To se ti jen zdá

To se ti jen zdá https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47207/to-se-ti-jen-zda-47207.jpg 5 150 27

Eva Dallasová série

Eva vyšetřuje smrt šestnáctileté Deeny, dcery policejního kolegy. Mimořádně brutální vražda má podle všeho kořeny v minulosti: vrah nechal na místě činu video, podle něhož je za všechno odpovědný její otec. Eva musí začít pátrat nejen v životě svého kolegy, ale i ve složkách jeho minulých případů. 35. díl série In Death

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Alpress

Kindred in Death , 2009

Laf
24.09.2014 4 z 5

Další suprové čtení z této série, kterou jsem si velmi oblíbila :)

Mergirus
23.12.2013 5 z 5

Parádní knížka, opět napětí od začátku, ale zároveň i humor.Líbí se mi špičkování Summerseta s Evou, bez toho by to nebyla zábavná četba. Jen mě mrzí, že už přestaly knihy z téhle série pojmenovávat Smrtící... musím na netu hledat, jestli to k sobě patří...

georginaa
01.12.2013 4 z 5

Další příběh Evy. která opět vyšetřuje vraždy žen a pátrá po vrahovi, jenž se na to připravoval celých 20 let.

Petulik13
17.09.2013 5 z 5

Opět super čtení. Jeden z nejlepších příběhů o Evě a jejím pátrání. Skvěle vyvážený popis jejího soukromí a práce.

bbara155
26.06.2013 4 z 5

Jedna z nejlepších knih této série. Napínavé pátrání po úchylném vrahovi pomalu rozkrývá motivy, které se skrývají v minulosti. Jako vždy klade autorka důraz na lásku a přátelství, které je v životě to nejdůležitější. Ale mít za manžela multimilionáře taky není k zahození :-))

kika 13
03.03.2013 4 z 5

Dobře psané,moderní téma.

Val
14.08.2012 5 z 5

Chvilku mi trvalo než jsem si zvykla na to, že knihy z této série jsou z blízké budoucnosti....Kniha je od začátku do konce napínavá, čte se neuvěřitelně dobře a v napětí drží čtenáře od první stránky..... Já jsem ovšem čekala na závěr větší bombu.... ale to je můj problém...doporučuji !

J. D. Robb (p)
americká, 1950
2000  86%Smrtící nahota
1997  89%Nebe mé lásky
2000  87%Past na dobrodruha
1997  86%Zrozená z ohně
2011  82%Kouzlo okamžiku

Kniha To se ti jen zdá je v