Drzý kravaťák

Drzý kravaťák https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460516/bmid_drzy-kravatak-Zd5-460516.jpg 4 688 103

Drzý bastard série

Vypadalo to jako každé jiné ráno cestou metrem do práce. Dokud si Soraya nevšimla muže, sedícího přes uličku. Štěkal na někoho do telefonu, jako by byl pánem světa. Co si o sobě myslí, že snad je bůh? Rozhodně božsky vypadal. Při vystupování ztratil telefon, Soraya mu ho přinesla – a tak to všechno začalo. Ti dva nemohli být odlišnější, ale opaky se prostě přitahují… Přežije jejich neobvyklý vztah událost, kterou si nepřáli, a kterou nemohli ani ovlivnit? Všechno dobré přece musí někdy skončit…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Stuck-Up Suit , 2016

petraLI

Hezky napsané.

maafa
30.04.2021 5 z 5

Tak, už se ze mě asi stává stará měkota:).....Ale já jsem si tuhle knížku fakt užila. Začátek, jako vždy u tohoto autorského dua vtipný, Grahama i Sorayu jsem si hned oblíbila. V rámci žánru nemůžu nic vytknout. Nechyběl vtip, jiskra i dojetí. U erotické romance nečekám nějaké hluboké myšlenky, ale přimělo mě to přemýšlet, kolikrát to myslíme dobře, a přesto tomu druhému ublížíme...Za mě plný počet a doporučuji všemi deseti:)...

Anna195
30.04.2021 5 z 5

Ďalší skvelý príbeh od dua Vi a Penelope, ktorý je plný humoru, romantiky a nejakej tej drámy. Príbeh o tom, ako vám jedna cesta vlakom a stratený mobil môžu zmeniť život od základov.

Obe hlavné postavy Graham a Soraya mi totálne sadli. Soraya bolo skvelá a jej hlášky a odpovede v stĺpčeku: Zeptejte se Idy, som zbožňovala. Graham za ňou rozhodne nezaostával. Drzý chlap, ktorý v sebe skrýva viac, než si viete predstaviť. Ich doberanie na začiatku bolo úžasné a niekoľkokrát som sa schuti zasmiala. Od začiatku môžete medzi nimi cítiť silnú chémiu, ktorá sa nesie celým príbehom.

Keď príbeh pokročil a postavy sa viac zblížili, bola som zvedavá, aký zvrat nám autorky pripravia. A musím povedať, že mne sa celkový zvrat príbehu páčil. Samozrejme to nebolo nič, čo by som v knihách už nečítala, ale mňa to bavilo. Pri týchto príbehoch väčšinou vždy viem, ako dopadnú, no tu je pre mňa dôležitá skôr tá cesta postáv. Zaujímavým spôsobom celý príbeh osudovej lásky zamiešali vedľajšie postavy. Niektoré budete nenávidieť, iné milovať. Vedela som pochopiť aj Grahama aj Sorayu, pretože ani pre jedného nebola situácia ľahká. Veľmi ma potešila ku koncu knihy postava s nezvyčajným domácim miláčikom. Osud je proste osud. Epilóg som si zamilovala, presne taký, aký som od tejto knihy čakala.

LenRan
30.04.2021 4 z 5

Soraya byla fajn hlavní hrdinka, hlavně v první polovině knihy. Graham naproti tomu byl nesmysl, tak jak se rychle změnil z mega kreténa na mega slaďouše bylo poněkud za hranou uvěřitelnosti.
Taky bych ráda varovala ty, kdo se teprve chystají číst, aby nečetli komentáře níže, protože já to bohužel udělala a zkazilo mi to jediný překvapující moment v knize. On je totiž fakt problém kliknout na SPOILER :(

Mikuše-Ivet
28.04.2021 2 z 5

Tak tohle se tedy moc nepovedlo. Začátek se mi hodně líbil, ale čím dál jsem četla tím víc jsem se nudila a do čtení jsem se musela nutit.

Dellphi
26.04.2021 3 z 5

Zpočátku mě kniha moc nebavila. Přišlo mi to takové nemastné, neslané, žádná extra zápletka, zkrátka jen taková jednoduchá romantika. A Graham byl teda až příliš dokonalý, možná mohl zůstat trochu déle tím „drzým kravaťákem“, ale ten konec se mi opravdu líbil. Vím, že tohle duo autorek píše dobře a ani tato kniha nebyla špatná, ale mají i mnohem lepší a mnohem zábavnější příběhy. Vím, že podruhé to číst určitě nebudu, přesto pokud máte chuť strávit klidný večer a nechce se vám příliš přemýšlet a ani nechcete mít napětím stažený žaludek, tak se do ní pusťte.

petulkapeta
26.04.2021 5 z 5

„Říkal jsem si, že ta peříčka dokonale podtrhnou tvoje
jméno. Kdybych je nepoznal, nemohl bych poznat ani tebe,
když jsme se poprvé viděli, a náš příběh by byl jiný. Za ta
pírka jsem proto vděčný.“ Soraya se na mě zadívala v tichém
úžasu, když jsem řekl: „Víš, to není jenom náhoda, že jsem si
to první tetování nenechal udělat blízko srdce. Teprve ty jsi
první žena, které skutečně patří.“
pro mě další užasne počtení a taky ke konci jsme nakoukly do minulosti :) nebo spis na životy někoho koho jsme znali z jinych přiběhu

NikolaSkop
20.04.2021 3 z 5

No, za me tedy zatim jedna z nejslabsich knih od Ví a Pene. Ale dost mozna to bude tim, stejne jako psala holcina nize ze jsem jiz cetla dost podobny pribeh. A tim dost podobny myslim opravdu - HODNE. :( Takze jsem zklamana,.. Pokud mam hodnotit knihu bez toho abych myslela nato ze je jine dost podobna. Rekla bych ze nazev tak uplne nesedi. Drzy kravatak, byl drzi jen v prvnich par kapitolach. Pak se znej stal hroznej “měkkoň”... Pribeh jinak plynul sam ale bohuzel to proste nebylo uplne ono.

Myška43
20.04.2021 5 z 5

,,Miluju Grahama J. Morgana. Pana Božského Klacka. Drzýho kravaťáka. Celibátníka z Manhattanu. Padesát odstínů Morgana. Milovala jsem je všechny. Milovala jsem na něm, že oceňoval všechny moje osobní zvláštnosti. Milovala jsem, že mě chránil. Milovala jsem, že jsem se s ním poprvé v životě cítila být pro někoho tou nejdůležitější osobou na světě - pro něho."

No ženy, ještě že mám dovolenou a mohla jsem si v klidu bez přerušení a odcházení užít další skvělý počin tohoto, pro mě bezkonkurenčního dua. Kam na ty příběhy autorky chodí? Kde berou stále inspiraci? Tady je to jasné. Tohle je příběh, který se v běžném životě může stát spoustě lidí. Mně připadá naprosto skutečný a ani trochu přitažený za vlasy. Jediné plus je, že opět končí dobře, na rozdíl od reality, která není vždy tak růžová.

,,Já sice nemám tvoje jméno vytetované u srdce, ale mám ho navždy vryté do duše. Skoro dvě desítky let svého života jsem si myslela, že nemůžu být milována. Děkuji ti, že jsi mi ukázal, že se mýlím. Změnil si mi život."

Bavila jsem se, ostatně jako vždy. Zprvu je kniha dost humorná, potom pozvolna přechází do fáze, kde se řeší běžné problémy života. Graham a Soraya jsou skvělý pár a pasují k sobě, jak prdel na hrnec. To jejich špičkování, vzájemná přitažlivost a láska....Emoce se mnou opět cvičily, jako vždy a samozřejmě mi ukaplo několik slz. Prostě miluju příběhy těchto autorek.

,,Život před tebe někdy postaví překážky, něco, co vůbec nečekáš. Musíme se rozhodnout mezi tím, jestli chceme být upřímní sami k sobě, nebo čestní k těm, které milujeme."

Petra38
20.04.2021 5 z 5

Zrocna jsem pribeh dočetka takže hnedza tepla mužu řict,že byl skvělý. Konec mě přímo zahřal u srdíčka. Grahama i Sorayu jsem si moc oblibila,spilu bbyli skvělý pár. Libilo se mi,že si Graham sám přišel na tu "past" a okamžitě se utvrdil v tom,že Soraye muže věřit. Byla jsem zvedava,jestli Drzý bastard ma nějakou vazbu na Kravaťaka , mám radost ,že se tam mihnul "australan s blbečkem" ....Za mě moc povedený, k doporučení jako stvořený :-)

Shanib
19.04.2021 3 z 5

Knížku jsem kdysi četla v chorvatštině a nebyla špatná. Občas jsem se i nahlas zasmála. Některé hlášky byly totiž opravdu geniální. Co mě trochu mrzelo byla ta rychlá změna osobnosti hlavního hrdiny. Počet stránek tak akorát na lenivý víkend s nenáročnou milou četbou.

mysanda20
18.04.2021 2 z 5

Bohužel tahle kniha mě zklamala. Začátek byl slibný,ale pak to začalo váznout.Nedočetla jsem vůbec mě to nechytilo,příběh byl skoro stejný jako jiná kniha kterou jsem nedávno četla. Škoda

jeny-v
17.04.2021 4 z 5

Po delší době jsem sáhla po novince Vi + Penelope, které mě vždy svým příběhem, průběhem děje a důvtipem pobavily. Začátek knihy byl senza, u hlášek Soray jsem se nejednou zasmála: "Proč jsem magnet na chlapy, co se přede mnou drbou na koulích?", "Váš manžel je naprostej debil." Její odpovědi v novinovém populárním Idině sloupku byly originální. Jenže už po pár stránkách začal verbální sexus a to mi přišlo lascivní, ale jako erotické dílo, proč ne.
Při dojíždění vlakem do práce Soray Venedettovou upoutá telefonní hovor spolucestujícího, který ji zaujme. Po jeho bližším očním prozkoumání si je jistá tím, že "tomuhle panu Božskému by nejspíš Carrie dělala docela ráda." Po nálezu a následném vrácení telefonu majiteli se seznamuje s Grahamem Morganem, bohatým majitelem firmy bydlícím v apartmá Upper West Side. Mezi oběma to jiskří, ale aby došli ke šťastnému konci, musí se Soray smířit se vztahem k otci a Graham vyrovnat s nalezenou osůbkou.

marketa3200
17.04.2021 4 z 5

Krásný příběh s fungující chemií. Postavy jsou své a něčím originální.

Ketfl
17.04.2021 4 z 5

Ze začátku tato kniha rozhodně aspirovala na pět hvězdiček. Postavy jsem si hned oblíbila a užívala si tu jejich silnou chemii a hlavně nevymáchané tlamizny. Čím děj ale postupoval, tím začal trochu váznout. Přišlo mi, že se postavy začaly chovat úplně jinak. Ze Sorayi jsem měla pocit, že to bude taková drsná holka, co na srdci, to na jazyku, to už mi později v ději teda tolik nepřišlo. Pouze v těch odpovědích v Idině sloupku. Hravost tam byla, ale pořád dokola omílaný strach ze vztahu mě už trochu nudil. I když se samozřejmě dokážu vcítit do Sorayi a jejích problémů s otcem, protože sama vím, jak člověka poznamená žádný nebo chybějící vztah s otcem. Když to ale vezmu kolem a kolem, kniha svoje rozhodně splnila. Opět je hezky napsaná, a i když je to možná taková průměrnější kniha z tvorby Vi a Penelope, rozhodně není špatná a na několik hodin mě zabavila. 4 hvězdičky si určitě zaslouží a to i kvůli tomu, že na konci příběhu je opět zmíněná kozička! Jupí! To hned zlepší den.

oresvo
17.04.2021 5 z 5

Nevím proč to nemá vyšší hodnocení , mě se ten příběh moc libil , vtipné hlášky, zamilovaný příběh, zvrat ( drama ) a úžasný konec . Bavila jsem se celou knížku.

Koza na konci neměla chybu . Je fajn když se tam objeví i když jen na chviličku postava z jiné knížky .

terikus
17.04.2021 4 z 5

Bylo to fajn... líbilo se mi shledání s mojí oblíbenou kozičkou a Chancem :-)

lusitta05
16.04.2021 4 z 5

Pekné,vtipné,so sladkým koncom. Oddychovka na večer. Ale tie sprosté reči ma bavili. :)

LilianaFalcon
16.04.2021 3 z 5

Kdysi jsem ji četla anglicky a je to jedna z tech průměrnějších, co neurazí ani nenadchne...

Evka3814
16.04.2021 5 z 5

No ja musím říct že se mi to líbilo. Zbožňuju jejich knihy,pokaždé u nich vypnu a proplouvám příběhem. Vlastně mě byl blízký, ostatně asi jako většině z rozvedených rodin. Bylo to vtipné,hravé,dojemné a sladké❤