Se mnou si nezačínej

Se mnou si nezačínej https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/393394/bmid_se-mnou-si-nezacinej-aVN-393394.jpeg 4 104 24

Eva Dallasová série

Řízením osudu se stane Eva Dallasová svědkem násilné smrti Larindy Marsové, profesionální klevetnice a nebezpečné vyděračky, která už výměnou za své mlčení sedřela z kůže celou řadu vlivných lidí. Při vyšetřování její smrti získává Eva šokující informace, které měly být raději pohřbeny spolu s Larindou.

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: ekniha , Alpress

Secrets in Death , 2017

leonessa
27.12.2023 4 z 5

Velmi zajímavá zápletka. Pořád mě baví.

miloslav5679
07.08.2022 4 z 5

Knihy s Evou sú čisté oddychovky, nič náročné, ale nesklamú, nedajú sa čítať po sebe, bola by to nuda, ale 4-5 kníh a potom toto, páči sa mi príbeh ostatných postáv, ale to si užije len ten, čo číta všetky rad radom, trochu mi vadia tie neustále sny, myslím, že skoro najlepšia detektívka v new Yorku už s minulosťou mala byť dávno vysporiadané, sex s manželom na 2 strany je tiež dosť ale to som si už zvykol, a to, že je to v budúcnosti je nevtieravé, proste zase dobrý diel

Staráknížka
10.02.2022 4 z 5

Už jsem četla několik knih od této autorky, úroveň trochu kolísavá, ale knihy se mi líbí.
Tahle vyděračka z TV co nikdy neměla dost - zajímavý nápad s obrovským množstvím podezřelých. Jako vraha jsem typovala někoho jiného.

Ulala
11.07.2021 4 z 5

Docela dobré, docela čtivé. Nemám žádné výhrady proti takovému letnímu čtení. Je to moje třetí kniha z této série a docela se mi líbí.

helenkan
27.06.2021 5 z 5

Co napsat? Prostě pro mě zase super. Některý díl je lepší, některý slabší, ale tak je to u každé série. Abych byla někdy zklamaná? U téhle se mi to ještě nestalo. A to už má 52 dílů. No ještě mi jich chybí 7 přečíst. :-) Paní spisovatelka má můj obdiv.

Aymira
18.09.2020 3 z 5

Celou dobu jsem si myslela, jak jsem chytrá, protože přece od začátku vím, kdo je vrah a že Eva na to ne a ne přijít, až jsem nakonec pochopila, že to bylo myšleno úplně jinak a můj "favorit" na pachatele neprošel. Škoda, protože tím by byl celý závěr daleko zajímavější. Takto to byl takový normální průměr - spousta kandidátů na pachatele, až to byl nakonec někdo, koho jen tak ledabyle vytáhla autorka z klobouku. Jinak ovšem kniha s Evou Dallasovou opět zajímavá, tak akorát vtipná, postavy výborně napsané. Děj v budoucnosti opět ničemu nevadil, protože kdyby se sem tam v ději neobjevil nějaký ten android nebo zmínka o letopočtu, čtenář by si vlastně ničeho futuristického ani nevšiml.

cerna7151
10.06.2020 4 z 5

Je to prostě Eva :-) Kdo tyhle knihy čte a sleduje příběh od začátku, tak ví. Dějově jsou si knihy velmi podobné, ale vždy se ráda vracím a těším se na novou knihu

Dani25
12.02.2020 2 z 5

Podľa mňa dosť slabé. Moja prvá detektívka od autorky, vybrala som si ju kvôli Čitateľskej výzve. Vadilo mi to neustále programovanie kávy a slovo "elektronikári".

denča1000
07.02.2020 4 z 5

Super detektivní příběh z prostředí New Yorku, čímž na mě kniha působila příjemně, jelikož tahle země patří mezi mé oblíbené . Příběh byl zajímavý a kniha se dobře četla. Nebyla zbytečně dlouhá a tak to má být.

Jediné co mi vadilo, bylo Roark, který pomáhal s vyšetřováním a nechápu z jakého důvodu.

ve.rena
01.11.2019 5 z 5

Zase příběh velice strhující, akorát už bych chtěla aby se Eva posunula s Roarkem někam dál. Třeba konečně měla mimčo, i když se toho obává, ale Roark ji dokáže přesvědčit. Nehledě, že by to mělo zase jiný pohled.

lifeoptimist
24.06.2019 5 z 5

Sice jsem vraha potom uhádla, nicméně tady mi tzv. hlavní oběti fakt nebylo líto a jsem ráda za pořád nové a nové zápletky a hlavně jsem se královsky pobavila při manželských přestřelkách Evy a Roarka :-)

Januli
27.05.2019 3 z 5

Ani bomba ani zklamání. Provedení vraždy jako takové mě zaujalo, jen ten motiv mohl být propracovanější. Ale jinak Peabodyova ta mě baví asi více než samotná Eva. ????

konicekbily
12.05.2019 4 z 5

Moje druhá kniha od Nory Roberts. Výlet do druhé poloviny tohoto století je zajímavý tím, jak se odvažuje odhadnout technické prostředí svých knih a i mezilidské vztahy. Tempo mi připadá poněkud rozvláčné, zápletka průměrná. Ale pokud autorka dokáže v sérii napsat pětačtyřicet pokračování - a všechna na trhu prodat - tak smekám!

kika 13
25.03.2019 4 z 5

Já vím co mám čekat,od této autorky.Nezklamala mě.Těším se na další její romány.

alzbeta4340
09.03.2019 5 z 5

Dostala jsem přesně to, co jsem čekala. Další vydařený příběh Evy, jednotlivé díly čtu s odstupem, takže mi pomalejší tempo a opakující se motivy nevadí. Kniha k příjemné relaxaci.

Litocha
18.02.2019 3 z 5

Samotný příběh byl možná tentokrát trochu slabší, vrah poměrně snadno odhadnutelný, tempo celkem pomalé. Docela mě bavilo, že hodně pozornosti bylo věnováno Evě a jejím blízkým, dokonce vyšlo na světlo i jedno tajemství. Eviny otázky "proč se to říká takhle, a ne jinak?" už mi začínají připadat samoúčelné, chování postav je (bodejť by ne) často dost předvídatelné. Pořád čtu o Evě hodně ráda, ale tentokrát mě knížka výrazněji nezasáhla.

munka
11.02.2019 4 z 5

Trochu sklamanie oproti predchádzajúcim dielom, ale ďalší diel potešil.

veveronka
20.01.2019 5 z 5

Jako vždy super

aralka
20.12.2018 2 z 5

Přestože mám "Evku" moc ráda, tak tento díl je podle mě hodně odfláknutý a jeden z nejslabších z celé série, nějak paní Roberts dochází dech, není divu po 45 dílech, ani dialogy nejsou moc uvěřitelné a zápletka dost pitomá, nicméně jsem si u čtení pěkně odpočinula :-)

Jaruš7
16.12.2018 3 z 5

Z názvu - očekáváné vzrůšo, z obálky - akceschopnost v utajení, z četby - nenaplněné ambice (karamelová žvýkací zmrzlina).
Supervyšetřovatelka se skvrnami ve své minulosti se musí dostat na kobylku zabijákovi bulvární vyděračky, vysávající smetánku a celebrity jí podobné.
Nepřesvědčivé.
Můj syndrom " JEvan.." už udal laťku, s tím nadělením už nepohnu.
Stačí, asi nadlouho.

J. D. Robb (p)
americká, 1950
2000  86%Smrtící nahota
1997  89%Nebe mé lásky
2000  87%Past na dobrodruha
1997  86%Zrozená z ohně
2011  82%Kouzlo okamžiku

Kniha Se mnou si nezačínej je v