Topím se v tobě

Topím se v tobě https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/225967/bmid_falling-topim-se-v-tobe-43d-225967.jpg 4 508 113

Falling série

Nebyla jsem vždycky zamilovaná do Coltona Callowaye. Nejdřív jsem milovala jeho mladšího bratra Kylea. Osmnáctiletá Nell Hawthornová se zamiluje do dlouholetého kamaráda z dětství Kylea Callowaye. Jejich mladá láska je krásná a budoucnost plná příslibů, avšak jen do osudného dne, kdy Kyle tragicky zahyne. Jeho náhlý odchod Nell navždy změní. Na Kyleově pohřbu potkává jeho staršího bratra Coltona. Oba jsou v nelehké životní situaci a zranitelní jako nikdy dříve. Po roce se jejich cesty zkříží znovu, tentokrát v New Yorku. Nell se ještě stále nesmířila s Kyleovou smrtí. Colton se Nell snaží přiblížit, ale nedaří se mu to, přesto ji však nedokáže pustit z hlavy. Cestu k sobě nenacházejí snadno, oba tíží vlastní tajemství…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Falling Into You , 2013

Mikik
28.07.2015 3 z 5

Kniha se mi líbila ze začátku opravdu hodně, popisování první lásky, tragická nehoda a vyrovnávání se se svými démony. Dokonce i erotické scény se do toho docela hodily. Co mi tam hodně vadilo byly některé zvraty, které už byly opravdu přitažené za vlasy. Třeba to, co se stalo na konci. Někdy méně je prostě více. Ale jinak byl příběh pěkný.

Makyt
27.07.2015 5 z 5

Po přečtení hodnocení jsem do knihy šla s rozporuplnými pocity. ALE! Knížka překonala všechny mé představy. Romantika, erotika, psychologie... obě části knihy měly své... a to, jak Colton Nelle pomáhal vypustit vnitřní strachy, to bylo úžasný.... takže za mě jednoznačně 5*. A těším se na další díl.

machrus
26.07.2015 3 z 5

naprosto se stotožňuji s komentářem Ankavi

Ankavi
25.07.2015 3 z 5

Váhala jsem s hodnocením, ale nakonec musím takto - průměrně. Nejvíc za srdce mě chytla první část knihy, včetně tragické scény. Děj v dalších částech má fajn námět, ale zpracování podle mě dost pokulhává - erotika střídající se s psychologickými chvilkami, asi tak bych to popsala ve stručnosti. S knihou samotnou mě sice smířil epilog, ale celkově cítím spíše rozčarování. Ač je téma nádherné, jsem lehce zklamána. Nicméně druhý díl si už ze zvědavosti určitě přečtu.

Markysek45
14.07.2015 4 z 5

Velmi povedená kniha v rámci tohoto žánru. Dojemná první část knihy a krásně popsané sbližování a odpuštění (sám sobě) v další části. Téměř na konci jsem si říkala, jestli ten osud není k Nell až příliš krutý, ale autorka si to tak vybrala.

Příběh citlivě upozorňuje na křehkost lidského života a vědomí, že nic není jisté. Za mě palec nahoru.

mmmisulka.r
02.07.2015 5 z 5

Jednoznačně nejlépe psaná kniha, tohoto žánru. Tedy podle mě. Jasinda Wilder umí dokonale popsat pocity i situace tak, aby jste je skutečně cítili. Uznávám, první polovina byla smysluplnější a vážná, ta druhá už se pak táhla v duchu na jaký jsme u těchto romanťáren zvyklí. Hromada sexu, zvrat a rádoby Happy End. :-)
Nenechte se však odradit, každý má jiný názor, kniha se četla velmi dobře a to hlavně díky uvěřitelnému stylu autorky. Já si velmi ráda přečtu pokračování.

VercaLukasova
30.06.2015 3 z 5

Od knihy jsem čekala víc. :( První část s Kylem byla super, moc mě to bavilo a TU část jsem obrečela a zasáhla mě, ale druhá část s Coltonem... nesedl mi. Nelíbilo se mi chování Nell a detailní popisy sexuálních zážitků bych úplně vypustila. Přišlo mi to, jako kdybych v půlce vyměnila knihu a četla jiný žánr. Nicméně jsem se díky ní seznámila s nádhernou skladbou: The Avett Brothers - I and love and you :)

evasamankova
30.06.2015 2 z 5

Od této knihy jsem očekávala trochu něco jiného, resp. na výběr bylo - buď to bude klasická červená knihovna, nebo s přihlédnutím k anotaci hořkosladký román s hlubší sondou do zraněných duší hrdinů. Jasinda Wilder si zvolila obojí a ještě k tomu přidala třetí složku - erotiku. A ta má v knize podíl asi největší.
Spojení truchlení, smrti, hledání vlastního odpuštění s neutuchající erotickou přitažlivostí je něco, co mi vůbec nesedlo dohromady.
Pro mě zklamání z důvodu, že jsem měla bohužel jiné představy (o erotice anotace nic nehovoří), ale kdo má rád erotické romány nebo červenou knihovnu, určitě se mu bude kniha líbit.
Recenze:

DariDerek
25.06.2015 4 z 5

recenze v záložkách :)

dubakm
24.06.2015 4 z 5

První půlka knihy byla úžasná a opravdu hodně dobře napsaná. Nádherné vykreslení první lásky, která byla ukončena tou nejtvrdší ránou života. Část se stromem byla hodně srdcervoucí :-( Druhá část už byla klasika v YA žánru, ale přesto pořád nadprůměr. Víc napsat a nedát spoiler bohužel nejde. No a použití textu písní, stejně jak u Colleen Hoover , prvoplánové ale přesto brilantní ( dokonce se tam vešla i moje oblíbená balada od The Avett Brothers: I and Love and You ).

,, Load the car and write the note
grab your bag and grab your coat
tell the ones that need to know
we are headed north.

One foot in and one foot back
but it don't pay to live like that
so I cut the ties and I jumped the track
for never to return ............

SindyEM
20.06.2015 4 z 5

Srdcervúci a krásny príbeh, ktorý mi bude ešte nejakú chvíľu vŕtať hlavou, a na ktorý len tak nezabudnem. To sa z daného žánru, ktorého je momentálne trh presýtený, podarí len máloktorej knihe. Páčil sa mi štýl písania, podanie, aj nápad. Jednu hviezdičku som ubrala za slabšie miesta knihy, dejové zvraty, ktoré mi prišli už trocha príliš...ale inak mám z knihy veľmi "dobrý" pocit a teším sa na ďalšiu z tejto série.

EvaSupovic
16.06.2015 5 z 5

Mě osobně se knížka moc líbila. Hodně jsem si na začátku pořvala, to jo, ale rozhodně si někdy přečtu znova. Krásný, smutný i intenzivní příběh o tom, jak se vyrovnat se smrtí, okořeněný romantikou, bolestí i láskou :-D

ZdenkaN
12.06.2015 4 z 5

Jsem docela vděčná autorce, že vcucla dva vztahy a pět let života Nell do jedné knížky. Příběh sám o sobě byl úžasný, ale já nevím ... to podání mne prostě neoslovilo.

láska smrt dyslexie smutek vyrovnání se s minulostí

2015  68%Alfa
2015  77%Topím se v tobě
2015  76%Topíme se v sobě
2015  71%Beta
2016  77%Omega

Kniha Topím se v tobě je v