London Road

London Road https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/196865/bmid_dublin-street-london-road-Zax-196865.jpg 4 1214 186

Dublin Street série

Johannu Wolkerovou vnímá její okolí jako vypočítavou zlatokopku, která se nechává vydržovat bohatými muži. Vlastní matka ji považuje za neschopnou a i Jo má tendenci postupně těmto předsudkům podléhat a uvěřit jim. A přitom jen pár nejbližších zná její nezáviděníhodný osud a ví, že Jo je přesným opakem toho, co se o ní povídá. Vždyť jen na jejích bedrech vždy leželo břemeno starosti o rodinu – zvlášť o mladšího bratra Cola. Jo při rozhodování o svém životě vždy na první místo staví především jeho budoucnost, a to i při výběru partnera. Rozum však dostane košem, když Jo pozná nevázaného Camerona MacCaba, který se přistěhuje do bytu o patro výš na London Road. Drzý Cameron si Jo hned zaškatulkuje jako vypočítavou mrchu, ale zároveň nepopírá, že ho přitahuje... I když je zadaná.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Down London Road , 2013

Simí96
02.03.2015 5 z 5

Krásná kniha, přečetla jsem jí jedním dechem, byť začátek jsem malinko nechápala a musela jsem se více seznámit s tím, jakou roli hraje v knize každá postava. Asi po třiceti stranách jsem začala knihu číst odznova a pomalu :D , je to asi tím, že jsem nečetla Dublin Street. Na knize bych pouze vytkla příliš erotických částí (cca 5), asi to není můj "šálek kávy", přesto si ráda přečtu další díl Jamaica Lane, jsem zvědavá, jaký život bude mít Olivie. Knihu vřele doporučuji.

johanka1
31.01.2015 5 z 5

Kniha se mi líbila. Stejně jako hlavní hrdinka, která se postupem času měnila a nechala "někoho" nahlédnout do svého života. Příběh měl pro mne vzestupnou tendenci, při čtení jsem se rozhodně nenudila a klidně bych se k ní i čam znovu vrátila. Prostě pro mne příjemná pohodovka!

LucyNej
22.01.2015 5 z 5

Krásně se čte, oddechová četba... Krásný příběh :)

Laf
04.01.2015 5 z 5

Opět velice pěkně napsaná, takže čtení jde úplně samo. I když mi to chvilkama přišlo strašně natahované a ke konci trochu moc rychlá zápletka, stejně se mi to moc líbilo :)

pajka0071
30.12.2014 5 z 5

Skvěle promyšlená kniha, plná zápletek, které mě úplně strhly do děje. Postavy jsem si rychle oblíbila a knihu jsem měla rychle přečtenou. :)

illca2
02.12.2014 4 z 5

Knížka se čte dobře a příběhem mne stáhla do dění. Johanna to neměla jednoduché a nedokážu si představit, že bych měla být na jejím místě.
Obdiv :o)

Eneo
18.11.2014 3 z 5

Analogická obálka knihy i název vypadají v knihovničce prostě dobře. Co pro mě ale až tak libé není, je rámcovost příběhu, taková drobná chybička na kráse. Stále se dá ale považovat za kvalitnější literaturu než trilogie šedi. Tak uvidíme, co nás bude čekat za rohem na Jamaica Lane.

Lenka.Vílka
18.11.2014 4 z 5

Po zkusenosti s prvnim dilem, jsem vedela, co od knihy ocekavat, co radeji neocekavat, byla jsem pripravena na tempo (ktere bylo stejne jako prvni dil-vlastne bylo hodne veci hodne podobnych jako v prvnim dile)...ale na druhou stranu...zvykla jsem si na styl a tenhle dil se mi cetl lepe...dejem me vlastne zaujal trochu vic a podobnost jsem hodne rychle vypustila, protoze me bavilo cist...vic nez prvni dil ;)

bikerkaul
10.11.2014 5 z 5

Na začátku knihy jsem se trochu ztrácela v tom, kdo co řekl... Za polovinou mě to fakt chytlo, chtěla jsem vědět jak to všechno dopadne a tak jsem četla a četla až mi bylo líto, že to končí... I když konec je taková pohádka.

Yana-66
08.11.2014 4 z 5

Tohle je snad první kniha, kdy jsem moc nefandila partnerovi hlavní postavy. Cam mi nebyl zas až tak sympatický. Vždycky si říkám wow a nad chlapama v takových knihách div neslintám, ale tady nic... Ale to nevadí, tady mi to nahrazoval silný životní příběh Johany.

zuzana4291
05.11.2014 5 z 5

Tato kniha mě úplně nadchla (přečetla jsem ji za půl dne)...skvělý děj, trochu tajemna ....kniha má spád a čtenář se u knihy nenudí....

Sádina
04.11.2014 5 z 5

Paráda jako u Dublin Street... Skvělá charakteristika postav, vykreslení rodinného zázemí, přátel a lásky... Již se těším na Jamaica Lane s Natem a Olivií :)

Šánka
26.10.2014 5 z 5

Výborná oddechovka stejně jako první díl. V tomto žánru skvělá kniha, pobaví, pěkný příběh a je tam všeho tak akorát. S.Young prostě umí !

Catie_
24.10.2014 5 z 5

Další skvělá kniha ze série Dublin Street. Samantha Young ukazuje, že v tomto žánru je prostě dobrá. Mám tuto sérii opravdu ráda. Rodiný klan, kolem Braden a Joss se rozrůstá o další členy. Poprvé se potkáváte s Camem a hlavně s Colem (Johanniným bratrem, o kterém byla zmínka už v první knize) a Natem, který se objeví ve třetí knize. Líbí se mi, jak jsou příběhy provázané.

mayacfc
12.10.2014 2 z 5

Z knihy jsem byla zklamaná, čekala jsem od ní něco víc. Bylo tam víc nudných situací, než těch plných akce. Až ke konci se mi zdálo, že se to trochu rozjíždí. Kdybych bylo po mém tak bych nechala Cama, aby se vyspal s Blair nebo aby udělal větší peklo, kvůli toho, že se Jo pořád bavila s Malcomem :D Anotace a obálka knihy slibuje víc než v samé knize je, což mě zklamalo.

ewisek22
11.10.2014 3 z 5

V tuhle chvíli mi zbývá zhruba ještě 30 stránek do konce, ale myslím, že mé pocity ani hodnocení knihy to už nezmění. Ve srovnání s Dublin Street slabé 3 hvězdičky dávám. Líbilo se mi, že některé postavy znám už z předešlé knihy. Ale zrovna Johanna mně nikdy nebavila a v této knize jsem jí na chuť také nepřišla. Velice doufám, že spisovatelka svou reputaci v dalším románě napraví:)

SindyEM
15.09.2014 3 z 5

Do knihy sa mi púšťať veľmi nechcelo. Postava Johanny ma v 1. knihe série Dublin Street veľmi neoslovila (áno, aj ja som ju povrchne odpísala), preto ma kniha veľmi kladne prekvapila. Autorka nesklamala a kniha bola v konečnom dôsledku rovnako dobrá, ako kniha prvá. Romantická oddychovka s občasným popisom sexu. Nič prevratné, ale potešila a účel splnila. Preto sa veľmi teším na 3. knihu, ktorej anotácia ma zaujala podstatne viac.

Nuttelka
11.09.2014 5 z 5

Jo, tak tato série mě taky dost baví :-) Člověk se začte a nemůže přestat, děj odsejpá, všeho je tam akorát a samozřejmě super konec, romantika jak vyšitá :-) Už se těším na příběh Olivie a Nateho...

Karolína18
03.09.2014 5 z 5

Možná se mi to líbilo o trochu více než první díl. Opět jsem se nemohla odtrhnout a dočkat, kdy se dá Jo a Camem konečně dohromady. Kupodivu jsem si více oblíbila mužského představitele hlavní role. Konec mi přišel trochu přeslazený, ale to je věc názoru.

mmmisulka.r
03.09.2014 3 z 5

Nebylo to špatné, na erotickou knihu to mělo dokonce i příběh, který vlastně naprosto předčil tu erotickou stránku a to se málo kdy u těchto žánrů stává...

láska pro ženy erotika Skotsko násilí alkoholismus

Samantha Young
skotská, 1986