtivé to určitě je, takže jsem musela přeci přečíst celou sérii ;-) Ale tohle byl nejhorší díl. To už byla taková romantika, že z toho mám sladko v puse.

Turmee
10. dubna

Pocity z předchozích dílů přetrvávají. Hodně zápletek v jednom díle. A sex se stal jen nudnou vycpávkou děje. Stejný scénář, stejné věty. Jsem ráda, že jsem se dostala na konec a možná jsem zvědavá i na Greyův pohled.

Nela.Rob
05. dubna

Tak jsem byla kamarádkama donucena přečíst si tu "nejlepší trilogii" všech dob. Ale bohužel jsem došla k závěru, že to je naprostý literární odpad. Ano, přečetla jsem všechny 3 díly, ale už se k nim nikdy nechci vracet.
Naprosto nesmyslný příběh, trapné dialogy, a ve finále, jeden a ten žvást pořád dokola. Tato kniha mi absolutně nic nedala. Jen jsem díky ní ztratila čas, který jsem mohla věnovat jiné knize.

juni
15. březnaodpad!

Kniha se mi vůbec nelíbila. První dva díly jsem viděla jenom jako filmy a tenhe taky, ale přišlo mi to jako strašná nuda. Nemělo to děj a bylo to předvídatelný.

daza.dt
13. března

Z celé série byla asi tato nejlepší - alespoň se něco dělo a mělo to nějaký spád. Všechny 3 díly bída.

andrea1970
11. března

Stále to samé dokola... Třetí díl už byl opravdu nudný, neustále se opakující scény... Trvalo mi dlouho, než jsem ho dočetla.

Szekynka
06. března

Nejedná se zrovna o knihu plnou zvratů, kde by na čtenáře čekalo nějaké překvapení, vše dopadne tak nějak předvídatelně. Nicméně je to oddychové čtení s trochou toho sexu, snění a pohádkového života.

Alex.Barunka
05. března

Kdyby se to seškrtalo na polovinu, nic by se nestalo.

tabaluga
05. března

Knihu jsem přečetla ale pro mne to byl brak

lenysek69
28. února

Třetí díl byl srovnala s prvním dílem, co se týče zajímavosti. Stejně tak, jako u prvního dílu, čekáte, jak to bude probíhat, tak u třetího dílu čekáte, jak to asi dopadne. Za mě byl tedy třetí díl super.

Jeckyyy
19. února

Celkově mě nezaujal první ani druhý díl....kniha ani film. Ale díl třetí už se mi líbil, byl víc akční tudíž i na film se dalo koukat :)

janyska13
03. února

Poslední díl mě celkem bavil, možná i nejvíc. Hodně věcí se tam dělo. Jsem zvědavá na film.

ecila13
30. ledna

Četla jsem ze zvědavosti, čekala brak, ale je to celkem fajn série knížek na dovolenou. Autorka umí vyjádřit zamilovanost, touhu, úzkost, závislost, narcistické zranění ...
Akorát to není červená knihovna, ale chvílemi spíše porno :-)

LivN
29. ledna

Už to nebylo ono. Taky jsem postrádala víc podrobně rozepsaných erotických scen. Už to nebyla tak erotická knížka jako první díl a to mě zklamalo. Čekala jsem od toho víc první díl prostě vede.

TerezaMondeková
21. ledna

NÁDHERA!
Obálka PŘEKRÁSNÁ! Název taky.
Nechápu, jak může mít takové hodnocení! Kniha je dokonalá. Plná romantiky, zvratů a překvapení. Jsou dokonalý pár. Knize nic nechybí. Přečteno jedním dechem. Nemohla jsem se odtrhnout. Knihu si určitě znova přečtu. Nemůžu se dočkat až vyjde film.

m_friedlova
17. ledna

Mě se příběh (a celá trilogie) líbil. Pro mě odlehčené čtení, přečtené jedním dechem. Tento třetí díl byl nejnapínavější i díky tomu, že jsem nejdřív neviděla film a nevěděla jsem, co hlavní postavy čeká. Žádný litetární skvost to není, ale četla jsem už horší knihy, u kterých zvažovala, zda je vůbec dočtu. Za mě pozitivní hodnocení.

terezka1271
14. ledna

Nejlepší díl z trilogie. Baví mě a ráda se ke knížce vracím.

puhinka
03. ledna

Knihu som čítala už dávnejšie...ale...mala som čo robiť, aby som ju dočítala. Kebyže dáme preč podrobné opisovanie sexu, dej knihy je na 50 strán. A celé to bolo také nerealistické už aj na mňa a to mám rada rozprávky pre dospelých ...

4laras
28.12.2017odpad!

Zklamání největší.
Pokus o napětí mezi postavami, který se moc nevydařil.

Důkaz že lidi se nemění...

Michelle.Bee76
23.12.2017

Nedočteno.. to už fakt nešlo. Špatné.

Evaneva
19.12.2017

Odpočinkové erotické čtivo.