Topím se v tobě

Topím se v tobě https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/225967/bmid_falling-topim-se-v-tobe-43d-225967.jpg 4 508 113

Falling série

Nebyla jsem vždycky zamilovaná do Coltona Callowaye. Nejdřív jsem milovala jeho mladšího bratra Kylea. Osmnáctiletá Nell Hawthornová se zamiluje do dlouholetého kamaráda z dětství Kylea Callowaye. Jejich mladá láska je krásná a budoucnost plná příslibů, avšak jen do osudného dne, kdy Kyle tragicky zahyne. Jeho náhlý odchod Nell navždy změní. Na Kyleově pohřbu potkává jeho staršího bratra Coltona. Oba jsou v nelehké životní situaci a zranitelní jako nikdy dříve. Po roce se jejich cesty zkříží znovu, tentokrát v New Yorku. Nell se ještě stále nesmířila s Kyleovou smrtí. Colton se Nell snaží přiblížit, ale nedaří se mu to, přesto ji však nedokáže pustit z hlavy. Cestu k sobě nenacházejí snadno, oba tíží vlastní tajemství…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Falling Into You , 2013

aninka.b
29.05.2016 5 z 5

Do určité míry psychologický román o lásce a smrti, který je doplněný erotickými pasážemi. Srozumitelně napsáno, oceňuje pohledy ze ženské i mužské strany.

veronika9143
28.05.2016 3 z 5

Na tuto knihu mám zvláštní názor. Doteď nechápu jak autorka na tak málo stran dostala tolik sexu. Mám pocit, že kniha vlastně nemá žádný děj. I s recenzí jsem měla docela problém. Zjistila jsem, že pokud nechci popisovat SEX stokrát jinak, tak tam toho moc není. http://cteme-s-laskou.blogspot.com/2016/05/topim-se-v-tobe.html

KleaM
16.04.2016 3 z 5

Nebylo vše až tak reálné, uvěřitelné, nebo jen stěží, možná těch tragedií bylo až moc na tak málo stranách. Sex byl v knize na můj vkus vykreslen až moc, trošku porno, což asi nebylo až tak nutné. Colton byl ale fajn postava. Celkově kniha stojí za přečtení a čtení má spád. 3,5 hvězdy

Barbra06
07.04.2016 3 z 5

Dlouho jsem váhala, jak ohodnotit. Začátek se mi strašně líbil. Pak začala pasáž z pohledu Coltona a tam mě to přestalo bavit. Ten skok mi tam nějak neseděl a bylo to prostě celé takové zvláštní. Konec byl ale zase dobrý. Takže nakonec musím hodnotit tak, že neurazí, ale ani nenadchne. Rozhodně mě to na další díly nijak nenažhavilo.

georginaa
25.03.2016 5 z 5

Příběh, který se může stát, člověk se těžce vyrovnává s úmrtím svého nejbližšího a dokud se nenajde někdo, kdo zaplní ten smutek, je to jak propast, kde padáte a nevíte kde je dno. Uvnitř jsme křehký bytosti i když navenek ukazujeme svou sílu. Každý se s tím vyrovnává po svém, každého to psychicky zasáhne jinak, ale jedna věc je jistá....chceme žít pro lásku

Milášek
22.03.2016 5 z 5

Naprostá BOMBA.To je jedno z mála slov, které mě napadají. Při prvních stránkách jsem byla šťastná, pak jsem brečela, rozmrzelá z toho příběhu, překvapená, naprosto uchvázená. Moje emoce se střídaly jak na běžícím páse. Nemohla jsem odtrhnout oči od stránek. jedna z nejoblíbenějších knih!! Doporučuji.

bookmania
13.03.2016 5 z 5

Hledáte nějakou příjemnou knihu plnou lásky? Tak nečtěte tuto knihu. Celou první polovinu knihy jsem plakala jako malé dítě. Druhou polovinu knihy jsem se bála nadechnout. Nevěděla jsem že vášeň a touha jdou tak skvěle popsat slovy. Nell je velmi sympatická dívka a do Coltona jsem se zamilovala už na pohřbu jeho bratra. Skvělá kniha!!!!

luciefeix
11.03.2016 3 z 5

vyrovnat se s nečím takovým není jednoduché , kniha ma spad , druhá polovina me ale uz moc nebavila

malazluta
23.02.2016 3 z 5

Děj knihy mi přišel od autorky poněkud "vyděračský" a to tím, že je psaná s cílem "hlavně aby si čtenářky poplakaly". Popsání Kyleovy smrti z jeho i Nellina pohledu mi přišla jako určitá forma masochismu....dějová linka s Nell a Coltonem je podobná, jako u desítek dalších knih tohoto žánru ... těžko jí něco vytknout, neurazila, ale ani nijak výrazně nepotěšila.

muchomurka
12.02.2016 3 z 5

Knížka měla dobrý potenciál, ale škoda že ji nenapsala J. Lynn. Chyběla jí lehkost, vtip a něžnost (nemyslím jen u erotických scén, ale tak nějak něžný podtón drsného příběhu), kterou mají knihy J. Lynn.
Zde bylo všeho příliš mnoho na velmi malém prostoru, jen lehce se všeho dotknout a vlastně nic neřešit. Že měli oba své duchy, fajn, ale že ne jen jednoho, ale rovnou několik a ještě takových vážných, těžkých, to bylo teda dost. Že se v tom oba patlali a vlastně si pomáhali a zároveň nepomáhali, to mi na tomto příběhu vadilo. Všechno navíc bylo řešeno povrchně, jakoby autorka jen potřebovala nějaký zhruba motiv pro to, aby mohla psát dlouhé pasáže plné sexu.
A ano, fandila jsem hlavním hrdinům, i když Nell mi často lezla na nervy, prostě rozmazlená holka. Colton byl fajn, líbil se mi mix drsnosti a něžnosti. A Kyle, když umíral, bylo mi do pláče a přišel mi hrozně fajn (opět se ukázalo, že Nell byla sobecká a rozmazlená, když ho odmítla). Jinak kde byli rodiče, že jim nevadilo, že Nell si ubližuje, pije a v podstatě je chodící troska? Aspoň náznak...
Hm, kniha má spoustu nedostatků, ale jako příběh na jedno zdlouhavé odpoledne nebo cestu vlakem, proč ne.

TiNNA5599
23.01.2016 4 z 5

Téma perfektná. A určite sa oplatí prečítať. Avšak bolo to nejak krátke. Autorka ma veľmi dobrý štýl písania.... taký ktorý zaujme a vtiahne do deja. Jedno mi na tej knihe nesedelo. A to to, že spisovateľka tam zakomponovala veľa životných problémov a dala ich dvom osobám. Možno by to spravilo keby to bolo viac rozvité, a v dlhšom časovo úseku. Takže dávam štyri hviezdičky. Ale je to niečo aj na zamyslenie, takže to stojí za to.

barbora2863
12.01.2016 2 z 5

Začalo to sľubne, dokonca by som mohla povedať, že som bola nadšená. Predsa len láska medzi dvoma, čo spolu vyrastajú od plienok a sú najlepší kamaráti, až kým si neuvedomia, že je medzi nimi niečo viac, je vždy dobrý námet na príbeh.
Záleží potom, ako to všetko pokračuje, čo im autor vymyslí, ako to celé zamotá. V tejto fáze knihy by som ju hodnotila oveľa vyššie.
Aj to nešťastie ma dojalo, fakt, aj slzička mi vyšla, prežívala som to celé s Nell. Aj Coltona som brala, od pohrebu a aj potom tých pár kapitol.
A POTOM sa to celé pokazilo.
Čítam, čítam, zažmurkám, že čo??? Vraciam sa o pár stránok späť, či čítam stále tú istú knihu. Čítam! Nie som paranoik!
Ale... čo sa to sakra...
Scéna hodná účasti v "hambatom" filme... ako sorry, ja znesiem fakt dosť, čítala som už teda všeličo, ale toto nie, proste nie!
Všetko tým autorka pokazila, znechutila mi celú knihu, a vlastne od tej scény to šlo celé dole vodou.
Aj to, čo Nell páchala sama na sebe, bola silná káva, nemohla som sa cez to preniesť, nesedelo mi to tam. Chápem, že to, čo prežila, zanechá nejaké stopy a každý sa s tým vysporiada inak, ale toto...
A ten záver mi prišiel ako prilepený, akoby si autorka uvedomila: Ups, asi mám málo stránok!? A ten "bonusový text" na záver? Nerozumiem potrebe autorky napísať ich, načo preboha? Zbytočné, úplne zbytočné.
Moje počiatočné nadšenie bolo zmrazené na minimum, škoda, kniha mala potenciál, ale nie takýto... nie toto, čo s ňou autorka spravila.

shey
31.12.2015 3 z 5

Líbil se mi námět knihy...ale zpracování už tolik ne. Kniha byla trochu "suchá", možná je to tím, že jsem jí četla po After:polibek :D nevím, každopádně má autorka ještě na čem zapracovat. Za mě tak 3,5 *

adrianna0305
30.12.2015 2 z 5

Tolik sociálních témat v jedné knize ...a všechny se vyřešily dobrým sexem, jak je ten svět jednoduchý, nebo to byla jednoduchá kniha?? Otravovalo mě to jejich brnkání na kytaru, hotový konkurz na Superstar :-(

Haňulec
29.11.2015 3 z 5

Kniha měla ze začátku pěkný nádech, ale vůbec mě nezaujala. Po pár stránkách jsem myslel, že knihu zavřu a odložím, ale nakonec jsem jí s těžkým srdcem dočetla. Několik stránek jsem i přeskočila a věděla, že o nic nepřijdu. Kdo má rád pouze vyprávění, kde se neobjevují skoro žádné rozhovory určitě si u této knihy přijde na své. Ale za mě pouze 3* a to ještě jen s odřenýma ušima. :-)

LilianaFalcon
27.11.2015 2 z 5

První část byla na 5 hvězdiček. Druhá maximálně na 2. Bohužel 2. část byla strašně dlouhá, tak to nešlo zprůměrovat ;-)
Škoda, že to autorka nezvládla líp rozvinout... takový potenciál :-( zamilovat se do bratra bývalého přítele,... ale největší problém pro mě byla stejně celá ta věc s Coltonem coby bezdomovcem atp. prostě tomu nějak nešlo věřit.

Katuschkaaa
23.11.2015 2 z 5

Pozor, v komentáři jsou SPOILERY!
Tuhle knihu jsem dlouho sháněla, chtěla jsem si ji dokonce koupit jako e-knihu do čtečky. Pak mi ji poslala kamarádka a jsem teda ráda, že jsem do ní neinvestovala. Na první pohled hluboký příběh, na ten druhý docela plytká zápletka, pro mě neuveřitelná. První polovina dobrý, oddechovka, ale v druhé polovině kýčovitý erotický brak... zbytečné popisování erotických scén. Tu první jsem ještě přečetla, ale druhou, třetí a další jsem proletěla očima... Kniha nebyla uzavřena, nevíme, zda se Colton naučil číst atd. Škoda no... takhle řadím knihu spíše mezi ty slabší...

Laf
16.11.2015 5 z 5

Moc pěkná kniha, která je tak dobře napsaná, že Vás vtáhne do děje, a jde jen velice těžko přestat číst. Sice už od začátku je jasné, jak to asi dopadne, ale jak se k tomu konci dostanou tolika spletitými cestami, je na tom to zajímavé.

Šánka
14.11.2015 5 z 5

Pro mě strašně uvěřitelně napsaný příběh o křehkosti a zranitelnosti lidské duše a o dlouhé cestě k jejímu uzdravení. S Nell jsem prožívala její první lásku s Kylem a brečela pro ni. A stejně tak jsem Nell a Coltovi přála, aby se dokázali vypořádat s minulostí a jít dál.
Kniha má v sobě hodně smutku, ale i naději. A souhlasím s Lenkou.Vílkou, že by si zasložila nějakou stránku navíc.

,,To neznamená, že budeme pořád šťastný, ani pořád v pohodě. Je v pořádku nebejt v pořádku. To už jsem ti říkal, ale musím se to znova sám naučit. Nebejt v pořádku neznamená přestat žít.''

Bookworm_213
10.11.2015

Z knihy mám rozporuplné pocity. Nemůžu říct, že se mi příběh nelíbil, že jsem nesympatizovala s hlavními hrdiny, ale nějak ve mně čtení nevyvolalo ty správné emoce. Každý si zaslouží druhou šanci. Ale co když osoba, do které byste se mohly zamilovat, je shodou okolností bratr vašeho zesnulého přítele? A co když už jste příliš zničení na to, aby vás někdo mohl spravit?

láska smrt dyslexie smutek vyrovnání se s minulostí

2015  68%Alfa
2015  77%Topím se v tobě
2015  76%Topíme se v sobě
2015  71%Beta
2016  77%Omega

Kniha Topím se v tobě je v