Topím se v tobě

Topím se v tobě https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/225967/bmid_falling-topim-se-v-tobe-43d-225967.jpg 4 508 113

Falling série

Nebyla jsem vždycky zamilovaná do Coltona Callowaye. Nejdřív jsem milovala jeho mladšího bratra Kylea. Osmnáctiletá Nell Hawthornová se zamiluje do dlouholetého kamaráda z dětství Kylea Callowaye. Jejich mladá láska je krásná a budoucnost plná příslibů, avšak jen do osudného dne, kdy Kyle tragicky zahyne. Jeho náhlý odchod Nell navždy změní. Na Kyleově pohřbu potkává jeho staršího bratra Coltona. Oba jsou v nelehké životní situaci a zranitelní jako nikdy dříve. Po roce se jejich cesty zkříží znovu, tentokrát v New Yorku. Nell se ještě stále nesmířila s Kyleovou smrtí. Colton se Nell snaží přiblížit, ale nedaří se mu to, přesto ji však nedokáže pustit z hlavy. Cestu k sobě nenacházejí snadno, oba tíží vlastní tajemství…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Falling Into You , 2013

Roma20
02.03.2018 4 z 5

Tato kniha má v sobě mnoho pocitů. Dokázala ve mě vyvolat pocit raodsti, ale i smutku.

TerezaMondeková
20.02.2018 5 z 5

Kniha je opravdu nádherná. Je romantická, smutná, originální, napínavá, dojemná a co je nejhorší, že se to může stát i ve skutečném životě. Tahle kniha ve mě vyvolala radost smutek, bolest, slzy... U knihy jsem hodně brečela. Občas jsem ani neviděla na stránky knihy. Myslím si, že u téhle knihy se není čemu divit. V knize nechyběla láska, romantika, překvapení, zvrat, krásný konec. Taky oceňuju to, že autorka dala na konec knihy seznam písní, které se v knize vyskytovali.

Princezna_1
13.02.2018 5 z 5

Super krásný příběh. Velice dobře se mi to četlo. Části jsou tak smutně krásné...

jani.ruzicko
31.10.2017 4 z 5

Smutek, slzy, žal, bolest, radost, láska, boj... to všechno a mnohem víc mě napadá po přečtení této knížky... dle mého to byl moc pěkný příběh, Nell, to úplně dobře nezvládala, ale asi se tomu nemůžeme divit.. s Coltem se život nemazlil, přesto je to velmi silná osobnost... za mě 4/5* =)

Anna 13
05.08.2017 3 z 5

Velmi průměrná kniha, u které máte pocit, že první polovinu psal úplně někdo jiný než tu druhou.
Kniha se čte rychle, ale jsou v ní hluchá místa, zbytečnosti, které všechno zdržují.
Myslím si však, že kniha může být velmi důležitá pro lidi, kteří ztratili blízkou osobu a vyrovnávají se s každodenní bolestí, se zoufalstvím a žalem. Kniha by mohla být zlomová pro jejich život.

Na konci knihy oceňuji seznam písniček, které hráli v příběhu roli.
Přeslazený tragický příběh, ve kterém je všechno.

Na spoustu věcí nezapomenu... Ale příběh se mi nedostal pod kůži a styl psaní není na kdovíjaké úrovni: proto tři hvězdy.

Falda
05.07.2017 3 z 5

Až příliš neuvěřitelné. Knížka spíš opravdu pro mladistvé...

Petruska200
27.06.2017 5 z 5

Nadherna,ctiva,vrele doporucuju

independentka
24.06.2017 2 z 5

Celkový dojem: Cože? Já to opravdu dočetla až do konce?! Nemá to vůbec šťávu, autorka staví na dojemných scénách a na sexu. Nechápu celkové hodnocení knihy.

tynka65
23.06.2017 4 z 5

Hezké, smutné, romantické a čtivé ... To co jsem od této knížky očekávala mi přesně vrátila. :) Jsem zvědavá na další díl

cukrovka
20.06.2017 4 z 5

Velmi čtivý příběh i když dost smutný. To čím si prochází Nell je velmi smutné a opravdu to nezvládá dobře. Pomoc se jí dostane od Coltna, s kterým se život nemazlil.

ardeas
12.06.2017 3 z 5

Je to také 50 na 50. Začiatok mi prišiel trocha otravný, potom sa to ako tak utriaslo, ale ak keď to bolo pomerne emocionálne vypäté, nedokážem sa zbaviť pocitu, že niečo nebolo vypovedané.
V knihe odznelo množstvo problémov, ale keď sa nad tým všetkým zamyslím spätne, prídem mi to, že autorka príbehom chcela povedať, že dobrý sex všetko na chvíľu porieši. Je to zdravšie ako drogy a alkohol, či sebapoškodzovanie... tak prečo nie :) a preto je to pre mňa len priemer ktorý hrá na city.

Ms.Iris
08.06.2017 4 z 5

Wau, vôbec som nevedela po akej knihe siaham, bola to len voľba naslepo, no o to viac ma nadchla a jej výber neľutujem ;-) som milo prekvapená celkovým dejom, zaujímavým príbehom písaným z viacerých pohľadov, príbeh plný lásky, vášne, erotiky, ale aj bolesti a smrti. Lomcovali mnou všetky možné emócie. Miestami som plakala, miestami som ani nedychala. Kniha nieje dokonalá, má svoje chybičky, boli tam miesta, ktoré mi vadili, no ako celok ju hodnotím veľmi kladne.

ps: tak detialne rozpísané erotické pasáže som absolútne nečakala a hádam ani nikdy nečítala. Žasnem nad tým ako autorka dokazala každú "erotickú činnosť" rozpísat na xx strán.. klobúk dole! ;-)

EvikU.
07.04.2017 4 z 5

Moc se mi kniha líbila. Je to jedna z těch knih, co se čtou sami. Určitě jo doporučuji a vrhnu se i na další díl.

avalonek
16.03.2017 5 z 5

Musím říct,že mě kniha uchvátila od první strany.Nell a Colton se mi dostali do srdce.Prožívali bolesti a strasti a já sem je prožívala s nima..Jejich příběh byl hezky a uvěřitelně napsán..Nemůžu si na nic stěžovat..

kik68
05.01.2017 4 z 5

Příběh velmi líbivý a zajímavý. Tragická linka je vlastně znát už od začátku a tím pádem je vlastně jasné, že šťastný konec Kylea nečeká. Bohužel i Nell si musí projít spoustou zlých věcí, aby se svého štěstí dočkala.
Líbí se mi příběh a problémy Coltona. Je netypické, aby člověk s jeho "vadou" zvládl tolik co on. Moc se mi líbí zakomponování hudby do celé knihy.
Dodané tři kapitoly mi přišly trošku zbytečné, ale daly se přečíst.

-An-
10.12.2016

Krásná :)

warca
02.12.2016 3 z 5

Ach, jak tragický...
No, byl to zajímavý příběh. Je vtipný, že celkem nedůležitý věci autorka rozpitvala dopodrobna a ty důležitý části se mění rychlosti blesku...
Pochybuji, že ve mně kniha zanechala nějaký emoce.
Za týden si nevzpomenu o čem vlastně byla...

anibeni
31.08.2016 4 z 5

Popravdě úplně nevím, jak tuto knihu ohodnotit... Námět je výborný a typický pro Young adoult a tím pádem pro všechny mladé, napínavá linka je zde také, ovšem nejvíc je zde sexu a ten hodnotit teda nechci. Takže kdyby to šlo, dám 3,5 hvězdičky.. Úplně zbytečné mi přišly poslední 3 kapitoly..

Nuttelka
23.07.2016 5 z 5

Tyyyy brďo, tak to byla opět po dlouhé době jedna velká dlouhá horská dráha emocí, to na knížkách miluju, že s hlavními postavami všechno prožívám... I když je to nejspíš pro mladší ročníky, tak za mě dávám zasloužilých 5 hvězd, doporučuji!

Petra17
07.07.2016 4 z 5

Pěkný příběh o lásce a smrti, s kapkou té erotiky, jednou za čas taková knížka - proč ne :)

láska smrt dyslexie smutek vyrovnání se s minulostí

2015  68%Alfa
2015  77%Topím se v tobě
2015  76%Topíme se v sobě
2015  71%Beta
2016  77%Omega

Kniha Topím se v tobě je v