Nightingale Way

Nightingale Way https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/378555/nightingale-way-oLJ-378555.jpg 4 678 117

Dublin Street série

< 6. díl

Závěrečný díl populární romantické série ze současného Edinburghu, kde je možné najít lásku, vášeň i odpuštění na těch nejméně očekávaných místech. Logan se kdysi dopustil chyby a strávil kvůli ní dva roky ve vězení. Teď chce začít znovu a dohnat vše, co zameškal. A to především co se týče žen. Jeho nová sousedka, půvabná a cílevědomá Grace, je tak nucená každou noc poslouchat, jak se Logan v ložnici činí, a napětí mezi nimi se brzy vyostří. Jenže pak se Loganův životní styl ze dne na den změní kvůli někomu, kdo je mu blízký, a Grace musí uznat, že ten nesnesitelný děvkař se mění přesně v takového muže, jakého vždycky chtěla mít.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Moonlight on Nightingale Way , 2015

TerryDee
10.03.2019 2 z 5

Tak, a je tu konce. Uzavřela se nám jedna kapitola s příběhy ze série Dublin Street. A právě díky této knize jsme se mohli rozloučit s našimi hrdiny a dát jim tak sbohem.
Jako rozloučení mi to přišlo hezké a milé. I když víc jsem sledovala předešlé postavy (proto jsem vděčná za ten závěrečný epilog), než hrdiny této knihy. Nějak mi totiž Grace a Logan nepadli do noty. Neměli takové kouzlo či chemii jako jiné páry. Ale jinak to bylo příjemné čtení.

Mellisek
09.02.2019 5 z 5

Youngová je prostě Youngová - krásné zakončení úspěšné série. Bavila jsem se při každé knize a zde to nebylo vyjímkou. Ze začátku jsem se trošku nudila jelikož mi to přišlo stejné jako kniha Nabíječ Od Alice Clayton nic méně - Serie Street šla více do hloubky odhlalila každou postavu a tím i hluboký příběh, který nezanechal otazníky - pasáž na konci věnované každé hlavní hrdince série street byl dojímavý. Rozhodně doufám, že nekončí s psaním.

wendy944
06.02.2019 5 z 5

jo tohle byla parada to se četlo samo doporučuju

Pedruska01
02.02.2019 5 z 5

Znovu jsem se ponořila do příběhu, od autorky, která prostě psát umí. Četlo se to samo a dost rychle, nemohla jsem se od toho odtrhnout. Líbilo se mi to a hodně mě to bavilo. Dokázala ve mě probudit mnoho emocí. Vlastně celá tahle série je prostě úžasná. Skvělé postavy, silné příběhy, skvostný celek.
Logan, který se místy objevil v už v minulém díle se mi dost líbil. Možná díky tomu ochranitelskému instinktu a sourozeneckému poutu. Proto jsem se na něj těšila do jeho vlastní knihy. Nezklamal, naopak získal si mě na plné čáře. Včetně Maiy, která byla dost silným okořeněním příběhu, ale proč ne. To prostě patří k tomu silnému vyprávění kolem, že to nejsou jen laciná romanticko-erotická klišé.
Hlavní hrdinku Grace jsem si oblíbila hned. Bez debat. To jinak nešlo. Tenhle jejich příběh mě pořádně zasáhl, určitě ho řadím na přední místa celé téhle série. Několika prvky mi připoměl samotný začátek, a to příběh o Joss a Bradenovi, ale zase na druhou stranu byl trošku snad jinačí než zbytek těch knih. Možná jen osobní vjem... Však se mi to opravdu líbilo a oceňuju to. Jsou to krásné pohádky. :)
Autorka se mi osvědčila, takže budu očekávat další její počiny a tuhle věc ráda samozřejmě doporučím. :)

Princezna_1
28.01.2019 5 z 5

Jedna z nejlepších od autorky.

devildeny
14.01.2019 2 z 5

Asi už jsem s těchto slaďáků nějak vyrostla. Zápletka sice nebyla špatná, ale celkově mi to přišlo trochu přitažené za vlasy, erotické scény jsem vyloženě přeskakovala a ten přeslazený konec jsem jen rychle prolétla. Přestože se mi předtím celá série líbila, nejvíce jsem si zapamatovala Scotland Street, kterou jsem paradoxně četla jako úplně první ze série. Ostatní jména z klanu, která se objevovala Nightingale Way jsem si sice pamatovala, ale zaboha bych si nevzpomněla, co se v těchto dílech odehrávalo.

simona5843
07.12.2018 5 z 5

Ďalšia dokonalá oddychovka. Po knihách ktoré som čítala som potrebovala niečo taketo. Ja viem že pre niekoho môžu byť knihy od Samanthy desne klíše ale je m to fuk,píše úžasne a ja sa teším na ďalšiu knihu :)

koki.veru
04.11.2018 5 z 5

Takova oddychovka,ale moc jsem si tuhle serii oblibila :-) skoda ze to je posledni dil. Byly to takove ty klasicke knizky na zimni vecery do nepohody :-)

katslana
17.09.2018 3 z 5

Příjemná kniha,která nenadchne ani neurazí. Přečetla jsem ji za pár dní na dovolené. Jedním slovem oddechovka :-)

karbulka
15.08.2018 5 z 5

Milý závěr série, asi mi to bude i chybět, občas jsem po takové oddychovce ráda sáhla.

LadyElisa
15.08.2018 5 z 5

Opravdu povedené zakončení celé série, knihu jsem přečetla za dva dny, měla rychlý spád i kouzlo. Doporučuji :-)

Turquoise
05.08.2018 4 z 5

Výborné zakončení série, až mi bylo líto, že je to poslední díl. :( Celý ten jejich klan jsem si zamilovala. Jako oddechové čtení můžu doporučit, já se nenudila ani u jedné knihy.

misak94
25.07.2018 5 z 5

Skvělé zakončení série, kniha byla výborně napsaná, chytlavá, děj měl spád, nebyla nudná. Ze začátku jsem se bála, že si ji budu plést s jinou knihou tohoto žánru ale hned po pár kapitolách jsem se bát přestala :) Výborná zápletka, energický děj.
Moc jsem ocenila v poslední kapitole vždy alespoň kousek z pohledu všech předchozích hrdinů série. Škoda, že už je konec série.

sabinaK
27.06.2018 5 z 5

Škoda, že už je to poslední díl série. Těším se na další :-)

Rozinka28
25.06.2018 5 z 5

Knihu jsem četla jako druhou ze série. A i tak v ní vidím plno shodných popisů, jako ve Scotland street. Všichni muži jsou neobyčejně krásní, mužní, silní. Ženy mají husté vlasy a nadpozemskou krásu... No, dobrá.
Faktem ale je, že příběh bývalého trestance a jeho dcery se odlišuje od ostatních románů, kde hlavní hrdinové většinou řeší jen sebe a svůj protějšek navzájem. K tomuto dílu se vrátím, až budu opět chtít odpočinkovou četbu.

Lenka.Vílka
24.06.2018 4 z 5

A mám za sebou další díl. Poslední dil. Zároveň mi to je líto, ale stejnou měrou se mi strašně ulevilo.
Děj byl dobrý, jako vždycky. Prvních dvěstě stran mě bavilo a poslední třetina na mě byla moc, jako vždycky. Ale to je můj problém se všemi knihami v tomhle žánru. Už jsem to psala minule. Vadí mi to "scházení postav z jiných dílů". Navíc ono "o osm měsíců později" bylo...proč to tam bylo? Stejně všichni víme, že žili šťastně až do smrti. Vždyť jsme v knize! Pokud by to byly jednotlivé a oddělené příběhy, mohla by autorka pokračovat klidně do nekonečna. Ale takhle to na mě už bylo moc dlouhý. Má i jiné knihy. Ty si přečtu ráda.

Ivule_M
31.05.2018 5 z 5

Stejně jako ostatní knihy ze série se četla krásně. Líbilo se mi, že na konci se autorka vrátila k postavám z předešlých dílů. Doporučuji celou sérii :-)

sonča94
21.05.2018 5 z 5

Kniha fajn, ale už to bylo moc ohrané. Jelikož šestý díl teto série je šestý díl... a defakto všechny ty díly mají velkou část stejnou. A při téhle knize mě to už docela nudilo a nečetla jsem to jedním dechem jako několik prvních dílu.
Ale určitě si nemyslím, že to byla špatná kniha. I tak si zaslouží hodnocení 5ti hvězd. Takže jako samostatná kniha za mě dobrý, ale už jako by to bylo psané přes kopírák ale zárověn nějaké změny tam byly.

Nel-ly
12.05.2018 3 z 5

Mrzí mě, že je konec mé oblíbené série. Ale už bylo načase, myslím, že ze světa a z postav už se vykřesat víc nedalo... a kdyby se dál křesalo, už to asi nedopadne dobře.

Miluju první tři díly a třetí je moje absolutní srdcovka. K sérii se budu ráda vracet.

LilianaFalcon
07.05.2018 3 z 5

Ano, bylo to opět hezky napsané. Pohnutá minulost, postavy, které máte rádi a navíc hromada těch, jejichž příběh už čtenáři absolvovali.
Ale už bych od Samanthy potřebovala číst něco jiného. Nějaký důkaz, že umí napsat i postavy s jiným charakterem. Ono by vlastně stačilo, aby aspoň jeden z hrdinů pocházel z normálního prostředí. Prostě už bych potřebovala, aby se to aspoň trochu odlišovalo. Bohužel jsem si furt jen říkala, že tohle už jsem přece od ní několikrát četla! Tak proč to píše znova? Jasně protože to fungovalo a uspělo, ale bohužel už mi to nestačí...

láska erotika rodina

Samantha Young