Nightingale Way

Nightingale Way https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/378555/nightingale-way-oLJ-378555.jpg 4 678 117

Dublin Street série

< 6. díl

Závěrečný díl populární romantické série ze současného Edinburghu, kde je možné najít lásku, vášeň i odpuštění na těch nejméně očekávaných místech. Logan se kdysi dopustil chyby a strávil kvůli ní dva roky ve vězení. Teď chce začít znovu a dohnat vše, co zameškal. A to především co se týče žen. Jeho nová sousedka, půvabná a cílevědomá Grace, je tak nucená každou noc poslouchat, jak se Logan v ložnici činí, a napětí mezi nimi se brzy vyostří. Jenže pak se Loganův životní styl ze dne na den změní kvůli někomu, kdo je mu blízký, a Grace musí uznat, že ten nesnesitelný děvkař se mění přesně v takového muže, jakého vždycky chtěla mít.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Moonlight on Nightingale Way , 2015

Petulík128
06.05.2018 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, autorka opět nezklamala :-)

shay
01.05.2018 4 z 5

Nebylo to špatný. Kniha je oddechová a četla se krásně. Jen mi to dost připomínalo příběh Hannah a Marca. Ten epilog poskládaný z předchozích dílů byl ale příjemným uzavřením celé série.

maizy
23.04.2018 4 z 5

Závěr celé ságy byl fajn. Musím přiznat, že knížky od Samanthy Young moc líbí. Četlo se lehce, hlavní postavy mi byly sympatické.
Jako oddechovku na jedno odpoledne můžu jen doporučit! :-)

LadyHip
22.04.2018 5 z 5

Tak a je to. Po tomhle klanu se mi bude stýskat. Logan mě bavil, Grace byla sympaticky jiná než zbytek žen z téhle série. Líbilo se mi, jak oba zapadli k předchozím postavám, i když pocházeli z jiného prostředí. A velmi mě potěšilo, že epilog byl věnován všem dámám a jejich "šťastně až navěky". Bylo to skvělý!

smaille
11.04.2018 5 z 5

Krásné zakončení série... Těším se na další Samanthinu knihu/sérii, doufám, že už na ní pracuje, její styl psaní mě baví

astra3
11.04.2018 5 z 5

Pěkná čtivá oddechovka na jedno odpoledne. Chtěla bych vidět místo, kde se najde tolik krásných talentovaných úžasných lidí pohromadě.

trynitrix
10.04.2018 4 z 5

Pěkný zakončení série.
Kdo by si nepřál sexy souseda :-D

Maruš.D
31.03.2018 5 z 5

Završení série Loganem a Grace bylo pojato jedním slovem neuvěřitelně. Příběh mne pohltil a jako všechny díly, ani tento mi nedovolil od knihy odejít ani na vteřinu. Miluji, jak autorka do každého svého nového příběhu vymyslela nový strhující příběh, který Vás vynese do výšin a přitom vás drží pevně nohama na zemi. Poukazuje nad tím, že každý máme v životě něco, co nás dokázalo položit na zem, ale když chcete, dokážete znovu vstát a postavit se všemu čelem. Vše je dokonalé na tolik, na kolik si to sami dovolíme.

Tabby
30.03.2018 5 z 5

Tato série je nádherná tím, že všichni si tam prošli něčím co je mohlo poznamenat, ale oni to nevzdali a nakonec došli do toho šťastného konce. Našli si partnera, prací a rodinu, která drží při sobě a můžou se v těžkých časech o sebe opřít a pomoci si. Kdo by něco takového nechtěl i v reálném životě.
Zároveň s každým dílem sledujeme to jak dospívají všichni a i okrajově osudy hrdinů s předešlých knih.
Opět krásný příběh Gracy a Logana i když víme že na konci budou spolu stejně je to úžasné sledova že i když je čekají rozhodování, útrapy vše nakonec dobře skončí.
Autorka touto sérii u mě určitě zabodovala a těším se na její další díla a budu jí držet palce k napsání další dobré knížky. :)

alzbeta4340
29.03.2018 5 z 5

Klobouk dolů - šestý díl série a takhle povedený, jako spokojená čtenářka tleskám. Bavila jsem se od první strany a příběh slupla jako sladký bonbónek.

Ditules
27.03.2018 4 z 5

Příjemné zakončení ságy. Ze všech dílů asi nejpovedenější. Sousedské škádlení je vždycky zárukou legrace...

havrmoni
27.03.2018 5 z 5

Příbuzný si člověk nevybírá,to je fakt. Pokud máte rodinu,která je k ničemu nebo nemáte žádnou,tak si jí vyberete. Přátele,kteří jsou propojení a dohromady tvoří rodinu,to je nit,která se táhne celou sérií. Ani tento díl nebyl vyjímkou a hrdinové toho měli za sebou celkem dost. Epilog úžasný. Tato autorka mě vtáhla do prostředí sympatických lidiček a jejich osudů, a abych řekla pravdu,budou mi chybět. Doufám v nějakou novou sérii s novými lidmi i zàpletkamy.

JanaDor
22.03.2018 5 z 5

Příběh se mi líbil od první stránky. Autorka má skvělý vypravěčský styl, který se čte skoro sám. Postavy měly v sobě jiskru a dokázaly si mě plně získat. Úžasně jsem si u knihy odpočinula. Je to jeden z těch románů, ke kterým se budu po časem ráda vracet.
A to se musím přiznat, že předešlé díly jsem nečetla. Doufám, že to brzy napravím.

Lucai
18.03.2018 5 z 5

Týmto dielom sa kruh uzavrel, až mi je to ľúto.......príbeh bol krásny. Autorka zasa nesklamala, nechýbal sarkazmus, ale ani hlbka príbehu, vlastne všetkých príbehov série...."Klan" sa zasa rozrástol. Páči sa mi priateľskosť každého jedného člena (aj ked každý mal za sebou toho veľa, alebo možno vdaka tomu), postupne prijali medzi seba nových ľudí bez akýchkoľvek predsudkov, vždy pripravení pomôcť...Super bol návrat ku všetkým párom v epilógu....Nezvyknem čítať jednu knihu dvakrát, ale k tejto sérii sa pravdepodobne po čase vrátim.....takže absolútne odporúčam...

PetraBery
11.03.2018 4 z 5

I poslední díl této série je čtivý, odpočinkový a povedený. Grace s Loganem krásně uzavřeli okruh přátel nabalujících se postupně jak šly díly za sebou. Čtení jsem si užila, nad závěrem se dá pouze usmívat – jednotlivé kapitoly všech zúčastněných. Celá série je opravdu vydařená.

Katka313
10.03.2018 4 z 5

Moje oblibena autorka me opet nezklamala. Velmi krasny pribeh a nevim proc, ale u kazde knizky serie mi tekly slzy. Autorka si proste uminpohrat s mymi emocemi. Oba hrdinove mi byli velmi sympaticti. 4* jen pro to ze prvni tri knizky pro me byly top. A urcite i tahle stoji za precteni. Jedinou vec co mi vadila neskutecna geneticka vybava. Od vzhledu vsech hrdinu, pres svaly, zenske krivky az po poradnou vybavu chlapu v kalhotach.
Doufam, ze se brzke dobe dockame jine dalsi skvele serie nebo samotne knihy od tehle autorky. Byla by skoda kdyby ne.

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

malazluta
05.03.2018 5 z 5

Krásné zakončení skvělé série.

Samira
04.03.2018 5 z 5

Bylo krásné a zase o kousek lepší, než jsem čekala. Bohužel však také smutné, neboť tímto dílem sérii, která se tolik povedla a přirostla k srdci opouštíme.
Málokdy se povede propojit kvalita, s vtipem, postavami, které byly nejen sympatické, ale i na žánr nevídaně hluboké a příjemnou jiskřící erotiku v té správné míře.
Série mi bude hodně chybět, tím spíše, že se závěrečný díl maximálně povedl. A ten nádherný bonus na konci v podobě epilogového návratu ke všem předešlým postavám série, ach...Až by z něho bolely zuby, kdybych všechny tolik nemilovala.

Nádhera a moje jednoznačné doporučení celé téhle výjimečné série!

stopni
27.02.2018 4 z 5

Skvělé zakončení celé série Dublin Street, jejíž postavy není možné nemít rád.... :-) Vřele doporučuji......

láska erotika rodina

Samantha Young